Pentru copii (hainute, lapte, cosmetice, etc.) 3

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Am de dat 4 pulovere mari pentru o femeie sarmana si niste fuste.

.............................
http://www.sign2signal.com/sign2signal/index.php?ln=en&show=petitie&id=311 Haideti sa facem ceva pt. copiii abandonati!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Laura, bluzitele pentru 2 ani, mai sunt de actualitate? ca stau cam de multisor in lista...


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza Dianei este Humulesti.jpg - Va place?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Pai eu le mai am dar nu le-a cerut nimeni !

.............................
http://www.sign2signal.com/sign2signal/index.php?ln=en&show=petitie&id=311 Haideti sa facem ceva pt. copiii abandonati!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

ok, Laura! am vrut sa stiu daca mai sunt, sa nu le sterg!


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza Dianei este Humulesti.jpg - Va place?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denis spune:

Buna mamici

N-am prea urmarit subiectul vostru, dar am intrat acum pentru ca am ceva hainute de dat. Am facut ordine in sifonier si am constatat ca sunt ceva hainute care nu mai sunt bune pt fi-miu. deci am de dat hainute de baiat, varsta 1-3 ani si ceva incaltari, to de aceasta varsta... Hainele satre f buna, incaltaminrea...relativ buna
Nu stiu cum se procedeaza sa le dau, va rog sa ma informati voi.
Am mai citit in fuga despre povestea Alexandrei din pag 1. Nu dati cu roshii, dar eu nu inteleg, sarmana, fara slujba sigura...cine dumnezeu a pus-o sa faca 4 copii din concubinaj..????? Asata ma depaseste pe mine...??

Oricum ,eu donez hainutele, cui credeti voi ca are nevoie.

Va pup

Denisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Denis, bine ai venit! te trec pe lista mediat si vedem cine are nevoie de ele!


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza Dianei este Humulesti.jpg - Va place?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiliaToma spune:

Pampersii i-am dat in seara asta.. Spun, ca sa fie stersi de pe lista.
Numai bine

Lilia si Amelia(26.09.2004)


Copiii vin pe lume cu agenda lor proprie: unii ne lumineaza viata, unii ne testeaza rabdarea, unii ne dau un scop, altii incep sa aiba grija de noi.. cert este ca atunci cand vin, copiii schimba totul.. ( DH)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denis spune:

Multumesc de urarile de bun venit.

Sa ma informati cu cine si cand trebuie sa ma intalnesc sa le dau...restul stiti voi cui le impartiti.

Pupici la toate mamicile

Denisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alessia80 spune:

Buna,
vreau si eu sa ajut pe cineva cu muuuuulte hainute 3-6luni(2saci)marsupiu nou, biberoane, mai pot lua si papers si lapte. Precizez ca 90% din hainute sunt purtate o data, max 2 ori. Vreau sa fac un pachet mare cu tot ce e nevoie pt un copil (baietel)sarman.
Le pot dona oricand!

Multumesc,


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

quote:
Originally posted by alessia80

Buna,
vreau si eu sa ajut pe cineva cu muuuuulte hainute 3-6luni(2saci)marsupiu nou, biberoane, mai pot lua si papers si lapte. Precizez ca 90% din hainute sunt purtate o data, max 2 ori. Vreau sa fac un pachet mare cu tot ce e nevoie pt un copil (baietel)sarman.
Le pot dona oricand!

Multumesc,






Foarte frumos din partea ta! multumim ca esti alaturi de noi!



www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza Dianei este Humulesti.jpg - Va place?

Petitia online:
http://www.sign2signal.com/sign2signal/index.php?ln=en&show=petitie&id=311

Mergi la inceput