"Nora pentru mama"

Raspunsuri - Pagina 43

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Pana se termina emisiunea mai dureaza. Gabriela tot spune de ceva timp ca emisiunea se apropie de final , dar de terminat nu s emai termina, nu inteleg de ce o lungesc atat , ca nici nu mai au ce sa dea . sapt trecuta cand erau concurentii plecatii au dat imagini din croaziera , sapt asta cand au venit in casa la fel, au dat numai din croaziera .sa treaca timpul , daca nu au ce sa dea ... audienta oricum fac , asta-i clar.

A Friend's love says:" If you ever need anything,I'll be there."
True Love says:" You'll never need anything;I'll be there."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Oare in seara asta se fac eliminari?????????
Oare ce schimbari si surprize mari mai pregatesc astia????

Ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/ali-iarina" target="_blank"> poze si filmulete Iarina (1), www.dropshots.com/ali-iarina2" target="_blank">(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anderra spune:

Mi'a palcut de ionutz cand a spus,ofuscat din cale afara si plictisit dupa 4 luni :"emisiunea asta o sa dureze pana cand cristi o sa se hotarasca sa o ia pe lacrima de nevasta "

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Ce naiba se intampla in emisiune ca la noi nu merge Kanal D...care sunt schimbarile ??????? Se fac eliminari?
Sunt plina de draci

Ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/ali-iarina" target="_blank"> poze si filmulete Iarina (1), www.dropshots.com/ali-iarina2" target="_blank">(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Bine ca am apucat sa vad macar sfarsitul a plecat Marilena ,saracuta ce trista era ca o lasa pe sora-sa singura in casa...mai bine mergea Alexandra aia acasa...moama ce gura avea cat toata fatza si si-a mai dat pe buze si cu rosul ala turbat

Ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/ali-iarina" target="_blank"> poze si filmulete Iarina (1), www.dropshots.com/ali-iarina2" target="_blank">(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Pffff. saracutza de ea , imi pare rau ca a plecat. Alexandra aia ma enerveaza la culme cu gura aia a ei. pfff. Fetelor eu zic sa nu ne mai gandim la final ca cine stie cand se termina emisiunea. Vorba lu1 ionutz.. cand se hotaraste cristi . Tre sa mai dea din fete afara din casa , heh ... mai dureaza.

A Friend's love says:" If you ever need anything,I'll be there."
True Love says:" You'll never need anything;I'll be there."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ofe spune:

NICI EU NU AM VAZUT EMISIUNEA DE SIMBATACHIAR ASA CIND SE TERMINA? CRED CA MI SE TERMINA MIE CONCEDIUL PINA SE HOTARASC ASTIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Ceva interesant? Nimic?
Ca eu iar am saltat emisiunea de astazi

Ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/ali-iarina" target="_blank"> poze si filmulete Iarina (1), www.dropshots.com/ali-iarina2" target="_blank">(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaAlina spune:

eu cred c

OanaAlina

http://bd.lilypie.com/mBK7p3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaAlina spune:

eu cred ca o sa o prelungeasca asa pana la Craciun! Incet, incet il mai baga si pe Bris si pe d-na Felicia, mai baga inca vreo doua fete si tot asa...

Imi pare rau ca e asa acum, intr-o perioada ma uitam cu placere la emisiune, acum insa parca e cam sec totul!

OanaAlina

http://bd.lilypie.com/mBK7p3.png

Mergi la inceput