"Nora pentru mama"

Raspunsuri - Pagina 38

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns capsunica. spune:

Saraca LAcramioara, mi-e mila de ea. De ce se umileste asa...De ce il lasa pe Cristi sa o trateze in halul asta? Doar pentru ca il iubeste? Cat de mult poti sa iubesti un om ca sa ajungi in situatia ei...? Cat despre Cristi mie mi s-a parut lipsit de respect fata de ea si de ce oare am impresia ca acelasi respect il are fata de toate femeile in general? Incepe sa ma calce pe nervi smecherasul asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moncamica spune:

Lacrima e obsedata de Cristi ca nu-l poate face catelul ei ca pe Dragos; asta nu-i iubire. Iar Cristi n-are pentru ce sa fie mai atent cu ea atata timp cat a sustinut de la inceput ca nu mai are nimic pentru ea.

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

O sa ramana lacrima cu buza umflata.Cristi nu se mai impaca cu ea si ea prea mult se injoseste,nu renuntza deloc.

A Friend's love says:" If you ever need anything,I'll be there."
True Love says:" You'll never need anything;I'll be there."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu_boches spune:

Razvan si-a dat seama ca o iubeste pe Ana.Cine il asteapta pe Cristi afara?Cind se va termina aceasta emisiune?

Bucuria vine din lucruri marunte...
Liana&Luana(17.09.02)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Ce bine imi pare ca nu a chemat-o Cristi pe mironosita aia de Lacrima
lulu_boches nu stiu cand se v-a termina emisiunea dar cred ca o sa mai tina mult si bine cu atatea surprize...ar fi tare sa mai apara si 4 baieti la intoarcerea in casa.
Razvan putea sa ii supa la mama lui sa o cheme pe Ana inapoi dar orgoliul bata-l vina...



Ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/ali-iarina" target="_blank"> poze si filmulete Iarina (1), www.dropshots.com/ali-iarina2" target="_blank">(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu_boches spune:

szaboali- Ana i-a spus lui Razvan ca vrea o relatie , dar nu in casa...Nu stiu cit va mai tine emisiunea ca deja fac reclama la alta , dar nu ii spune Nora..., ci Un nou inceput..si virsta minima e 25 ani...

Bucuria vine din lucruri marunte...
Liana&Luana(17.09.02)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

quote:
Originally posted by lulu_boches

Razvan si-a dat seama ca o iubeste pe Ana
Bucuria vine din lucruri marunte...
Liana&Luana(17.09.02)



Ceee? a spus el asta?

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu_boches spune:

A spus aseara si i-a transmis si mamei luiFiecare baiat a trebuit sa invite cite o fata ca sa-si petreaca un week-end pe un alt vas, iar Razvan a invitat-o pe Monica ptr ca si ea iubeste pe cineva...

Bucuria vine din lucruri marunte...
Liana&Luana(17.09.02)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Si Cristi pe cine a chemat????

==========
Corina
Albumul meu

Mergi la inceput