FIV in Ungaria 12

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cenusareasa spune:

Mai Liana,io am zis sa nu deranjez 10 oameni din 10 luntrii,las-o cum a cazut ca nu voi saraci cu inca 10 euro acolo.Deci sigur trebuiesc luate 24?ca io pina azi dimineata eram sigura ca 21 chiar vorbisem si cu pussi de asta...cum a ajuns farmacista aia sa-mi greseasca mie toate produsele?mi-o fi gresit si gonalul si ma trezesc cu barba lunga si alba ca Mos Craciun dupa stimularea asta?!Uite-asa fac eu cu ea cind ajung la Szeged...ii zic: da-mi progesteroanele pe care le ai pentru romancutele mele ca daca nu pina-aici ti-a fost

A feather can mould a stone if moved by the hand of love.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

cenusereasa pai poate nu ai inteles bine..sau daca asa e o sti unguru ce stie,,farmacista nu avea cum sa greseasca ca el pe reteta a pus o cutie..si dupa echo hotaraste daca mai ei sau nu..asa ca stai linistita..

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"11

Nasica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitu spune:

Pussi sa dea DD sa fie totul bine astazi si sa ai minunile in fata peste 9 luni. Iti tin pumnii .
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns steliana04 spune:

Mi-ka, Andicu, Liana, Nusy, multumesc pentru raspuns.
Incapand de azi voi lua bromocriptina seara, sper sa nu imi dea insomnie. Dimineata mi-am luat sange pt. clamydia, maine poate primesc rezultatul. Ieri nu cred ca m-am exprimat bine, respectiv ca la papanicolau mi-a iesit Clamydia. Rezultatul la PAPP, este astfel: Inflamatie (vezi Clamydia) AGUS-NON, LSIL. Medicul care a citit lama crede ca inflamatia poate sa fie data de trauma avuta la biopsia de endometru de luna trecuta.
Sa ne rugam astazi, in special pentru Pusii .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariaioanaxx spune:

Pussi-
Andicu- felicitati pt. baietel, sa fiti sanatosi amandoi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns internet spune:

Pussi
Mi-ka merg la cumparaturi, sa imi spui ce preturi te intereseaza
Va pupam pe toate

Tia si Daria
Poze http://pg.photos.yahoo.com/ph/doreltia/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antosit spune:

Pussi:
!
Liana sa vi cu vesti cum afli ceva, OK?++

Anto
"Stau pe DC si asta imi ocupa tot timpul!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cenusareasa spune:

da,sa zicem ca n-a gresit,dar eu tot cred ca la AC dr scrisese o cutie de 24 dragee si ea mi-a dat una de 21...poate nu s-o fi inteles scrisul,nu mai stau sa-mi bat capul!

Dar sa recapitulam ...din ce-am citit pe prima pagina pentru anestezie mi-ar trebui o hemoleucograma,un timp de sangerare,timp de coagulare,hemoglobina,hematocrit,transaminaze,creatinina si ureea serica,EKG,grup sanguin si Rh.Voi ati mai facut si din urina ceva? ca nu cred ca ii intereseaza asta prea mult(adica sper! sa nu ma mai car si cu urina dupa mine!)

M-am uitat azi dimineata si la flacoanele de suprefact si merional si am o nedumerire...le tragi cu ac gros de intramusculare si apoi cum le transferi in seringile de insulina ca acul de la ele e tare micut si finut si daca-l bagi in cauciucul din flacon se cam strica.Fie-va mila si luminati-ma si pe mine!

A feather can mould a stone if moved by the hand of love.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitu spune:

Cenusareasa mie mi-a dat Chivu o hartiuta gen postit, atunci cand mi-a dat contractul in engleza. Pe ea erau analizele pentru anestezie in ungureste. Poate ti-a dat-o si tie si ai pierdut-o. Anyway, am verificat ce era acolo cu lista de pe prima pagina si corespund. Asa ca ce este acolo acelea sunt analizele. In ceea ce priveste injectiile nu stiu sa te ajunt . Poate te lumineaza fetele. Tu cand incepiu stimularea?
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mi-Ka spune:

quote:
Originally posted by Liana30

auzi la eaiar mi'o lua inainteecu galeria..hi,,hi.hii..iar sunt geloasa,,sa nu razi Mikooo ca te bat

"Nimic nu-i imposibil!"11

Nasica




Na ca rasai, sa te vaz acu' cum ma bati

_
Printesa noastra,Alexia

Mergi la inceput