"Nora pentru mama"

Raspunsuri - Pagina 44

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Ce noroc ca mamele sunt casnice si/sau pensionare iar pe restul ii doare-n cot de munca si/sau facultate....


URGENT
Tzuni mic si drag si scump si grasunel si... pisicos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenpit77 spune:

Dar cine e student o sa piarda anul? ca acusica ex bat la usa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

...ai vazut tu pe cineva ingrijorat de sesiune?

URGENT
Tzuni mic si drag si scump si grasunel si... pisicos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Noah ... ca se termina si "Nora pentru mama"...in mai putin de 2 saptamani.Probabil o fi intr-o sambata
Dar incepe "Un nou inceput" oare o sa fie tot ca si emisiunea asta? Sau or sa fie persoane mai coapte la minte ...om trai si om vedea

Ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/ali-iarina" target="_blank"> poze si filmulete Iarina (1), www.dropshots.com/ali-iarina2" target="_blank">(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Se termina?!? Abia astept ca deja m-am saturat ca o lalaie prea mult. Abia astept sa vad cine cu cine, sper ca nu Lacrima si Cristi vor fi castigatori (nu ca as avea ceva cu ei)

Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Inainte ma uitma la emisiune, dar acum am lasat-o moarta. Chiar nu mai am ce sa vad. Prea mult o lalaie. Abia astept sa se termine, Si-n emisiunea noua numai pers peste 25 de ani ca sa se ia aia , sa nu stea prea mult ca , copiii astia de la nora pt mama.Poate or fi mai copti astia.Cine stie... Oricum o sa tina mai putin emisiunea decat nora pt mama. Zicea gabriela , pe perioada verii , atat.

A Friend's love says:" If you ever need anything,I'll be there."
True Love says:" You'll never need anything;I'll be there."

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Nicoleta stim de asta . Am trecut de faza cu pozele . Erau mai multe poze, iar Monica a dat o explicatie in emisiune cum ca nu a facut nimic. Doar i s-au facut pozele si cand i s-a spus ce trebuie sa faca , n-a mai vrut, s-a retras . Asa spune ea.

A Friend's love says:" If you ever need anything,I'll be there."
True Love says:" You'll never need anything;I'll be there."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

buna seara!mie mi se pare lacr. ca o femeie crampon care a facut o f ixat ie pt. baiatul ala.ce ziceti de alexandra?ce parere aveti de alexandra? mi se pare singura care a pus-o la punct pe lacr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

buna wonderful. Da, senzatia asta o am si eu. Chiar monica i-a spus lacramioarei intr-o zi ca trebuie sa stie cand sa se opreasca . Nu cred ca-l iubeste , dar in momentuul in care cristi o refuza ea se ambitioneaza mai tare. A facut o obsesie pt baiatul asta ca nu-l poate avea din nou.

A Friend's love says:" If you ever need anything,I'll be there."
True Love says:" You'll never need anything;I'll be there."

Mergi la inceput