"Nora pentru mama"

Raspunsuri - Pagina 73

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

pe ce site ca am intrat pe www.norapentrumama.ro si n-am gasit nimic..

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

quote:
Originally posted by belutza

[quote]Originally posted by
Georgeta o consoleaza acum pe lacrima.. saraca de ea .. cred ca plang impreuna.

belutza







Ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/ali-iarina" target="_blank"> poze si filmulete Iarina (1), www.dropshots.com/ali-iarina2" target="_blank">(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

Daca nu ma insel, il gasesti aici,la subiectul asta;nu stiu pag. dar tin minte ca l-a dat cineva in noaptea cand am vorbit noi ca disperatele,pana tarziu.Succes.Eu n-am rabdare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

http://forum.port.ro/index.php?id=1338&ncid=508778&forumid=10333#508778

Ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/ali-iarina" target="_blank"> poze si filmulete Iarina (1), www.dropshots.com/ali-iarina2" target="_blank">(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

Szaboli,tu te-ai uita?e ceva interesant?Desi de cand tot dau astia la 'nora' nu stiu,zau,ce-ar mai fi de spus.Iarina ta e varsator ca si mine,asta ,asa,printre altele.Cred ca m-am dilit.M-am uitat dar numai putin ca nu-s nebuna chiar de tot;as incepe sa vand umerase pe strada.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

eu n-am vazut nici finala , nici la emisiunile de sapt asta nu m=am uitat ... cred ca o luam razna daca ma mai uitam si sapt asta.sa le fie de bine,sa faca borsh.

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Eu nu am gasit nimic interesant...tot aia care ne-au disperat timp de 5 luni...tot aberatii...

Si da Iarina e varsator...am citit ca e o zodie buna...nu ca as fi ales-o eu pe asta dar asa a fost sa fie

Ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/ali-iarina" target="_blank"> poze si filmulete Iarina (1), www.dropshots.com/ali-iarina2" target="_blank">(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

belutza nici eu nu m-am prea uitat saptamana asta dar nu cred ca am pierdut ceva foarte important...vedem sambata ce ne mai spune Gabriela.

Io am prins o faza acuma seara la 7 si nu am inteles tare bine ...i-au oferit astia de la Kanal D ceva post Monicai??? Sau sunt eu ? Dar asa mi s-a parut...

Ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/ali-iarina" target="_blank"> poze si filmulete Iarina (1), www.dropshots.com/ali-iarina2" target="_blank">(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

nici o sansa cu site-ul ala. nu am rabdare ,m-am uitat peste vreo 2-3 mesaje si-am lasat-o balta.

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

da?? eu cum nu ma mai uit , n-am de unde sa stiu .. asa sa fie>? i-au oferit un post monicai? cine a vazut?

belutza

Mergi la inceput