Doctori de care sa NU te feresti

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_oana26 spune:

quote:
Originally posted by marig

Buna fetelor!!!

In Iasi este vreun doctor sau doctorita care merita tot respectul?
as vrea sa stiu si eu.


Multumim pentru capitolul asta.
Sper sa gasesc o lista mare pentru Iasi.

http://tt.lilypie.com/aCa2p3.png

Mai 2005

Puiutule te asteptam!



draga marig as fi vrut din tot sufletul sa-ti dau un raspuns la intrebarea ta, dar nu-l am asa ca daca ne poate ajuta cineva ar fi f bine
eu am trecut printr-o experienta tare nefericita din cauza unui vestit dr din iasi (am povestit si nu vreau sa ma tot repet) la care am ajuns destul de greu, care ma urmarea de 7 ani de zile si la care am tot cotizat
acum merg la un alt medic dar sunt sceptica, parca nu mai am incredere in nimeni
asteptam recomandari de la iesencele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dov spune:

Dr, NICULESCU N. Spit. Militar Bucuresti si DR. URSULEANU A. Spit. Cantacuzino.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dynana spune:

A nascut cineva cu dna doctor Rodica Cristian de la Spitalul Elias? Va rog dati-mi niste informatii despre dansa.
Multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns analex spune:

Dr. Diana Ghiorghiu, Sp. Sf. Pantelimon, Bucuresti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ralluca spune:

Dr. Florina Mihalache, CFR2.
Profesionista, de incredere, foarte calda si umana.

Va pup, sarcini usoare si copilasi sanatosi!
Raluca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danasicci spune:

A nascut cineva cu d-na dr.Nicolicea Victoria de la Spitalul Municipal?Mi-a fost recomandata de cineva si as vrea sa stiu cum se comporta cu pacientele la nastere,dar si in general.Sunt pacienta dansei si am 29 sapt. de sarcina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns countesa spune:

fetelor am si eu o intrebare.
ce puteti sa imi spuneti de doctorul SCHMIDT ZOLTAN din Deva.eu la dansul sunt si urmeaza sa nasc in decembrie 20.
va rog sa imi raspundeti daca stiti ceva este foarte importatnt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinidoini spune:

Dr. Dan Tutunaru- Spitalul Elias

El m-a ajutat in doar 1/2 luna de monitorizari sa raman gravida, in conditiile in care alti dr mi-au facut si inseminare artificiala, fara succes!

Tot el m-a linistit si m-a calmat cand un ecografist luat de val mi-a zis ca bebe are hidrocefalie si ca trebuie sa avortez.

El m-a facut sa rad la fiecare consultatie cand eu apaream mai mult sau mai putin isterizata (gravidele stiu cum e:), m-a luat peste picior si m-a tratat ca pe un prieten, si nu ca pe un pacient.

Multe ar fi de spus, dar despre Dan Tutunaru se scriu pagini intregi de net ....

http://photos.yahoo.com/varsatoareafloarea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aleniram spune:

Puiu Deliana,spitalul Titan.E posibil s-o cheme Predoi acum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iubu77 spune:

Da cred ca o cheama Deliana Predoi acum si mai nou lucreaza la Medlife.. Ca si sotul ei Silviu Predoi este seful clinicii materno-fetala de la ei..
Eu recomand Popa Mirela si Silviu Predoi de la Medlife..
Cu Popa Mirela chiar am nascut.. A fost o adevarata profesionista si un om deosebit.. Viitoare mamici mergeti la ea cu incredere..Al Predoi am dus o prietena care este fff multumita.

Mergi la inceput