ENDOMETRIOZA nu ne va impiedica sa avem un bebe(8)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Boo spune:

POMELO 30.000 BUC ????? UNDE???? ma duc sa-mi iau o caruta

De miere si de asta am gasit facuta din fructe .. bla bla. Tot ceva de la supermarket, sectia de diabetici ..


Pop la Diagnosis e, intr-adevar

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zenobia spune:

Fortis Medical (Sandu Aldea 86) este cabinetul lui Tutu. Iosup e acolo martea si joia. Despre preturi nu stiu nimic, parca cea morfologica de bebe era 2 mil., dar nu stiu fff exact.

Si eu vreau o caruta cu POmello daca e 30.000 bucata!

Zenobia
Barzoiul buclucas
Poze 2007, Miresica, Cununia civila, Prin lume
-----------------------
...iar porcii aduceau a oameni si oamenii a porci, ca nu mai stiai care e care.-> Ferma Animalelor[/i]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

Lucialu am adus acolo chiar in seara de dupa IA, ca poate ai prinde pe astia mai proaspeti
LilianaFi multumesc mult! Am rezolvat pina la urma cu o injectie de progesteron. Am vorbit cu Liana30 si ea la randul ei cu DanaP. si-mi trimite una maine. Ma bucur ca am vorbit la telefon, nu-mi venea sa cred ca vorbesc cu tine. Multumesc mult ca ai vrut sa ma ajuti, esti o adevarata prietena.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitu spune:

Boo, Zeno .
Zeno cat dureaza ca timp pentru o programare la acho acolo, Fortis Medical, la Iosup.
Boo the same question pentru Pop.
Poate voi avea nevoie de echo in curand si vreau sa fiu pregatita.
Multam'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zenobia spune:

de la cineva care a fost de curand acolo am inteles ca a programat-o la 1 sapt jumate-doua. Cam asa ceva. Cel mai bine intra la tutu la subiect si intreaba? vrei sa intreb eu pentru tine?

Zenobia
Barzoiul buclucas
Poze 2007, Miresica, Cununia civila, Prin lume
-----------------------
...iar porcii aduceau a oameni si oamenii a porci, ca nu mai stiai care e care.-> Ferma Animalelor[/i]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitu spune:

Ioana ma bucur ca ai rezolvat cu progesteronul. Mulkta bafta, sanatate si noroc.
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitu spune:

quote:
Originally posted by Zenobia

de la cineva care a fost de curand acolo am inteles ca a programat-o la 1 sapt jumate-doua. Cam asa ceva. Cel mai bine intra la tutu la subiect si intreaba? vrei sa intreb eu pentru tine?



Zeno esti o draguta. Nu trebuie sa intrebi, vroiam doar sa stiu informativ. La CMU dureaza cca 1 luna si jumatate, so.....
Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Boo spune:

Gabitu nu cred ca vrei sa stii raspunsul la intrebare. Eu am fost in 14 feb, aveam programare facuta din sept. Si cand am fost acolo mi-au spus ca fac pentru iunie ... Deci cam asa. Nu stiu cum e cu cazurile de urgenta, n-am nici cea mai vaga idee.

Va pup si am fugit ca am un pic de treaba inainte de dr, dar la 6 jumate sa-mi tineti pumnii.

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitu spune:

Daca dureaza atat de mult la Pop inseamna ca cea mai viabila solutie, pentru cazuri de urgenta, este Iosup la Fortis Medical.
Multumesc fetelor.
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilianaFi spune:

Ioanama bucur ca ai rezolvat....si oricand daca pot face ceva pt cineva drag o fac cu mare placere....

Fetelorpomello in italiana inseamna pometi......cred ca fructul aici se cheama POMPELMO....si daca vorbim de acelasi lucru poate e bun in endo dar nu e indicat in per.de ovulatie....schimba ph-ul vaginal si nu le prieste gigeilor un ph acid....ATENTIE...

Mergi la inceput