Aradence petrecarete (65)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Miha, am crezut ca au plecat copiii cu sotul tau la bunici la Minis, nu stiam ca-i casa voastra. De ce ati cumparat asa departe?
E fain la tara, dar pentru mine ar fi obositor sa merg la fiecare sfarsit de saptamana cu copii, catel, purcel...
Vara mergeti in fiecare saptamana?

Dragos are o "iubita" la gradi, Clau o cheama si mai are si pe Iunia, fetita prietenilor de la Cicir, dar pentru Clau colega lui simte ceva mai aparte.
Mai si cand zice ceva de ea tot se inroseste si parca i se schimba si vocea. O fi indragostit asa cum zice? Interesant ca nu-i singurul baiat de la gradi care e indragostit de Clau...

Carmen, puneti bani la ciorap ca nu-i de gluma.
Mor de ras ca mi-o imaginez deja pe Mel cum vorbeste.

Asta seara ma rostogolesc de ras doar.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze 1, poze 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Alina de aia am luat asa departe ca eu am vrut musai sa am balta in apropiere sa ma scald, si in zona Ghiorocului nu ne-am permis. Plus ca eu vreau natura natura si sat sat nu case de vamesi si alti potentati sa urle muzica tare si sa faca concurs BMV urile . Acolo pe ulita daca trece o masina pe zi ii mult.

Daria- 29.01.1999
Alex - 07.02.2003
Matia - 31.10.2006
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Am primit pozele . multumesc Alina. Is super. Ce faini sunt Spidermenii

Daria- 29.01.1999
Alex - 07.02.2003
Matia - 31.10.2006
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Miha,acum ma uit si eu la pozele tale, sunt multe, te rog sa mi le pui si mie pe un CD cand poti si esti mai libera.

Ada, te rog si pe tine sa mi le pui pe CD ca sunt foarte multe.




Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze 1, poze 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:


Aici am gasit jucarii interesante pentru copii.
http://www.minitoys.ro/catalog/index.php?osCsid=5e5c3536c197574d9b444810c07e035a

Eu sunt ingrozita ca nu stiu ce sa aduca iepuroiul.

ok Alina. zilele astea ca tocmai am cumparat un teanc de ele.

A am mai vrut sa zic ca au primit toale faine la Selgros.

Daria- 29.01.1999
Alex - 07.02.2003
Matia - 31.10.2006
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Alina mergem la nunta?? Inca o nunta? il lasati pe Alex primu? Ce totali sunt, abia astept sa-l aud si pe Raul

Miha, oricum nu fumam. Nu-mi place sa fumez doar eu, daca n-am companie parca-mi sta fumu in gat Multumesc ca te-ai gandit la mine, intentia conteaza

Carmen, sa sti ca-mi lipsesc mesajele tale. Tot timpu sunt pline de viata

Ma duc sa ma uit pe pozele lu Miha!

Aaaaaaaa am uitat sa va spun de unde-mi cumpar io bluze faine si ieftine De la Elefantu Gri, vis-a-vis de GoldFashion, pe colt unde mai de mult era o librarie!



Nou stil de viata
Cookie-Alma-Ina-Claudelu
ce mai astepti??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Buna dimineata. Azi a plecat Tudor mai rpde ca niciodata la gradi, la 7.50 iesea pe usa. Si eu care am avut emotii ca nu o sa il pot trezi.
Flavia felicitari pentru master.
Mihaela, faine pozele.
Alina, wow trebuie sa punem bani de-o parte pentru nunta.
Carmen e totala Mel cu "nisodata" a ei. E domnisoara mare acum,normal ca ii trebuie ruj. Si pe Tudor care e baietel il mai apuca i se trage de cand am fost inconcediu acum 2 veri cu niste prieteni si ea s-a pus sa mi-l rujeze si sa-l coloreze in obraji.
va las ca am de lucru si la 10 trebuie sa plec.

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns X-ray spune:

flavia felicitari pt master!si mamicilor pt dintisori noi aparuti la ioana si matia!
am vazut pozele,sper sa fiu mai in forma data viitoare.abia astept sa merg la dr,parca sunt mai dese durerile jos,plus spatele asta care ma omoara!abia astept sa vin si eu cu elisa nu doar cu ea la purtator.azi-noapte abia am inchis ochii,nu stiu ce a facut,parca a crosetat si din cand in cand gimnastica...stateam cu ochii in tavan si radeam singura...
alina vin si eu la nunta!

alina 22+ cu bb Elisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Mey ce total e Dragos! Deci sa ne pregatim de nunta ??

Am intrat sa va arat niste www.pufymic.info/thumbnails.php?album=33" target="_blank">poze noi.



Eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Buna fetelor!
Ioana, ce mortal e Alesio sexy si Nicolas cum doarme atarnat in balansoar.

Gabi, mi se pare mie sau Tudor s-a cumntit mult in ultimul timp?

Clau, stai la rand, Raul mai are 1 an 2 pana la nunta.

alina.a, gimnasta o faci pe Elisa.

Eu astept sa se trezeasca Adelina sa-i dau sa manance si apoi sa iesim afara daca nu vine ploaia, s-a innorat.
No, ca s-a si trezit.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze 1, poze 2

Mergi la inceput