"Nora pentru mama"

Raspunsuri - Pagina 37

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

quote:
Originally posted by catutza

Unde au fost mamele in we? Dar pe tinerei unde i-a trimis?

Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)





Mamele au fost la Sinaia.
Tinerii undeva la mare, nu stiu unde ca am vazut numai pe sarite emisiunea , dar cica au mers cu 2 avioane.

Ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/ali-iarina" target="_blank"> poze si filmulete Iarina (1), www.dropshots.com/ali-iarina2" target="_blank">(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaAlina spune:

dar s-au aratat imagini din vacantele astea?

OanaAlina

http://bd.lilypie.com/SoFUp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Eu am vazut putin din emisiune..i-au dus intr-o statiune din Turcia si sunt cazati pe un vas. Adica vasulet. Si surpriza mare: au adus inca 3 sau 4 fete( nu sunt sigura cate, pt ca nu eram atenta si m-am trezit dupa ce le adusese) care cica au drepturi depline in casa NPM

==========
Corina
Albumul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moncamica spune:

Lacramioarooo ai incurcat-o!!! Nu mai esti cea versata fata din casa, ca frumoasa nu pot zice ca esti. Au concurenta serioasa fetele noastre, mai putin Mihaela care se pupa toata ziua cu Ionut. Iar despre Liliana ce sa mai zic ca e depasita rau de fetele noi si se simte si ea depasita ca mai are putin si se baga sub vas.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu_boches spune:

Au adus 4 bunaciuni de fete.Azi Dragos statea cu Liliana.

Bucuria vine din lucruri marunte...
Liana&Luana(17.09.02)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Da mai au adus astia 4 gagicutze dar sunt simpatice,la vechile concurente le-au cam picat fatza tare as vrea sa se cupleze Cristi cu una de asta noua ca sa ramana sclifosita aia de Lacrima cu buza umflata.

Si pana la urma eu cred ca Liliana era pe langa Dragos si nu invers.

Razvan a filat doua dintre fetele noi si se uita direct la lor

Abia astept sa vad ce maoca vor face concurentele vechi la intoarcerea acasa cu cele noi.

Ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/ali-iarina" target="_blank"> poze si filmulete Iarina (1), www.dropshots.com/ali-iarina2" target="_blank">(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Am auzit ca dupa "vasul Nora Pentru Mama" urmeaza "submarinul Nora Pentru Mama" si "zeppelinul Nora Pentru Mama".

Astia cred ca-s disperati, ca nu au cum sa termine show-ul: nimeni nu vrea sa se insoare cu nimeni! Numai Lacramioara, dar ea nu conteaza...

URGENT
Tzuni mic si drag si scump si grasunel si... pisicos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moncamica spune:

hai ca e ca la inceput
nu mai e nici un cuplu dar se pare ca se vor face altele cat de curand

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

quote:
Originally posted by moncamica

hai ca e ca la inceput
nu mai e nici un cuplu dar se pare ca se vor face altele cat de curand




Cum sa nu fie nici un cuplu??? Eu stiu ca Ionut si Mihaela sunt inca un cuplu doar ca Ionut a vrut sa o faca putin geloasa pe Mihaela si a si reusit, a fost o cearta de aia de-a lor dar s-au impacat.

Mie imi pare bine ca a pus Cristi ochii pe Alexandra aia si ca moare Lacrima de ciuda ...numa sa nu isi taie sclifosita aia venele pe acolo

Ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/ali-iarina" target="_blank"> poze si filmulete Iarina (1), www.dropshots.com/ali-iarina2" target="_blank">(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu_boches spune:

Ceva nou?

Bucuria vine din lucruri marunte...
Liana&Luana(17.09.02)

Mergi la inceput