"Nora pentru mama"

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lulu_boches spune:

Mamele nu au nominalizat?Cum de a plecat Felicia cu Briscan?In cazul asta Razvan se "baga" pe Monica?

Liana&Luana(17.09.02)

Bucuria vine din lucruri marunte...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Mamele au nominalizat si ele, dar Mihaele a fost "rascumparata" de mama, Monica a iesit pe locul II si a fost salvata, iar Lacramioara a iesit IARASI! pe locul I, asa ca nu a iesit nicio fata saptamana asta.

Eu sincer faza asta cu Lacrima mereu pe primul loc nu o prea cred, e cusuta cu ata alba, favorita/favorita, dar nici chiar asa!

Despre Razvan...nu stiu ce sa mai cred, el pare destul de hotarat sa plece, dar nu se stie




Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bysko spune:

Razvan a inceput deja "asediul" si Monica nu mi se pare chiar asa dezinteresata!


Busra(22.08) este sufletzelul nostru!http://www.totsites.com/tot/busra
www.dropshots.com/Bysko

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu_boches spune:

Emisiunea de ieri, de la 13.30, nu a fost prea interesanta.Nu am vazut-o pe cea de luni de la 19.15.Sper ca astazi sa fie ceva mai interesant.Cred ca si pe monica o tenteaza o "relatie" cu Razvan, dar daca va aduceti aminte la inceputul concursului cind inca nu se formasera cupluri, Monica i-a transmis prin Razvan un mesaj lui Cristi?(cum ca ar face un cuplu cu el, parca)


Bucuria vine din lucruri marunte...
Liana&Luana(17.09.02)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

neata!
Monica se cupleaza sigur cu Razvan. oricum nu avea nici o treaba cu Bris. cel putin mie asa mi s-a parut.sa vedem ce iese! sunt tare curioasa ce va spune doamna Maria. sper sa nu-i gaseasca si ei nod in papura.
mai ,dar ieri ati auzit ce a spun doamna aceea care a intrat in direct? nu mai stiu cum o chema ,dar era psihopata rau. saraca domna Elena era disperata.nu mai reuseau sa scape de ea. mare ti-e gradina!

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenpit77 spune:

Astazi la sarcina sapt Monica si Razvan s-au imbracat in mireasa si ginere. Se pate ca Monica este hotarata sa faca un cuplu cu Razvan.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allisi spune:

trebuie sa ma bag si eu in discutie cu voi .azi era o telespectatoare care intreba cum se face ca LACRAMIOARA asta cu o mie de fete iese mereu pe primul loc ?spunea ea ca pe un forum nu stiu daca mai o fi si altul decat acesta,nu ar avea atatea voturi cate sa spus ca a avut si ca acolo pe forum lumea nu o voteaza.gabriela a cam ocolit raspunsul sau mi s-a parut?ciudat este ca toata lumea o place pe MONICA nu prea am vazut sa i se aduca ceva reprosuri ,si totusi la LACRIMAi se aduc tot felul de reprosuri si multe chesti aruncate inspre ea si iese mereu pe primul loc.de ce nu MONICA sau oricare alta?este doar parerea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

mai,mie imi place Lacrima si nu inteleg ce are lumea cu ea.
uitati-va si voi cat tine Georgeta la ea ! asta nu va spune nimic? e clar ca este o fata cu calitati ,ca altfel n-ar fi asa de atasata de ea.
si chiar daca ar fi rea ,ipocrita si mai stiu eu ce ,ce naiba,e un concurs, s-a dus acolo sa castige ,nu?


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allisi spune:

fetelor ati vazut emisiunea de la ora 7?cum comentati?mi-am cam schimbat total parerea despre monica.pt.cele care nu stiti si nu ati vazut ,era BRIS SI DIANA care a confirmat ca MONICA are un iubit afara ,deci tot ceea ce a vrut ea sa arate cu relatia cu BRIS a fost o inscenare sau a falsa posibila relatie.vb.DIANA ca MONICA le-ar fi pus pe fete inclusiv DIANEI sa-i duca prietenului tot felul de mesaje.Ce ziceti o va scoate din casa,GABRIELAspunea ca maine o va lua la intrebari pe MONICA sa dea explicatii,zicea tot GABRIELA ca ,cum e posibil sa fi mintit ? atunci cand s-a inscris la concurs a fost intrebata daca ea are prieten si se pare ca a mintit.cate s-or mai afla asa incetuc de fiecare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiliaToma spune:

Aoleu, imi dati peste cap tot scenariul meu

Lilia si Amelia(26.09.2004)


Copiii vin pe lume cu agenda lor proprie: unii ne lumineaza viata, unii ne testeaza rabdarea, unii ne dau un scop, altii incep sa aiba grija de noi.. cert este ca atunci cand vin, copiii schimba totul.. ( DH)

Mergi la inceput