ENDOMETRIOZA nu ne va impiedica sa avem un bebe(8)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Zenobia spune:

asa ma gandesc si eu... as muri de ras. dar nu-mi mai fac nici un gand... ce-o fi o fi. De-abia astept sa ma duc la homeopat. Ce astept eu e mai mult un tratament de destresare decat pentru endometrioza.

Zenobia
Barzoiul buclucas
Poze 2007, Miresica, Cununia civila, Prin lume
-----------------------
...iar porcii aduceau a oameni si oamenii a porci, ca nu mai stiai care e care.-> Ferma Animalelor[/i]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristy1977 spune:

Lucialu, multumesc, diseara mananc mamaliga
Gabitu, am vazut in Obor pomelo cu 30.000 buc., da'...pomelo asta are ceva calitati deosebite?
aaa..si de miere stiti ceva, dauneaza?
va imbratisez pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Boo spune:

Madalina, eu am fost la Pop si mi s-a parut super. El mi-a vazut doua chistulete pe care dr meu cu doua zile inainte nu le vazuse. Din cate stiu eu e cel mai bun. Si mi s-a parut ca s-a si implicat in povestea mea. De Iosub nu stiu nimic, am auzit de el/ea (spre rusinea mea nici nu stiu ce e).

Cat timp a trecut de la laparo ?

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zenobia spune:

Cristy, in principiu mierea este contraindicata in endometrioza deoarece este puternic estrogenica. Pomello este foarte bun pentru ca are tot felul de vitamine care contribuie la intarirea imunitatii, ceea ce este fff important pentru noi.

Zenobia
Barzoiul buclucas
Poze 2007, Miresica, Cununia civila, Prin lume
-----------------------
...iar porcii aduceau a oameni si oamenii a porci, ca nu mai stiai care e care.-> Ferma Animalelor[/i]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitu spune:

Cristy pomelo este foarte bun si sanatos. Daca dai cautare pe net o sa gasesti descrierea lui. Este foarte bun si pretul. Poti sa iti iei si sa consumi cu incredere.
Nu avem voie, daca vrei sa ti strict dieta, nici zahar, nici miere, nici fructoza, nicu orice alt fel de indulcitor. Doar zaharul din fructe si legume. Daca poti .... eu nu prea .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zenobia spune:

Madalina, Iosup este dr cu care lucreaza Tutunaru. ste un el si e foarte bine pregatit si foarte dragut. Si are un super-echograf!

Zenobia
Barzoiul buclucas
Poze 2007, Miresica, Cununia civila, Prin lume
-----------------------
...iar porcii aduceau a oameni si oamenii a porci, ca nu mai stiai care e care.-> Ferma Animalelor[/i]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristy1977 spune:

upss.. scuze fetelor, sunt varza, cred ca am facut niste confuzii, da' cred ca voi a-ti inteles
sefii sunt de vina
va pup inca o data

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitu spune:

quote:
Originally posted by Boo
[De Iosub nu stiu nimic, am auzit de el/ea (spre rusinea mea nici nu stiu ce e).



Iosup este un el. Este un medic foarte bun dar, din pacate, aparatul lui este doar 2D, din cate am inteles, la CMU. Pop unde lucreaza? Cumva la Diagnosis, pentru ca acolo am inteles ca au cele mai performante aparate.
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zenobia spune:

Iosup lucreaza si la Fortis Medical, la Tutu, unde are echograf 4D din cate stiu eu.

Zenobia
Barzoiul buclucas
Poze 2007, Miresica, Cununia civila, Prin lume
-----------------------
...iar porcii aduceau a oameni si oamenii a porci, ca nu mai stiai care e care.-> Ferma Animalelor[/i]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitu spune:

Zeno multumesc pentru informatii. Chiar vroiam sa te intreb unde lucreaza impreuna cu Tutu. Ai ceva date de contact despre aceasta clinica? Cat este o echo acolo?
Merci, cat traieste omul invata.
Pupici

Mergi la inceput