FIV 112

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

dana_p multumesc ,nu e usor sa inlocuiesc o veterana
Vad ca ai pus poze cu bebe,dar sa stii ca am incercat sa ma uit si nu merge...scrie "incorect ticker" Aha, acu' vad ca le-ai sters...

Pussi si eu cred ca simptomele tale sunt de bine

Kora

CARPE DIEM!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana p. spune:

Pussi, eu zic ca simptomele tale sunt de bine .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana p. spune:

Vroiam sa pun un ticker dar am vazut si eu ca nu merge, o sa-l mai butonez sa vad cum il fac sa se vada.

A si, Pussi, lasa testul ca-i prea devreme si te amagesti singura.Eu nici acum nu mi-am facut test de urina si nici nu-mi fac.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sheritra spune:

Bey lasati urina unde trebe ea sa stea si mai bine ia treceti colea la un ciolanas cu fasolica si cu ceapa verde, si-un castravecior murat/zama de varza pt pofticioase.

Pussi, lasa simtomele acolo ca-i de bine, si titi mari e de bine, si vinisoare pe ele, si bulioane imaginare e bine...
Anto, maine aduc virtual cate o portie de fiecare de fasole, cu apele schimbate, sa nu va dati aere pe aci, ca se incinge atmosfera!

Shery 8+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

[quote]Originally posted by puiramy


FELICITARI NOILOR MAMICI SI AVETI GRIJA DE PUIUTI CA TARE SUNT PRETIOSI.
FETELOR
Dupa cum stiti ieri am fost la Buc pentru laparoscopie in vederea urmatorului Fiv, pentru a-mi coagula trompele la capete.Sar peste chinurile interventiei si va spun ca dupa ce am iesit din anestezie dr mi-a dat o veste la care nu ma asteptam.In loc sa-mi taie trompele sau sa le coaguleze la capete , mi-a gasit ca erau foarte putin infundate ceea ce nu permitea comunicarea cu uterul.Deci mi le-a desfundat si mi-a zis ca trei luni sa-mi iau gandul de la Fiv si sa incerc natural ca e foarte posibil sa raman gravi.In concluzie DUMNEZEU e mareeeeee.
Acum as incerca ceva naturist pt endometru, nici nu stiu cum sa procedez, sunt confuza rau.Mi-am luat teste de ovulatie.Cum o vrea D-zeu.
Multa bafta fetelor in asteptare si in focuri.



Kora

CARPE DIEM!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

puiramy am mutat mesajul tau aici,la capitolul nou deschis!Vestea e foarte buna,iti doresc mult succes in urmatoarele luni,puterea lui DD e mare si EL poate face adevarate minuni daca vrea!Bafta multa!

Kora

CARPE DIEM!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antosit spune:

Pussi e de bine, mai ai un pic si ma tragi de manuta sa te urmez la Odisee...!Iar despre sfat...abia acum mi-l dai?Trebuie sa intru in recuperari!

Anto
"Stau pe DC si asta imi ocupa tot timpul!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

Oana asteptam romanul FIV cand ai timp si daca bebe(ii) nu e( sunt) foarte obosit(i)
Mirela cand faci testul???

Multumesc fetelor pentru voturi !

Kora

CARPE DIEM!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina28 spune:

KORA multumesc ca m-ai pus si pe mine pe listuta de aprilie-mai sper sa ne porti noroc la toate inclusiv tie!
PUSSInu sunt suparata deloc,asa a fost sa fie decat repede si prost mai bine mai tarziu si bineIti tin pumnii sigur esti gravi,nu te grabi sa-ti faci test din urina.
Marrina,Cris,Moni,Aldolina voi ce faceti?

Madalina
si maine e o zi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

Fetelor azi implinesc 11 luni de casatorie si pt ca sotiorul meu e in delegatie vom sarbatori doar sambata si am sa ascult sfaturile celor care deja au experienta tratamentului FIV si acum cat mai pot...ca peste o luna cand vom implini 1 an de casnicie nici o sansa de sarbatorit asa...voi fi in asteptarea rezultatului...

Kora

CARPE DIEM!

Mergi la inceput