Casnicutze sexy ( 114)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Am sosit si eu!ati stigat catalogul tot?maine merg iar la Pitesti , mai trebuie sa duc niste acte.Deci la 5 trezirea maine la mine...

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Mirela nu mai fac nemic dulce, asta pina simbata, cica sint la cura de slabire

Emilly cum se mai simt ai tai, Ilinca si sotul ?

Monica sanatate bolnavioarei mici

Liano cum stai cu greturile ?

Eu sint in razboi cu Isabella, n-a vrut sa manince aproape nimic, asa mi-a facut si aseara, iar dimineata la ora 5 era prezenta la supt titele si apoi a vrut sa doarma cu noi. In seara asta iar n-a papat, dar... m_am facut rea, nu-i dau tita sa vad ce o sa faca. Vad ca tot vine, imi da pupici, ii spun ca nu vreau, iar ea ma prinde cu forta de git si ma pupa, poate, poate ii dau tita . Imi rupe inima, oare cum o sa o intarc ?




Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Mai stau putin si imi fac o baie apoi ma culc , caci sunt franta, cand ma gandesc sa ma trezesc la 5, imi vine...nu stiu ce?Deci sa nu ma treceti lipsa maine ca e motivat!o sa ajung seara...sper sa reusesc sa ma intorc, caci o iau asa: Zimnicea-Bucuresti-Pitesti, apoi Pitesti-Bucuresti-Zimnicea, alte variante nu am...

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Danelutza, de ce vrei sa o intarci?caci laptele de mama are multe calitati!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Fetelor, ma duc sa imi fac o baie si apoi incerc sa dorm, caci maine am traseul lung!Va pup!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Doina sa-ti ajute Dumnezeu si sa vii cu vesti bune. Nu vreau s-o intarc, dar daca vad ca nu vrea sa manince nimic seara, iar noaptea ma trezeste sa-i dau tita, o sa trebuiasca s-o intarc.




Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

danelutzo, ce fata desteapta ai...e corect? sufla nasul? atunci paote fata sa consume cata hartie vrea
doina, somn usor si drum bun maine sa te intorci cu vesti bune


monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Doina drum bun maine.
Fetele un ceva doritzi?
Va fac un ?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

fetele eu tocmai am scos din cuptor niste bilutze cu cascaval
poftiti la masa
(am folosit reteta de la cornuletele alea miraculoase, moi, bune si pufoase)bucati de aluat si inauntru am pus bucatele de cascaval si apoi le-am facut bilutzesunt nemaipomenite, au papat astia mici si eu pe langa ei de-am spart


monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

quote:
Originally posted by monica-elizabet

fetele eu tocmai am scos din cuptor niste bilutze cu cascaval
poftiti la masa
(am folosit reteta de la cornuletele alea miraculoase, moi, bune si pufoase)bucati de aluat si inauntru am pus bucatele de cascaval si apoi le-am facut bilutzesunt nemaipomenite, au papat astia mici si eu pe langa ei de-am spart


monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)




eu sint la dieta , dar poti sa arunci si la mine vreo doo




Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput