il veti vota pe Basescu

il veti vota pe Basescu | Autor: violetamaria

Link direct la acest mesaj

sunt curioasa sa vad citi il vor vota din nou pe Basescu
eu am sa-l votez este mondial mi-ar placea tare mult sa fie reales
VOTATI-L SI VOI

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Eu nu stiu cu cine sa mai votez...ma intreb un lucru, nu am putea suspenda PARLAMENUTL?caci prea "multi domni"sunt acolo, as spune o adunatura de nedefint!!!caci daca la Referendum va iesi domnul Basescu invingator, ceea ce cred, ce vom face ?tot certuri fara sfarsit intre ei?Eu zic sa votam mai bine sa suspendam acest PARLAMENT!Vreti?

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu_boches spune:

IL VOI VOTA PE BASESCU

LIANA&LUANA(17.09.02)

Bucuria vine din lucruri marunte...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doradora spune:

daca am de ales intre el si becali, da.

chris + alexandra
varsta alexandra
poze bebe alexandra

bebeii nostri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Criss75 spune:

E carismatic, e popular, e placut si nu e prefacut ca toata adunatura din parlament. Vezi Tariceanu
Cred in continuare ca e cel mai bun presedinte pe care l-a avut Romania.
Cred ca subiectul ar trebui mutat la "Discutii generale", dar nu stiu cum se face.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns l_carmen2003 spune:

nu. voi vota impotriva la referendum.
si nu vad de ce sa am de ales intre el si becali - Doamne fereste!... presupun ca pnl-ul va avea contracandidat pana atunci.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Eu votez pro Basescu!

Claudia, mamica de Matei (15.12.2003) si Mara (30.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

PRO BASESCU

DANA 8 +

BEBICA





POZELE MELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionella3003 spune:

hic dar eu... cu cine votez? pe cuvant daca-mi vine sa mai merg la vot... in mom. de fata nici una dintre personalitatile politice posibile candidate la presedintie nu m-a convins! asa ca... hic mai studiem problema! Si... Becali sigur nu castiga pt ca a cam pierdut Steaua meciurile in ultima vreme!

Sa ne dea D-zeu intelepciune!

Ionela si Alex (DN 21.09.2004)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=69542" target="_blank">Cu drag, MAMA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cocutica spune:

Voi vota impotriva lui Basescu. De ce? Pai sa vedem...nu se comporta ca un presedinte, nu respecta legile si institutiile statului, nu isi respacta indatoriile de presedinte, incalca protocolul, nu este in stare sa faca parte dintr-o echipa in care sa colaboreze cu coechipierii, dispretuieste educatia, nu este diplomat, este mai prefacut decat prefacutul, santajeaza pe oricine ii pica in plasa, si ar mai fi atatea de spus...faptul ca e popular nu inseamna ca e cel mai potrivit pentru presedintie.

Cocutica si Elena (4 iunie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

Pana una alta mergem la referendum unde nu avem de votat ati candidati....ci vom vota daca decizia Parlamentului...ramane in vigoare sau ba. Voi vota ca Basescu sa ramana presedinte pt ca in momentul de fata e cea mai buna optiune. Poate pana isi termina el mandatul se va ridica unu din generatia tanara, nepatat de comunism si de Secu si abia atunci vom putea spune ca inecepe curatenia in politica...
Cat despre alte partide politice...care isi pregatesc candidati pt prezidentiale....sa fim seriosi, nu cred ca cineva mai vrea oameni gen Geoana, Gusa, Tariceanu, Becali, Vadim...daca astia sunt candidatii inseamna ca suntem chiar de rasul lumii, si ii pregatesc degeaba. Cel mai trist este ca daca Basescu va fi realesc, banii pt organizarea referendumului sunt bani dati de noi, de fiecare, si se risipesc pt cearta lor stupida si pt faptul ca 3-4 oameni pun orgoliul lor mai presus de orice. Banii aia puteau ajunge in invatamant, sanatate sau alte domenii...

Nu-i pasa nimanui cat de mult stii decat dupa ce afla cat de mult iti pasa

http://community.webshots.com/user/oanan82

Mergi la inceput