Inseminare (10)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lorelai_lorelai spune:

Danotino, doinidoini, felicitari!din suflet ma bucur pentru voi.Eu nu am mai dat vesti dar acum trebuie sa le dau:maine la ora 1 ma inseminez la nord medica cu diana cocei.Se pare ca de data asta am reactionat ok la stimulare deci....am sanse.O sa va tin la curent!Va pupic si ...tineti-mi pumnii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corinuk spune:

LORELAI mult succes maine sa dea DD sa se prinda bb!
Si eu am programare la dansa luni la 16.00 si sper sa imi faca IA fara stimulare(eu ovulez foarte bine de obicei cu Pregnyl)
Pupiei la fete!!!

http://pg.photos.yahoo.com/ph/corinuk_dent/my photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anne_Ma spune:

A facut cineva inseminare la Dr. Vladareanu?
Va rog sa-mi spuneti si mie impresii!!!!

http://tt.lilypie.com/aaDWp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia77 spune:

Buna fetelor.Nu stiu daca va mai amintiti de mine.Acum ca am reluat proiectul bb m-am hotarart sa mai scriu si pe forum.Eu sunt azi in ziua 8 de la IA nr 3 facuta cu Cocei la Giulesti.Nu stiu ce sanse am ca am avut f putini gigei 4 mil dupa preparare asa ca macar doi dintre ei sa inteietatea pt foliculul meu
Felicitari danotino,si DOINIDOINI si lacat mai multe
Lorelei facem galerie.
Pupici multi la toata lumea si multe de primavara pentru sufletele voastre calde si sensibile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dia_dida spune:

Buna seara fetelor!
Felicitari Danotino si Doinidoini ma bucur foarte mult pentru voi ca a-ti reusit, va doresc sarcina usoara si sa ne molipsim si noi de la voi
Micky ai mana buna s-a lasat deja cu doua
Eu maine fac a doua IA azi am fost la medic am un folicul de 21mm azi e Z10 a CM mi-a zis ca e prea mult sa asteptam pana luni!
Lorelai o sa numaram zilele impreuna am citit ca si tu tot maine faci IA sa fie cu noroc,tu in ce zi a CM esti maine tie cat de mare ti-a fost foliculul?
Micky tu cand faci urmatoarea IA?
Va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Micky2007 spune:

danotino si ai grija de bebe.
Catty ce ai facut azi? Astept vesti.
cris.do ce faci? Ai facut IA? Bafta si iti doresc sa iasa bebe.
dia dida multa bafta maine la IA, stii poezia ce ai de facut dupa IA, da? Ai multa grija si daca am avut mana buna pentru danotino si pentru doinidoini, trebuie sa am si pentru noi cele care am ramas pe metereze. Eu am programare pe 7 martie la monitorizare, Z12, si probabil voi face tot atunci IA, in functie de foliculi.
aurelia77 mai ai putin pana la rezultat, ai ceva simptome? Noi iti tinem pumnii. Eu zic ca unul daca este sprinten si se duce acolo unde trebuie, este de ajuns. Numai DD poate stii. Te trec la asteptare rezultate.
Anne_Ma cred ca nici fetele nu stiu de acest doctor, de asta nu iti raspund. Sper sa gasesti informatii despre el.
lorelai iti tinem pumnii stransi stransi. Te trec si pe tine pe listuta de asteptare.
corinuk bafta luni. Asteptam vesti de la tine. Iti tin pumnii.
marryan trebuie sa iasa bebe. Ai semne de , da Doamne sa fie asa. Cand trebuie sa faci test? Sa te trec pe listuta.
aurel_cris ce ai mai facut? Nu ne mai zici nimic?

Va doresc un week-end placut.

Micky

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurel_cris spune:

Buna fetelor sa stiti ca eu va citesc mereu dar am stau prost la capitolul scris(sesiunea)
MICKY merci de intrebare,ce sa mai fac iubita nimic deocamdata,astept uritii si ma preznt iar la echo asa a spun dr.Deasemenea azi sun sa vad daca am gata si ultimul set de analize pt FIV,sper sa fie ok.Tu pina la urma faci aceea IA daca pleaca dr??
Apropo ai facut lista frumoasa, ti-as sugera daca ai putea sa scri si la reusite a cita IA a fost la fiecare si ce prob a avut,este interesant de stiut(sper ca nu te superi)
AURELIA,MARRYAN ,LARA,LORELAI,DIA_DIDA bafta multa fetelor sa dea DD
DONATINO ne-ai parasit complet????A cita IA era ca uite de la atita invatat m-am prostit si nu mai am tinere de minte.la bebe si mamica
CATTY nu ne dai vesti???
ANNE imi pare rau eu nu stiu nimic de acest dr.
CORINUK,COPILUTZU,BRUNETAETA,CRIS SI LA TOATE FETELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Micky2007 spune:

aurel_cris spor la invatat, nu te stresa prea mult, ca numai iese bebe. Am sa completez listuta, nu ma supar, orice idee este bine venita. Eu fac si luna asta IA, asta ca "ma bate la cap" ali si i-am promis, ca altfel nu faceam, numai pot.
Sa imi spui si mie ce analize ai facut si cat au costat. Alea vechi numai sunt valabile? Eu acum un an le-am facut.
Pupici

Micky

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copilutzu spune:

Danotino, doinidoini, ....F E I L I C I T A R I !! Saricini usoooare si bblici sanatosi!!!

aurelia77 Bine ai revenit !! Si eu tot cu dr. Cocei fac inseminarile!!

Micky2007, Catty, Cris (Aurel), Lorelai,Corinuk, bebekom , marryan, Bruneta , Ali, Cris_do milioane de flori si de pupushori !!!!

PERLUTZA sufletzelul meu!


V A
copilutz'-> Mama diminutivelor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anne_Ma spune:

Salutare la toata lumea.
Dr. Vladareanu este seful clinicii de obstetrica-ginecologie de la Elias.

http://tt.lilypie.com/aaDWp2.png

Mergi la inceput