"Nora pentru mama"

Raspunsuri - Pagina 72

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

PAI O lungesc astia de la kanal D ca sunt foame rau . V-ati uitat 4 luni de zile si acum mai muriti inca o saptamana .. eha... eu i-am zis lu` al meu sa ne inscriem si sa ne combinam in casa cica . Da1 nu vrea , zice ca-s nebuna.

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

Am 2 nelamuriri:1)azi m-am uitat si eu la 'nora' dar m-am intales de ce o lungesc de vreme ce Ionut si Mih.sunt de acord sa se cas.;2)este atat de instarit Razvan incat sa se cas. din interes Liliana? Al meu mi-ar face programare daca l-as'invita' la "Un nou inceput" si bine ar face.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu_boches spune:

Astia o cam lungesc.Poate pe 14 iul, fac nunta Ionut cu Mihaela, ca sa fie casatoriti inaintea lui tacsu lui Ionut, care are nunta in septembrie:) De cind incepe Un...?

Bucuria vine din lucruri marunte...
Liana&Luana(17.09.02)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

La o saptamana dupa ce se termina NPM...nu se stie inca sigur...sa vedem ce surprize mai pregatesc astia de la Kanal D.

Ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/ali-iarina" target="_blank"> poze si filmulete Iarina (1), www.dropshots.com/ali-iarina2" target="_blank">(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Deja ma gandesc cu groaza la NPM 2 . Dupa ce o sa inceapa ..cine stieeee cand se termina... daca tzine cat a tzinut si asta ... e clara treaba.

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ianisdarius spune:

Buna!
sunt Alina!
v-am citit toate comentariile,am si eu ceva de zis
nu stiu cat or mai lungi ei emisiunea,chit ca ...o lungesc..aceleasi subiecte,discutii,imagini,nimic nou...care-i faza?
iar despre Mihaela si Ionut,imi plac tinerii astia,sunt draguti,frumosi,tineri,ar fi trebuit sa primesasca marele premiu
nu stiu care-i faza cu Lacramioara,si nu as putea crede ca ea a fost mereu preferata publicului.....e ceva la mijloc...nu mi-a placut de ea,m-am bucurat ca a refuzat-o Cristi....
si ea,si Monica,au primit ce-au meritat,dupa toate rautatile facute in casa....
bunica,mi se pare draguta,mi-ar placea o bunica ca ea,insa e cam...smechera,zic eu!
gEORGETA,NU MI-AR FI PLACUT O SOACRA CA EA..TOATA LACRIMI...e obsedata de Lacramioara...orice nora ar avea,tot Lacrima ramane in sufletul ei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

quote:
Originally posted by ianisdarius

Buna!
sunt Alina!
v-am citit toate comentariile,am si eu ceva de zis
nu stiu cat or mai lungi ei emisiunea,chit ca ...o lungesc..aceleasi subiecte,discutii,imagini,nimic nou...care-i faza?
iar despre Mihaela si Ionut,imi plac tinerii astia,sunt draguti,frumosi,tineri,ar fi trebuit sa primesasca marele premiu
nu stiu care-i faza cu Lacramioara,si nu as putea crede ca ea a fost mereu preferata publicului.....e ceva la mijloc...nu mi-a placut de ea,m-am bucurat ca a refuzat-o Cristi....
si ea,si Monica,au primit ce-au meritat,dupa toate rautatile facute in casa....
bunica,mi se pare draguta,mi-ar placea o bunica ca ea,insa e cam...smechera,zic eu!
gEORGETA,NU MI-AR FI PLACUT O SOACRA CA EA..TOATA LACRIMI...e obsedata de Lacramioara...orice nora ar avea,tot Lacrima ramane in sufletul ei


Alina,mami de Ianis



Pai doamna LACRIMOASA o place numai pe LACRIMOGENA...se potriveste

Ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/ali-iarina" target="_blank"> poze si filmulete Iarina (1), www.dropshots.com/ali-iarina2" target="_blank">(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

quote:
Originally posted by ianisdarius

Buna!
sunt Alina!
v-am citit toate comentariile,am si eu ceva de zis
nu stiu cat or mai lungi ei emisiunea,chit ca ...o lungesc..aceleasi subiecte,discutii,imagini,nimic nou...care-i faza?
iar despre Mihaela si Ionut,imi plac tinerii astia,sunt draguti,frumosi,tineri,ar fi trebuit sa primesasca marele premiu
nu stiu care-i faza cu Lacramioara,si nu as putea crede ca ea a fost mereu preferata publicului.....e ceva la mijloc...nu mi-a placut de ea,m-am bucurat ca a refuzat-o Cristi....
si ea,si Monica,au primit ce-au meritat,dupa toate rautatile facute in casa....
bunica,mi se pare draguta,mi-ar placea o bunica ca ea,insa e cam...smechera,zic eu!
gEORGETA,NU MI-AR FI PLACUT O SOACRA CA EA..TOATA LACRIMI...e obsedata de Lacramioara...orice nora ar avea,tot Lacrima ramane in sufletul ei


Alina,mami de Ianis

Asta spuneam si noi , prea au lungit-o si pt ce ... pt audientza, ca vorba ta nici nu mai au ce sa dea ... aceleasi discutii si materiale care le-au dat de-o gramada de ori.

Georgeta o consoleaza acum pe lacrima.. saraca de ea .. cred ca plang impreuna.

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

Ati avut vreo una rabdare sa va uitati pe site-ul 'norei',sa vedeti ce spun fostii concurenti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Eu am intrat de 2 ori pe site-ul lor acum vreo 2 luni . Chiar m-ai facut curioasa ...

belutza

Mergi la inceput