Pestisori, pestisori...

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ochi_verzi spune:

baltuta!

Si noi va dorim un WE placut si cu vreme frumoasa(la noi nu prea e).

http://community.webshots.com/user/tincadiana
Mihaela si Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

Eliana La multi ani pentru Elena!Multa sanatate!
La inot mergem de curand dar sincer mi-as fi dorit s-o pot duce mai de mult.Ma bucura faptul ca ii place si ca face miscare.
Mirela succes la actiunea pampers!!
va pup pe toate!


www.dotphoto.com/Go.asp?l=crig72&P=038C&AID=4426358&IID=154054961" target="_blank">poze de aprilie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Eliana, la multi ani pentru Elena!

La multi ani celor ce poarta numele Sfintilor Constantin si Elena!


Alexandrina si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Multumim pt. urarie de lma si, cu intarziere spunem si noi: La multi ani! celor care si-au sarbatorit ieri ziua de nume.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Unde umblati pestisorilor?
Haideti la apel

Noi suntem bine... baietii sunt bine, cresc in fiecare zi... Elena ne uimeste din ce in ce mai mult... nu stiu ce sa va mai zic...
Eu sunt prinsa pana peste cap cu programul zilnic... si nici nu stiu cand trece timpul... si uite asa vine seara, nani si a doua zi o luam de la capat Dar e bine ca dorm baietii mei 8-9-10 ore legat si asa ma odihnesc si eu.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

hello!si eu putin pe la voi
Eliana bravo celor mici!
Eu mai trec din cand in cand sa va citesc dar slaba activitatea pe la noi.Oare tu Mirela veneai si strigai catalogul?eu nu-l strig ca pun nemotivat
va pup pe toate si va astept cu povesti!
Mariuca e langa mine si o amuza rau imaginea asta


www.dotphoto.com/Go.asp?l=crig72&P=038C&AID=4426358&IID=154054961" target="_blank">poze de aprilie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

si de la noi!

Tot cu treaba,cu mutatul,cu plimbari,musafiri si chefuri

CRISTINA...imediat vin prietenii acasa,ce fain de voi


Nimic nou...ELIANA puiutii...mei esti norocoasa ca dorm baietii...bine ca poti dormii si tu,eu stiu ca asta a fost cea mai mare problema la mine,eram rupta de somn,desii Robert dormea bine,pot zice...cred ca eram eu cu capul..stateam si il pazeam si el dormea bine mersii...cum e la al doilea,ma rog la tine"ai doilea",nu mai e asa greu,ma refer din punc de vedere"panicos"?


la toti pestisorii si va doresc o duminica placuta!






Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
http://www.onetruemedia.com/my_shared?z=12e3d1483e9c64814cf29c&utm_source=otm&utm_medium=text_url

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Neatza
Duminica placuta!
Mie mi-a mers atre greu netul zilele astea, pana se incarca o pagina...
Eliana, ce bine ca-ti dorm baietii, te poti odihni si tu!
Narcisei i-a crapat gingia, se pare ca vine primul dintisor! Inca o noutate, i-am pus cercei...


Alexandrina si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Am pus cateva poze noi cu bebeii, incepand de aici

Crig

Mirela io n-am fost prea panicoasa nici prima data... mama denaturata... acu' si mai putin... aproape deloc
Eu nu m-am stresat nici la Elena cu somnu' Dormeam si eu cand dormea ea, ne-ntoarsa. Ma stresa ca sughite intr-una si ca nu da aerul afara. Acum nu ma mai streseaza nici asta.

xandrutza felicitari pt. primul dintisor si pt. cercei... si sa treceti cu bine peste noapte... fara durere si urlete


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

xandrutza a iesit si al doilea dintisor?(la noi au iesit la interval de 2 zile)Felicitari pentru primul!!sunt amintiri minunate primul dintisor, primul cuvant,primul pas(atunci chiar am plans ) etc
la noi deja e foarte cald .astept sa se trezeasca Mariuca si o sa iesim putin afara.
a si sa nu uit .. am o noutate .m-am tuns si Mariuca mea a fost pe faza .Cand am intrat in casa mi-a spus "mami dar ce tunsa esti!!n-o sa stie colegii tai va fi o surpriza!!"hihi..la ce s-a gandit ea
Pe 1 Iunie are spectacol la carrefour.va fi iepuras.tot vineri va fi si serbarea colegilor ei de gradi de la care noi vom lipsisincer imi pare rau dar asta este.gata cu povestile fug acum dar voi reveni.
Aveti idee unde e magazinul Adam in Bucuresti?
puuup

www.dotphoto.com/Go.asp?l=crig72&P=038C&AID=4426358&IID=154054961" target="_blank">poze de aprilie

Mergi la inceput