FIV in Ungaria 12

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dariaioanaxx spune:

Pussi- te rog sa ai incredere in tine insuti si in Dumnezeu!cauta pe net si spune inainte de a te culca doua rugaciuni speciale pt. femeile care si doresc copii- ele sunt: Acatistul Sfintilor parinti Ioachim si Ana si Paraclisul Maicii Domnului(daca poti, printeaza-le si ia-le maine cu tine), pe aceste doua rugaciuni eu le port mereu cu mine si le mut chiar dintr o geanta in alta; nu ti pierde credinta si tine minte ca toate lucrurile minunate din viata noastra sunt consecinta faptelor bune pe care le fiecare intr un mod sau altul le am facut in viata, si eu cred ca noi toate meritam sa ni se implineasca visul de a devenii mame! succes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns internet spune:

Pussi e normal sa te simti asa ( confuza) cine zice ca a fost altfel minte, toate avem emotii, la toate ne este frica de esec. Daca eu am reusit o sa reusesti si tu, capul sus si ai incredere in Dumnezeu el este singurul care te poate ajuta . Noi suntem alaturi de tine .Te pupam
Adela sambata merg la Szeged
Va pupam pe toate

Tia si Daria
Poze http://pg.photos.yahoo.com/ph/doreltia/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariaioanaxx spune:

Pussi- noroc si numai bine!
Andicu- fara emotii si succes maine!
Mirelus- maine iti spun data pt. urmatoarea programare, sa nu dispari de tot!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cenusareasa spune:

Doamne ajuta maine pentru pussi!E asa frumoasa clipa asta cind simti ca porti in tine viitorii tai copii si-o doresc la toata lumea asa cum mi-o doresc si mie!

Fetele ,Chivu nostru e nitel cam zapacit ca a uitat sa-mi spuna ca trebuie sa fac analize pentru anestezie!Ce anume trebuie facut?Am inteles ca si EKG dar si mai ce? Ca eu l-am intrebat in mail mai multe dar el o fi asa de ocupat ca a uitat sa-mi precizeze acest mic amanunt...si acum chiar nu vreau sa-l mai stresez ca trebuie sa fie atent maine la pussi!

A feather can mould a stone if moved by the hand of love.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teacdrn spune:

pussi-multa bafta maine si sa ai rezultatul mult asteptat peste doua saptamani!!!!!!
va salut pe toate si va urez sa aveti mult,mult noroc!!!
tea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Buna fetelor.
Am fost si noi la morfo-fetala. Bebe e f bine, are tot ce-i trebuie si i-am vazut si putza in prim-plan! nu mai puteam de mandrie si eu si tati! singura problemuta ar fi ca am un mic risc de diabet gestational, glicemie 91-97 (cica e mare pt sarcina), am pus deja 11 kg ( si iar e mult cica) si bebe are 875 g si ar trebui sa aiba maxim 850 g. Drept pt care, ptr siguranta, m-a pus sa fac testul cu glucoza pt diabet gestational si sa tin un usor regim. Partea buna e ca al meu col e inchis, tot 3-3.2 cm dar e ok, mi-a zis ca nu-s probleme . Am primit si ok sa plecam la munte de Pasti , asa ca ar trebui sa mai stau linistita o perioada.
Maine suntem la Bucuresti,mergem la Baby Expo si sa ne vizitam nasii. Asa, ca o plimbare.

Pussi, maine sunt cu gandul la tine! Doamne-ajuta!
Steliana, sper sa scapi repede de infectie, ca e tare afurisita! daca abia ai facut-o inseamna ca nu a avut timp sa provoace stricaciuni si ar trebui sa scapi repede!
Cenusareasa, in principal EKG-ul il cere pt anestezie, ca apoi o sa-ti dea niste fise de completat cu detalii medicale din istoricul tau. Si cred ca si homoleucograma si timpi de coagulare (daca nu le-ai facut deja), grup sanguin...cam astea ar fi. Poate am uitat ceva, daca da, poate completeaza celelalte fete.





Andicu 24+Filip Cristian
Poze cu burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

legaturilorce nu faceti voi ca sa-mi fie mie bine!!! E CLAR!! Vin gravidoasa maine!![pup]
andiculema bucur ca sunteti ok!! Nu stiu da in C-ta se practica, dar in TM am auzit ca exista gimnastica pentru gravide..cu ceva minge super mare..atunci nu ma interesa subiectul..eu doar vin cu idei!! Drum bun maine si relaxare!!
magdao dulceata ce esti
nusymultumesc iubita
dariale am pe amnadoua, le citesc in seara asta si maine le iau cu mine
Tiam-am gandit al tine..te apreciez enorm ca ai avut atata putere...Sa sti ca nu renunt nici eu, dar o sa fac o pauza..poate nu va fi cazul si ce faci la Szeged?? Fratiori??
cenusareasami-am anuntat sotul..cu achizitia de AC, ca eu poate uit de emotii! la analize pe prima pagina sunt cele pentru anestezie...fisa de care vorbea Andicu cred ca ai primit-o cu contractul in engleza!
Teamare pt. tine!!!

va pup pe toate!!!

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mi-Ka spune:

steliana, din ce spui tu reiese ca iei bromocriptina dimineata...ia-o seara inainte de culcare si a doua zi dimineata o sa fii ok...eu cel putin asa am procedat si nici nu am simtit vreun efect negativ gen ameteala, somnolenta etc...

andicule, ca e bb mai mare nu e nici o problema ... important este sa nu fie mai mic

pussi, eu deschid oficial galeria pentru tine:
Broscutele le iei cu tine la Szeged? Ar trebui sa te porti frumos cu ele...sa le plimbi...etc...ca sa fie efectul garantat

Tia, chiar asa, ce faci la Szeged? Ne pregatesti cumva vreo surpriza in tacere? Daca stiam ca mergi la Szeged te rugam si eu ceva, sa te uiti la niste preturi in Metro sau Cora...da-mi un bip maine daca mai apuci sa intri pe forum inainte sa pleci.

Lianoo, un pup mare si apasat pentru gemeni ...pardon, 2 "pupi" ... pardon, 3 "pupi" si pentru mamicuta lor...sa fie 4 si pentru grasu?

_
Printesa noastra,Alexia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adaca spune:

PUSSI stiu ca esti confuza, ca ai multe emotii, dar sa stii ca vei reusi. Eu am trecut prin multe si nu m-am lasat. ne rugam pentru tine si eu si gemenii mei. Iti tinem pumnii si speram sa ne dai vesti bune. Doamane ajuta!

Te tucam, Ade, Dari &Cai

AB Darius si Caius Gazele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

auzi la eaiar mi'o lua inainteecu galeria..hi,,hi.hii..iar sunt geloasa,,sa nu razi Mikooo ca te bat
na ca fac si io..nahaiii pussiiiii haiiiiii
Tia merge in vizitasa o pupi pe Ani si din partea noastra..
adaca
steliana si io tot seara am luat'o si nu am avut nimik,,
andicu ma bucur ca sunteti bine..bafta maine..
cenuserasa vaz ca nu zici nimik..oricum nu mai aveam ce sa fac cu ele..de ce sa mai dai banii pe ele?da treaba ta cum vrei..
va pupez pe toate..si va tin pumniiii..

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"11

Nasica

Mergi la inceput