Lucru manual- arts & crafts 3

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Crili spune:

quote:
Originally posted by Crili

Si acum ceva cercei. Fimo 1 si 2...aici si cu ceva paiete, crosetate, semipretioase, paiete, sarma si paiete inca doua perechi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraFlo spune:

Crili foarte frumoase noile tale lucrari ! Felicitari !
Otilia, mi-a cumparat nasa mea bazele de inele !!!!! Saptamana viitoare intru in posesia lor...sunt nerabdatoare !!!!!!

Liniste la noi aici ! Eu n-am apucat sa lucrez absolut nimic...mai nou invat sa lucrez cu sarma...nu prea imi iese, dar perseverez, adica stric metri intregi fara nici un rezultat "purtabil"

Felicia, apsara, sireneanne...si toate celelalte fete unde sunteti ? Nimic nou ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monik25me spune:

felicitari din tot sufletul pentru fete care inca stiu sa aprecieze frumosul....adevarul e ca si talentul isi face treaba foarte bine! felicitari inca odata..v-am gasit pentru ca si eu ma ocup cu asa ceva, si, mai mult, va pot da un pont despre unde va puteti procura, din romania, tot ceea ce doriti legat de confectionarea minunatiilor de bijuuri.
daca puteti vorbi pe messenger - monik28me@yahoo.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns apsara spune:

Laura, eu sunt pe aici. Va citesc si ma uit la ce faceti voi ca eu sunt in lipsa de timp din cauza unor examene. N-am mai facut nimic doar am acumulat materiale, margelute, cordoane de piele, fel si fel de snurulete.
Pana una alta, va doresc multa inspiratie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodoca spune:

microx merci! am fost si mi-am luat pasla (si nu numai) si abia astept sa o folosesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns frannces spune:

ce minunatii faceti voi aici! felicitari. nu stiam ca exista atata lume pasionata de crafts.
am si eu cateva poze cu ce ma delectez eu
http://new.photos.yahoo.com/valentina_draghici/album/576460762388822099

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ppisic spune:

Monik si Frannces, bine ati venit si sedere cat mai indelugata!!!
Frances sunt foarte faine lucrarile tale, imi plac foarte mult, felicitari!!

Fetelor, chiar daca eu nu am mai fost activa in ultimul timp tot am mai facut cate ceva. Aici sunt pozici cu ce am mai facut in ultimele saptamani. Sper sa va inspire

-------------------
Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns frannces spune:

multumesc ppisic. foarte frumos ce lucrezi tu. am vazut ac voi pe aici faceti bijuterii. si lucrati mult cu fimo.. eu nu am lucrat niciodata cu fimo. mi-am luat un cubulet sa vad cum functioneaza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Buna!
Am mai aruncat si eu un ochi pe aici sa ma delectez cu lucrarile voastre, felicitari, sunt superbe!
Din pacate, eu nu am mai facut nimic, nu mai am nici timp nici chef, ca-mi caut o casa mai mare. Insa port cu mandrie bratara cu agate indiene. In curand vreau sa ma apuc totusi de un colier alb-negru din Fimo. Sper sa-l fac.
Va pup si mai revin (nu stiu cand insa)!
Spor la lucru!

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ppisic spune:

Salutici!!!!

Felicia mult spor la modelat fimo dar mai mult decat asta bafta multa la gasit o casa potrivita pentru voi!!! ( vei avea si chef si spatiu mai mare pentru hobby )

Aici sunt ultimele mele creatii, sper sa va inspire!

-------------------
Diana

Mergi la inceput