Lucru manual- arts & crafts 3

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Otilia spune:

quote:
Originally posted by Otilia

Astept comentariile voastre ;)

Merci pentru comentarii...



Adélie la p'tite souris
Bijoux passion
Floricici din gradina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns apsara spune:

Otilia, mie-mi place mult colierul din perlute. Floricica e tare finuta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraFlo spune:

Otilia sunt superbe ! Faci lucruri atat de fine si diafane...ca pentru printese ar spune fiica mea. Imi place bratara albastra.

Nasa mea a plecat in concediu in Franta, asa ca i-am data adresa site-ului si am rugat-o sa-mi cumpere si mie bazele acelea de inel. Sper sa reuseasca sa-mi cumpere si mie, ca doar la ele visez.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otilia spune:

Merci Laura si Apsara pentru raspunsuri!

Laura, daca nasa ta merge la Paris poate trece direct la magazin sa-ti ia inelele, uite adresa:

Matière Première
12, rue de Sévigné
75004 Paris

Téléphone : 33.(0)1. 42 71 61 65
Email : matierepremiere@wanadoo.fr

Zi-mi pe unde merge, poate-ti dau si alte adrese de magazine.

Am uitat sa-ti zic ca mi-a placut tare mult ultimul tau set pe care ni l-ai aratat! Si ca bratara mea pare cu albastru in poza, dar de fapt e cu violet...

Pupici, o zi buna!


Adélie la p'tite souris
Bijoux passion
Floricici din gradina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraFlo spune:

Multumesc inca o data Otilia ! In Paris stau doar trei zile, dar sper sa aiba timp si de cautat ...


M-am uitat la pozele tale si nu pot sa nu ti laud frumoasa printesa ! E dulce foc ! Cea cu burtica esti tu ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otilia spune:

quote:
Originally posted by LauraFlo

Multumesc inca o data Otilia !
M-am uitat la pozele tale si nu pot sa nu ti laud frumoasa printesa ! E dulce foc ! Cea cu burtica esti tu ?


Merci, Laura, cea cu burtica nu-s eu, era nadine2004 (o alta fata de pe DC care locuieste in Franta), dar nu am mai zarit-o pe aici (pe forum) cam demult...


Adélie la p'tite souris
Bijoux passion
Floricici din gradina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crili spune:

Sunt cam puturoasa...dar nu am uitat ca e vara, desi pe la noi nu prea se simte, dar imi amintesc atunci cand ajung pe la Bucuresti. Asadar coliere de vara si inca unul, precum si colier pe fotomodel. Am facut si rochita de plaja si ie pictata. Sper sa va placa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns just_blue spune:

Crili sunt foarte finute, delicate, dar si pline de culoare, de viata. Iar tu esti fotogenica rau...
Mie mi-au placut foarte mult toate!
Abia astept sa mai vad si altele!
Nu mi-ai zis, cum se fac margelele crosetate?
Pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crili spune:

Multumesc! Si mi-ar placea mie sa fiu cea din poza...lasa ca poate imi fac si eu poza cu vreo creatie. Cea mica din poza chiar e fotomodel, nu sunt eu.

Mergi la inceput
Mergi la inceput