Pentru copii (hainute, lapte, cosmetice, etc.) 3

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mariarusu spune:

Imi pare rau pentru fetita , o sa iti mai trimit si niste hainute si eventual daca au nevoie de altceva nu ezita sa ne scri, pampersi sau lapte praf , sa imi spui doar cit e de mare (de lunga) , sa nu ii trimit hainute mici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielle74 spune:

Prietena mea de care va spuneam ca va naste in martie ,anascut o fetita de 4200.waw ce mare!....Are nevoie in continuare de ajutorul nostru ,pampers ,cosmetice etc.laptic am inteles ca ii da san...Sotul ei aramas fara servici ,va dati seama ce greu le este.Ii mai ajuta bunicii ei dar trec pe listuta tot ce le da si cand au bani trebuie sa le dea inapoi..greu ff greu...-i-am mai ajutat eu cu ce am putut .
weekend placut!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

fetelor ma bucur ca sunteti aici in continuare pentru cei care au nevoie de ajutor!

Mariarusu, condoleante pentru mama ta!

Gabrielle, felicitari prietenei tale pentru fetita!


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza Dianei este Humulesti.jpg - Va place?

Petitia online:
http://www.sign2signal.com/sign2signal/index.php?ln=en&show=petitie&id=311

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielle74 spune:

daniela multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adina C spune:

Fetelor,

o prietena de-a mea are de dat haine de ale ei (ea are 1,65 si 60-65 kg). Hainele sunt foarte bune. Daca stiti vreo mamica care are nevoie, dati un mesaj.

Adina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dov spune:

Donez un marsupiu bebe si o Ratusca sau nu stiu cum sa-i zic, chestie de-aia rotunda si deasupra are jucarii agatate. Cine doreste sa-mi trimita va rog pm, cu conditia sa vina sa le ia singur/a, eu stau in Bucuresti, dar nu ma pot misca din cauza de bebe. As vrea sa le dau chiar azi daca se poate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vanjelyk spune:

quote:
Originally posted by lucia3

VANJELYK mai ai nevoie de hainute de bb?

salut...DA.....daca mai aveti.........orice ne-ar fii de ajutor.MERSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris1511 spune:

Daca stiti vreo familie nevoiasa spunet-mi si mie, va rog.Am si eu ceva hainute de dat pt copilasi (de la nastere pana la 1 an)+ diverse jucarele.
In plus mai am si 2 carucioare, dar nu in stare buna, un pic deteriorate (la unul ii iese roata si il tineam in casa ca sa adorm copilul in el- e sport, pe celalalt il foloseam pe afara desi i se rupsese ceva si l-am legat cu sarma, dar e OK). Totusi, pot fi folosite.
Eu sunt din Bucuresti.

Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Fetelor, ma bucur ca sunteti tot aici!

Hristos a-nviat!

sa fiti fericite si iubite!

o sa modific lista imediat!


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza Dianei este Humulesti.jpg - Va place?

Petitia online:
http://www.sign2signal.com/sign2signal/index.php?ln=en&show=petitie&id=311

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bv33kmi spune:

quote:
Originally posted by Pegasis

Daniela, eu inca mai am salteluta de copii. Nu stiu ce dimensiune are, dar cred ca se potriveste la orice patut. E umpluta cu iarba de mare si e in stare foarte buna.

Si hainute am pt virsta de 5-6 ani si incaltaminte marimea 28-29-30.

De asemenea, am de dat un Babyhaler de la GlaxoSmithKline pt copilasi de 1-3 ani.

Stiu ca nu-si prea are locul aici, dar am niste casete video (VHS) cu desene animate (Walt Disney) si cum noi nu mai avem la ce sa le vedem, le dau. Nu mai stiu cit de bune calitativ sint, ca noi nu ne-am uitat la ele de vreo 6 ani. Pot sa scriu si titlurile daca e cineva interesat.


"Cind o femeie nu vorbeste, sa n-o intrerupi pentru nimic in lume." (Enriyeu Castaldo)



As avea eu nevoie de babyhaler, multumesc, adresa mea de e-mail este cami.mihai@gmail.com. Multumesc inca odata. Camelia Mihai

Mergi la inceput