Casnicutze sexy ( 114)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ange spune:

neata si de la mine.
copii mei au facut ochi de la 6,00 (adica 5,00) pe vechea ora ca sa se joace cu lanternele pe perecti ^t ca e inca noapte
dorm pe mine ...



"nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."

Mergi la inceput
Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

nu e nimeni pe aici?
mi-a dat mmiha SMS. sunt ok, ii este f f f dor de noi, dar nu stie cind mai apuca sa ajunga la mama ei pt ca s-a angajat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

(ala care uda gradina )

Va tuculesc, revin pe sara




Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

buna frumoaselor,
eu sunt intr-o stare proasta si nu vreau sa va indispun si pe voi, mi-au venit rushii ruxi a facut febra azi noapte asa...inexplicabil(la prima vedere dar tare mi-e frica ca de la mucii astia care nu se mai opresc a facut otita din nou)apoi ma "pacalesc" singura si zic ca poate-i de la ultima masea care trebuie sa-i iasa(asta r fi cel mai fericit caz)...nu l-am dus nici pe alex la gradi fiindca nici el nu a dormit prea bine daca ruxi se zmiertaia...si uite-asa...nici nu stiu ce sa fac daca sa merg sau nu la dr cu ruxi...mai astept totusi sa vad daca mai face febra...
va pup pe toate

monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Emilly spune:

Monica sanatate multa lui Ruxi!!mama lor de boli...

Daca iti e la indemina du-te la medic sa vada copila, offf!n-ai incercat sa o apesi usor pe lobul urechii sa vezi cum reactioneaza?

Danelutza spor la treburi!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

Emilly, multumesc mult, deocamdata vad ca are numai muci si nu se plange de nimik, ea de obicei imi zice ca o doar urechea(a avut deja de vreo 3 ori otita este fff sensibila si ea si frati-su)...a papat bine la pranz...sa vedem la noapte cum evolueaza problema

monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Emilly spune:

Fetele, pe unde umblati??? mai are si omul o zi libera si nu are cu cine se conversa

Caut texte frumoase de felicitari de Paste, aveti idei?In afara de Paste fericit, iepurasul sa va aduca toate alea, nu mai am idei...

haideti la apel, strig eu catalogul, cine-i cu A sa ridice mina stinga sus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Io-s cu G.Pot sa ridic mana?


Mergi la inceput