Pentru copii (hainute, lapte, cosmetice, etc.) 3

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Noe, bine ai revenit! actualizez imediat lista!


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza Dianei este Humulesti.jpg - Va place?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vanjelyk spune:

quote:
Originally posted by LauraNicole

quote:
Originally posted by vanjelyk

quote:
Originally posted by lucia3

AM SI EU FOARTE MULTE HAINUTE DE BB DE FETITA IN SPECIAL(DAR MERG SI LA BAIETI) SI PAPUCEI.CUM PROCEDEZ?e 5,30 sunt nauca de cap dar vreau si eu sa ajut..help

avem nevoie de hainute(fetita nou-nascut),jucarele,biberoane si chiar un port-bebe sau marsupiu.Am doua fete mai mari(11 ani -8 ani)iar tot ce-am avut de la ele am dat altor mamici nestiind ca va mai urma unul.Acum sunt divortata,lucrez pe unde pot si nu am cu ce sa ii mai cumpar viitorului copil ce trebuie.ASTEPT RASPUNS.


Un salut , mai intai , ar fi fost bine venit !Si ceva detalii de asemenea .Dupa cum observi , nimeni nu ajuta dupa ureche .Fara suparare !

.............................
Noi:
http://s40.photobucket.com/albums/e212/nickysweet4u/
http://community.webshots.com/user/nickysweet4u

SALUT TUTUROR ! Sunteti de apreciat ptr. tot ceea ce faceti.AM PRIMIT hainute.MULTUMESC.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BOCANILA spune:

quote:
Originally posted by ilenutza

Am intrat pt prima data la umanitare.Primul lucru care imi vine in minte este sa va spun ca eu nu fol. marca "pampers" pt scutece ci unele mult mai ieftine, 54 de buc 200.000.Si este o economie fantastica pe care o facem.Sunt la fel de bune si le fol. de cand Vic avea 2 luni si intentionez sa le fol. si la bb2 din prima clipa.

Chiar daca nu este in spiritul celor de aici, este primul lucru la care m-am gandit.Dati cu rosii daca vreti.
Avand in vedere ca voi naste peste cateva luni nu stiu ce as putea sa donez.Dar o sa ma uit prin casa , ceva trebuie sa fie!

O sa revin!

PS : daca va intereseaza va spun numele firmei, tel si adresa.



Ile 21 si Victor ( 22 dec 2005)
www.onetruemedia.com/shared?p=249f1383b4fbe02ba8eea5&skin_id=0&&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Noutati





Mai,mai,mai...
http://www.ringo.com/profile/cocuta_alisor.html



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilenutza spune:

Of, of

Ile 21 si Victor ( 22 dec 2005)
www.onetruemedia.com/shared?p=249f1383b4fbe02ba8eea5&skin_id=0&&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Noutati

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hristina spune:

Ilenutza, multumesc pentru detalii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilenutza spune:


Numai bine!

Ile 21 si Victor ( 22 dec 2005)
www.onetruemedia.com/shared?p=249f1383b4fbe02ba8eea5&skin_id=0&&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Noutati

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hristina spune:

Spor in tot ce intreprindem!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiliaToma spune:

As vrea sa pot sa donez tot ce am, dar am promis deja ca le dau altcuiva. Totusi, as vrea sa donez si aici ceva: un premergator( folosit bineinteles), un carucior functionabil, dar nu din ala in voga( unul mai vechi ca sa zic asa, dar bun), am un pachet nedesfacut de 14 pampersi marimea: 7-16 kg( nr 4 la Huggies), un marsupiu.
Daca o sa aiba cineva nevoie de ce am de oferit, va rog sa imi scrieti PM.
Cat despre pampersii despre care vorbea ilenutza, si eu am folosit mult timp niste pampersi cumparati de la o fabrica de pe bvd Timisoara. In mod normal ei fabrica pentru Italia si Franta, dar si-au facut un magazin micut langa fabrica. Poate e vorba de aceeasi pampersi. Eu am fost multumita de ei.




Lilia si Amelia(26.09.2004)


Copiii vin pe lume cu agenda lor proprie: unii ne lumineaza viata, unii ne testeaza rabdarea, unii ne dau un scop, altii incep sa aiba grija de noi.. cert este ca atunci cand vin, copiii schimba totul.. ( DH)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Fetelor, va rog insistent ca in acest subiect sa nu apara polemici...


LiliaToma, bine ai venit!


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza Dianei este Humulesti.jpg - Va place?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

quote:
Originally posted by LiliaToma

As vrea sa pot sa donez tot ce am, dar am promis deja ca le dau altcuiva. Totusi, as vrea sa donez si aici ceva: un premergator( folosit bineinteles), un carucior functionabil, dar nu din ala in voga( unul mai vechi ca sa zic asa, dar bun), am un pachet nedesfacut de 14 pampersi marimea: 7-16 kg( nr 4 la Huggies), un marsupiu.
Daca o sa aiba cineva nevoie de ce am de oferit, va rog sa imi scrieti PM.
Cat despre pampersii despre care vorbea ilenutza, si eu am folosit mult timp niste pampersi cumparati de la o fabrica de pe bvd Timisoara. In mod normal ei fabrica pentru Italia si Franta, dar si-au facut un magazin micut langa fabrica. Poate e vorba de aceeasi pampersi. Eu am fost multumita de ei.




Lilia si Amelia(26.09.2004)

Copiii vin pe lume cu agenda lor proprie: unii ne lumineaza viata, unii ne testeaza rabdarea, unii ne dau un scop, altii incep sa aiba grija de noi.. cert este ca atunci cand vin, copiii schimba totul.. ( DH)





In ultima vreme si eu luat tot de acolo scutece, si intr-adevar, sunt cam la jumatate de pret fata de pampers si sunt si bune. Le recomand cu incredere.

Elle_seb

May you always have Love to Share, Health to Spare and Friends that Care!

Mergi la inceput