"Nora pentru mama"

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Lidia ,vb serios? eu nu ma uit la emisiunile de la 7 ,ca-s pe afara la ora aia.si Bris acum a aflat de prieten? si ce a spus?


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura72 spune:

ce s-a intamplat asta seara,cine a iesit?

LAURA SI GEORGE-STEFAN(22 04 2005)

Poze:http://new.photos.yahoo.com/grgsc_laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Nimeni!!!

Dar in schimb le-au mutat pe mama in casa baietilor (fara sa le mai filmeze) iar pe baieti in casa, in locul mamelor... sa vezi acum ce giuguleli o sa vedem, ce-mi place ca devine mai interesant

Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

da,da,da!incepe distractia!
ati vazut ce le-a zis Cristi? cica,acum va vedem cum aratati dimineata!


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Therra spune:

Am vazut si eu emisiunea de aseara dar am pierdut timpul degeaba pentru ca nu a iesit nimeni.Mie imi place Monica indiferent ca are prieten afara sau nu,imi place ca persoana si mi se pare cea mai matura dintre fetele din casa la ora actuala,Lacramioara mi'e indiferenta nici nu o sustin dar nici nu mi'e antipatica,Mihaela mi se pare prea copilaroasa iar Roxana e ok.Dintre mame imi placea doamna Felicia dar imi place si doamna Georgeta.Dintre baieti nu'mi place nici unul in mod special... poate Cristi,in schimb imi placea Bris pentru modul in care gandea.Despre incercarea lui Razvan de a o cuceri pe Monica ...mi se pare ok,dar Monica nu pare parea interesata,deocamdata,desi el pare sa stie ce pasi trebuie sa urmeze pentru a o cuceri.Despre perechea Monica-Bris cred eu ca era cea mai matura pereche din casa,desi nu parea sa existe ceva concret intre ei faceau un cuplu frumos.Cred ca saptamana ce urmeaza in casa nora pentru mama va fi una plina de peripetii ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcetica spune:

Cum adica n-a iesit nimeni?De ce?Cine ar fi trebuit sa iasa?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiliaToma spune:

Roxana si Bunica cu Ionut.


Lilia si Amelia(26.09.2004)


Copiii vin pe lume cu agenda lor proprie: unii ne lumineaza viata, unii ne testeaza rabdarea, unii ne dau un scop, altii incep sa aiba grija de noi.. cert este ca atunci cand vin, copiii schimba totul.. ( DH)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Roxana nu iesea, ca o rascumpara Georgeta ,dar Bunica si Ionut ieseau sigur.
eu astept cu nerabdare emisiunea de maine. sunt curioasa cum se inteleg indragostitii in aceiasi casa.
acu' e acu'!

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinadum spune:

Ei uite ca s-a descurcat Monica si cu raspunsurile la intrebari.Mie personal mi se pare cea mai perversa din toata casa...cand o vad ca ranjeste la Razvanel-bombonel si ca i-a apucat o dragoste subita asta dupa ce a facut crize ca plecase Bris imi vine sa o trimit eu in cazino unde lucra inainte.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Therra spune:

dragostea subita l'a apucat pe Razvan nu? Monica a zis clar,de 2 ori ca ii este doar simpatic right?Ma rog poate are o doza de fandoseala in ea,dar eu nu cred ca Monica e perversa,in niciun caz.Cat despre faptul ca a plans cand a plecat Bris... ea nu plangea numai pentru el ci si pentru ca se simtea tradata de Lacramioara.Ma rog fiecare cu simpatiile si parerile ei...

:D

Mergi la inceput