Lucru manual- arts & crafts 3

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lacrima71 spune:

Scuze am vrut sa scriu Diana doar iti stiu si semnatura :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capra cu trei iezi spune:

mai da ce ma enervati cu margelele voaste>cum puteti face asa frumuseti??? eu nu am curaj sa ma apuc, dar nici nu as sti cum sa incep! voi cum ati inceput , dati-mi si mie un fir...

capra cu trei iezi cucuieti, si ce cucuieti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otilia spune:

Diana, iti multumesc de raspuns, m-am uitat pe medalioanele tale si ceva cam in genul asta ma gindisem si eu sa fac. Mi-au placut foarte mult, iar tempera aia care zici ca nu s-a amestecat prea bine da un super-efect!


Adélie la p'tite souris
Bijoux passion
Floricici din gradina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraFlo spune:

Buna dimineata.

Lucrati de zor vad ! Si eu la fel, din pacate nici un model nou, dar din fericire am avut multe comenzi.
Poate in zilele libere de Pasti sa ma delectez cu ceva tehnici noi culese de pe Bead&Button.

Va pup ! Sa aveti spor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Superbe creatii!
Felicitari!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crili spune:

Sarbatori fericite, fetelor! Sa va bucurati de viata, de cei dragi si de hobby-urile voastre! Pupici multi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodoca spune:

Hristos a inviat! felicitari fetelor, frumoase lucrusoare faceti va citesc de ceva vreme dar n-am indraznit sa intervin vroiam sa va spun ca fimo gasiti si in brasov la magazinul Creativ, care e undeva la capatul lui 51, aproape de Republicii (daca nu cumva s-a mai spus). va salut si astept cu interes noi creatii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaD29 spune:

Fetelor vad ca nimeni nu mai zice nimic....ce e cu voi?? hai sa va arat ce am mai facut eu http://www.sireneanee.3x.ro/MyPictures/S6000875.JPG acum nu garantez ca si merge vazuta poza :)

ce pot face doua maini dibace http://www.sireneanee.3x.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ppisic spune:

salutici, eu nu mai spun nimic pentru ca nici nu prea am mai facut nimic...a fost pastele, musafiri etc, apoi perioada dupa... pe aici a fost si super cald asa ca nu prea am stat pe acasa..( duminica au fost 28-29 grade)
Dana, nu se vede poza, sunt sigura ca e ceva frumos asa ca poate ai sa reusesti sa o faci vizibila :)

-------------------
Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lacrima71 spune:

Buna Diana

Modelul black queen este cumva pe sarma?Ma interesa si pe mine modelul,mi-a placut mult si de la tine am mai invatat cate ceva .

Mergi la inceput