Doctori de care sa NU te feresti

Doctori de care sa NU te feresti | Autor: absoluta

Link direct la acest mesaj

Asa cum exista subiectul "Doctori de care sa te feresti", unde acolo gasim asa numitii doctori in care noi fara sa stim ce, cine si ce pot ei le incredintam viata noastra , iar ei nu fac altceva decat sa ne dezamageasca si in cel mai rau caz sa ne "raneasca", cum acolo aruncam cu "pietre" in acei oameni.... aici la "Doctori de care sa NU te feresti" vreau sa aruncam cu flori, cu laude.... cu tot ce merita acesti Oameni care isi daruiesc cu profesionalism si devotament timpul si uneori sufletul noua pe toata perioada celor 40 de saptamani si nu numai....

Unul din acesti Oameni este domnul Dr. Puia Sorin, de fapt dansul este un Mare Om asa cum am mai spus intr-un alt topic.

Eu personal ii datorez mult , datorita profesionismului sau ne-a facut pe mine si pe sotul meu sa cunoastem fericirea absoluta, spunandu-mi acum 10 luni : "esti insarcinata", acum o luna:" ai o minune de fetita" ....

Fetelor haideti sa le dam celor ce merita asa cum putem noi aici cateva cuvinte frumoase sa stim si cu cine trebuie sa ne mandrim nu numai de cine sa ne ferim ....

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns violetan spune:

Dr. Magda Petrache- Medicover/Polizu. O dr minunata, care m-a ajutat cu injectii sa scap de o sarcina extrauterina si care imi urmareste cu mare atentie si grija sarcina acum. Cele care au auzit de ea stiu ca este printre extrem de putinii medici care raspund la telefon sau daca nu raspund te suna inapoi! O femeie si un dr de exceptie!

http://bd.lilypie.com/ZcINp3.png

violeta, 23+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asiza spune:

Dr. Sbarciu, dr. Cruciat, dr. Mihu din Cluj-Napoca...

Oana cu Denis Cristian (19 decembrie 2006)
Slideshow Ingerasul nostru drag
www.youngnutrition.net/member/tickers/64637/ticker1.png" target="_blank">Varsta Denis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anacami spune:

Buna!
Exista o lista cu recomandari si la "Femina Intim":
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65883

Multa sanatate!

Camelia, Sebastian (26 mai 2004) si bb2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mada_Ele07 spune:

D-na Dr. Cotarcea Smarandita...super doctor...super femeie din Craiova

16+ inca nu stiu ce este

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doradora spune:

dr hergelegiu

chris + alexandra
varsta alexandra
poze bebe alexandra

bebeii nostri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iunita spune:

Dr. Mircea Octavian Poenaru, maternitatea Bucur..un medic cu un suflet mare, un profesionist desavarsit, un om de exceptie! Atat eu cat si fiica mea ii multumim ca exista, ca avut grija de noi, ca desi era dupa o noapte de garda (1 ianuarie) pe 2 ianuarie la ora 12 l-am sunat ca nu imi era bine, iar seara la ora 6 m-a sunat dumnealui pe mine sa ma cheme la garda sa ma vada si sa "imi numere piticii" , care a venit la nastere nu la sfarsit ci cand chiar aveam nevoie de dumnealui, care a venit in fiecare zi din cele 4 pe care le-am stat in maternitate sa vada ce fac... Inca o data, mii de multumiri!

are mama o fetita frumusica foc...
http://new.photos.yahoo.com/laurentiu_iacovici/album

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxxy80 spune:

Dna dr Silvia Niculescu - maternitatea Bucur si clinica Marie Stopes. Este un dr exceptional, care s-a ocupat si se ocupa cu f mare agentie de mine. Am incredere totala in ea. Este dr meu de 8 ani. Prima oara da impresie ca ar fi o persoana mai dura, insa chiar este un suflet cald. O recomand cu toata increderea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acina spune:

Dr Dana Oprescu -Polizu.

Anca mami de Buburuz Andrei (13.02.2006)
Pozele Noastre
Buburuzul Mic
Povestea Nasterii

Nu te agita atat, lucrurile cele mai bune se petrec atunci cand le astepti mai putin.G.G.Marquez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Dr. Ancar Virgil - spitalul Pantelimon (super doctor, super om!)




Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denii mic spune:

Dr. Iulian Badea si Mihai Dumitrascu, ambii Municipal, Bucuresti

Mergi la inceput