Pentru copii (hainute, lapte, cosmetice, etc.) 3

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

hallo, fete cucuiete!
nu stiu daca merge aici mesajul meu, dar zau ca nu-mi dau seama unde sa-l postez

deci...avem o canapea...; in weekend a fost soacra la noi si a fortat-o un pic si nu mai sta pliata decat daca are un perete in spate; pe spate sta f bine, incap doua persoane in ea; cred ca se poate repara, insa noi vrem sa o dam, ca fuseram in vizita pe la Ikea...

asadar, o canapea extensibila cu hiba -dar reparabila- insa nu prea avem cum face cu transportul; noi stam in Buc, pe la Camera de Comert...

ar fi super daca intereseaza pe cineva...


Gabrielle, bine ca mi-am adus aminte, am vazut PM-ul tau, dar am avut ceva pb cu PM_urile si a trebuit sa sterg din ele atunci; oferta mea de hainute si cateva accesorii inca mai e valabila

pup, fug la joaca


Noe si Anne-Bianca (14.03.2006)


Madness does not always howl. Sometimes, it is the quiet voice at the end of the day saying, "Hey, is there room in your head for one more?"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Mesaj pentru mariarusu: ti-am trimis un pm Din pacate aveam prea multe mesaje trebuia sa streg ca nu mai intrau si ---cre-ma fara sa vreau l-a sters si pe cel cu adresa ta . Poti sa mi-o retrimiti! ??
Multumesc . Soni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariarusu spune:

sigur ca da soni, no problem
mersi si te pup
Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirrella spune:

Sinculet,iti trimisesem pm,dar adminii vad ca le-au cam sters pe toate si nu stiu daca l-ai primit.Daca mai e valabila oferta ta,te rog da un semn.
As avea nevoie de hainute pentru varsta de 1 an si 7 luni pentru gemenele verisoarei mele,Cristina si Alina,de care vorbeam in mesajul anterior.


La ce bun sa contrazici o femeie? E mult mai rentabil s-o lasi sa-si schimbe singura parerea. - Jean Anouilh

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b_irina_c spune:

Sa-mi fie rusine ca n-am trecut de multa vreme pe aici.

Eu am hainute de primavara-vara categoria 10-16 luni si cateva jucarii. Si 2 cadite, una cu suport si una simpla.

Daca n-am urmarit subiectul nu stiu cand a fost pusa la zi lista, asa ca va rog mult pe cele care doriti aceste hainute sau jucarii sa-mi dati un PM.

Orientativ zic eu asa...
5. Antonia 6 luni (7sept2006) - NATY-BLONDY (fiind cu 1 an mai mica decat Vlad se potrivesc hainele pe sezoane, daca nu derajeaza ca sunt multe bleu).

11. Baietel 8 luni - TRINITY

Orice sugestie e binevenita (PM va rog mult).



Irina, mami de Vladut (26.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Sinculet bine ai venit aici!

fetelor, am sa reactualizez imediat lista!


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza Dianei este Humulesti.jpg - Va place?

Petitia online:
http://www.sign2signal.com/sign2signal/index.php?ln=en&show=petitie&id=311

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanuk spune:

Dragele mele, va scriu in numele unei mamici care a primit ajutor si din partea voastra. Se numeste Iuliana (fosta Lovin, acum Musat), este din Barcanesti - Prahova si are trei fetite gemene.
M-a rugat sa transmit tuturor celor care au ajutat-o ca le multumeste din suflet si ca i-a fost de mare folos faptul ca, practic, nu a mai fost nevoita sa cumpere hainute si scutece. A fost foarte impresionata de mobilizarea declansata in sprijinul ei, pentru ca nu credea ca ceea ce i se intampla ei poate sa miste atatea suflete.
Si, ca sa vedeti ca nu uita de unde a plecat, m-a rugat ca hainutele pe care eu vroiam sa i le dau ei, pentru fetite, sa le trimit altei mamici, care are un copil de aproape trei luni si care este extrem de saraca. Asa ca hainutele nu vor mai ajunge la Barcanesti, ci intr-un sat din Bacau...
Sambata si-a botezat fetitele si pot sa spun ca erau atat de frumoase... ca niste papusi. Am inteles ca, de cand au fost crestinate, dorm mai bine si sunt si mai cuminti....
Incerc sa revin cu fotografii de la botez, sa vedeti ce frumuseti a crescut fata asta...
Inca o data, multe multumiri din partea Iulianei.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanuk spune:

Uitati aici poze cu tripletele: http://www.zorpia.com/Nanuc/album/822355

Sper ca Iuliana sa fie si in continuare la fel de curajoasa ca si pana acum. Cert este ca, daca imi este greu vreodata cu un singur copil, ma imbarbateaza teribil gandul ca ea face fata cu brio celor trei fetite. O admir enorm din acest motiv.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Nanuk, multumim de vesti!
transmite-i Iulianei toata afectiunea noastra! e o mama eroina! are niste fete superbe!


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza Dianei este Humulesti.jpg - Va place?

Petitia online:
http://www.sign2signal.com/sign2signal/index.php?ln=en&show=petitie&id=311

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Buna , sint de doua zile fara net .
Mariarusu trimis pachet .Ai si mesaj cu nr colet si unde ajunge Cluj. Sper din suflet sa-i fie micutei de folos . Cauta medicamentul acasa ca este sau sa-ti spuna un medic pediatru ce se poate pune in aparat. Vezi este si masca de schimb , Sa le curete cu apa oxigenata si sa le tina intr-o punguta sa nu se prafuiasca!
Multa sanatate.Soni

Mergi la inceput