Pentru copii (hainute, lapte, cosmetice, etc.) 3

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Imediat fac modificarile in listutza!
va rog mult sa anuntati mereu cand apar modificari de facut!


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza Dianei este Humulesti.jpg - Va place?

Petitia online:
http://www.sign2signal.com/sign2signal/index.php?ln=en&show=petitie&id=311

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariarusu spune:

ok
Mihaela sper sa le fie buni .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biluta28 spune:

quote:
Originally posted by mariarusu

ok
Mihaela sper sa le fie buni .




Stai linistita ca sunt bine veniti; sunt uni mai marisori un pic (adidasi)dar e bine ca nu sunt mici asa o sa-i folosesca de la toamna multumiri din partea mamicilor.

Mihaela - 33 ani- sagetator Ana 7 ani si 4 luni - Edi 2 ani jumate

http://community.webshots.com/user/biluta28

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

ce faceti fetelor? nici o miscare in ultimele zile...


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza Dianei este Humulesti.jpg - Va place?

Petitia online:
http://www.sign2signal.com/sign2signal/index.php?ln=en&show=petitie&id=311

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:


Danielac , buna !! Ca ma bucur sa te reintilnesc din nou! Am citit de acea fetita de linga bunicii tai!1 Citi ani are?? Ca eu am aparat nou acasa folosit de 2 ori sot, care acum are oxigen pur (din pacate ) , Daca poate folosi ti-l trimit cu atlass sib . In patru zile e acolo . Cum fac cu Alex -bebe diabetic-Giurgiu. M-as bucura sa ajut copila ! E de vazut in afara de ser fiziologic ce medicament se poate pune in el . Aici e unul acasa nu stiu !
si mai e o cura extraordinara cu oua de prepelita!! Au experimentat-o in doi pina acum .O persoana de 70 ani asmatica de 30 si un copil de 5 .Rezultate excelente.Daca vrei amanunte , da un Pm . Pup toate.Soni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariarusu spune:

soni cred ca pentru mine era mesajul tau si iti multumesc daca este asa, fetita despre care am scris ca e asmatica are in jur de 7-8 ani nu stiu exact , daca poti sa imi dai detalii despre transport (il platesc eu , te rog) ti-as fi recunoscatoare.daca nu pentru mine era mesajul imi cer mii de scuze

eu stau in Gherla
Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

quote:
Originally posted by mariarusu

soni cred ca pentru mine era mesajul tau si iti multumesc daca este asa, fetita despre care am scris ca e asmatica are in jur de 7-8 ani nu stiu exact , daca poti sa imi dai detalii despre transport (il platesc eu , te rog) ti-as fi recunoscatoare.daca nu pentru mine era mesajul imi cer mii de scuze

eu stau in Gherla
Maria



Maria, sigur despre fetita aceea era vorba. Soni mi-a scris mie mesajul dar se referea la fetita de care ai scris tu!
te rog sa ii trimiti un pm cu detaliile scrise de tine aici, si sa stabilesti cu ea cum faceti!


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza Dianei este Humulesti.jpg - Va place?

Petitia online:
http://www.sign2signal.com/sign2signal/index.php?ln=en&show=petitie&id=311

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariarusu spune:

mersi Daniela esti o draguta , i-am trimis pm sper sa putem rezolva cu transportul .
Denisa ai nascut? cum te simti?asteptam vesti de la tine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Buna si scuzati ora dar am invatat pina acum si cu cartile timpul trece . M-am intors sa vad cui am raspuns convinsa fiind ca e danilelac . Erai tu Maria. Aparatul nu este mai mare , nu asta e problema , problema e daca substantele care se pun in el sa fie aspirate sint la noi .Se trateaza de cortizon si ata substanta dar pot sa-ti dau miine detalii despre substantele de baza pe care un medic le recunoaste si stie doza pt un copil. Eu ceva am in casa dar e putin. Dupa?? Aici sint f scumpe dar la persoane asmatice se dau gratuit . Nu stiu acasa! Deci miine dupa amiaza i-ti dau pm cu substantele . Merhi la un medic sa vezi daca sint . I-ti spun si de ouale de prepelita .
Aparatul poate pleca cu atlass sib dar nu stiu care oras e mai aproape de tine . de obicei in 3-4 zile ajunge. Stai ca ma gasit ceva .Raspund mesaj. sanatate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinculet spune:

Buna fetelor,
Am ceva lucrusoare de la fetitele mele si vreau sa le trimit unor copii care au nevoie de ele.
Sunt hainute pentru copii intre 6 luni si 3 ani.
Astept adresa unde pot sa le trimit.

Mergi la inceput