Casnicutze sexy ( 114)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

ai ajuns si la M ?
prezent

monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Emilly spune:



sunteti dragute, dar fetele cu A, B, C, D etc, sunt absente care va sa zica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

of, m-am saturat de muci
vine ruxi la mine mereu sa-mi arate ca-i curge nasul, dar frate nici nu vrea sa invete sa sufle nasul...voi cum i-ati invatzat pe copilashi sa sufle nasul? ca eu am epuizat toate metodele

monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Emilly spune:

Pai iei un servetel si-i faci o demonstratie intai o nara hhhhhh, tii un deget apasat pe cealalta, si apoi schimbi nara si iara hhhhhh, tre' sa-i placa si o sa invete singurica in timp.

Mey, ce trai pe mine azi, am facut ceva studiu in rest relax, asa da viata de miine intru in pita, sa nu ma dati disparuta ok?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

si eu mana sus chiar daca sunteti ajunse cu strigarea la sfarsitul catalogului
eu am fost hai hui si astazi.
i-am luat viitoarei mele finute(peste o luna se naste) cateva hainute.Adica alea cateva sunt cam o sacoasa deaia de neam prost
Astazi i-am luat de 3-6 luni.Din State i-am luat 6-12 luni. Mi-a ramas sa- i cumpar hainute de nou nascut.Sapt. viitoare ma ocup.Si gata i-am facut domnisoarei o super garderoba pana aproape de 1 an.Daca vreti va fac poze la cateva rochitze de firma Cand oi vedea-o imbracata cu rochitele alea de raiat si blugi numai suturi in fund am sa-i dau
Hai ca am inebunit de tot!Parca as naste eu
Tare mult mi-am dorit sa am o finuta.Inca o luna si o am
Daca acum sunt nebuna,la botez voi fi disperata

merg sa bag ceva la ghiozdan ca plang de foame.
pup iu si ce e cu linistea asta pe aici?


"nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:








Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

Emilly, am incercat si ea in loc sa sufle trage cu succes toata productia inauntru
cami, sa poarte finutza sanatoasa lucrushoarele...ce nashica
pofta buna
liana, cum te simti?

monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

quote:
Originally posted by Emilly



sunteti dragute, dar fetele cu A, B, C, D etc, sunt absente care va sa zica


Cea mai frumoasa si mai profunda traire omeneasca este misterul. (Albert Einstein)





D




Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

quote:
Originally posted by monica-elizabet

of, m-am saturat de muci
vine ruxi la mine mereu sa-mi arate ca-i curge nasul, dar frate nici nu vrea sa invete sa sufle nasul...voi cum i-ati invatzat pe copilashi sa sufle nasul? ca eu am epuizat toate metodele

monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)




A mea sufla nasul in hirtia igienica de la baie . A inceput sa faca asta singurica, pentru ca o certam tot timpul ca rupea hirtia si o arunca in buda, asha ca mi-a arata ca de fapt e folosita




Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput