Inseminare (10)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aurel_cris spune:

URA DONATINO ,DOINADOINI FELICITARIIIIIIIII
Ma bucur enorm fetelor pentru voi
Eu am tras cu ochiul mereu dar am avut musafiri si nu am avut cind sa scriu.
Catty ce sa fac m-am impacat cu situatia,am de invatat la sesiune si a trebuit sa ma lupt sa invat
Bebekom asta este viata ce sa facem,mergem inainte nu.
Fetelor sa aveti parte de o primavara superba plin ade bucurii si teste cu II liniute
la toate fara exceptie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corinuk spune:

DOINI FELICITARI!SA AI O SARCINA USOARA SI UN BB SANATOS!
Danotino pupici pe burtici!Catty sper maine sa iasa totul in ordine!Lara asteptam vesti bune peste cateva zile!
Ali,Cristiama,Cris.do,btrunetaeta,aurel_cris,marryan,bebekom va pup dulce si sa auzim de bine!!
Micky please...2 lucruri:scoate-ma de pe listutza de la asteptare!Mai bine ma treci un pic mai sus cu prima IA nereusit la Moisa!Mersic mult

http://pg.photos.yahoo.com/ph/corinuk_dent/my photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinidoini spune:

Va multumesc pt urari si pentru gandurile bune! Va doresc tuturor sa cunoasteti curand bucuria celor 2 liniute!!!

Am luat beta HCG-ul, e OK, confirma saptamana 5 de sarcina...maine ma duc glont la doctor sa vedem what next...

Danotino, am uitat de ceva: pic de somn din picioare si nu alta de pe la 8 jumate ma fura, ceva de speriat...noroc ca mai am de lucru acasa pentru servici, ca altfel dormeam dusa...

http://photos.yahoo.com/varsatoareafloarea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Micky2007 spune:

doinidoini ma bucur asa de mult pentru tine si pentru danotino la fel. Cred ca este minunat sa stii ca acolo in burtica se afla un samburel, care va creste mare si sanatos.
Fetelor va urez la toate sa va impliniti visul cat mai curand. A venit primavara si trebuie sa vina numai cu vesti bune.
Va pup pe toate fara exceptie.

Micky

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catty spune:

Neata dragele mele,
DOINI, felicitari pt valoarea buna la beta HCG. Sa ai succes azi la dr si sa fie totul bine.
Eu am nervi. Sotul meu m-a incurcat si nu ma duce la Bucuresti azi si eu nu stiu cum sa fac sa ma incadrez in timp si sa nu pierd programarea la dr. Am nervi de imi vine sa urlu. M-am saturat ca serviciul lui sa fie mereu inaintea sanatatii mele si a drumurilor la Buc la controale si analize.
Pupici tuturor

catalina

"Uneori ai suferit prea mult ca sa ai dreptul sa nu spui niciodata SUNT PREA FERICIT"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

Fetelor scuze ca dau buzna pe aici, va salut pe toate si va doresc o primavara cu -asi pentru fiecare!!!

DOINIDOINI FELICITARI ,sarcina usoara si bebe sanatos si frumos!!!Mi-am permis sa te trec pe lista gravidutele la pacientele dr. Tutunaru,sper ca esti de acord, ce zici?

DANOTINO FELICITARI si tie, sarcina usoara si un bebe asa cum iti doresti!!!

Kora

CARPE DIEM!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris.do spune:

Cristiama dr. Bucur are cabinet pe b-dul Dacia si acolo le gasesti si pe Bechir si Cocei. Cand nu este Cezara te preia una din d-nele dr. Eu merg astazi sa vedem daca a crescut foliculul sa fac Ias tot azi. Sper sa fie bine daca nu, vedem ce spune dna Bechir.
Corinuk pupici si de la mine si sa fie o luna norocoasa luna lui Martisor!

cris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danotino spune:

buna fetelor!
am mai trecut peste un examen. mai am 3 , dar f grele.
sper sa nu ma streseze prea tara.
cris.do, bafta si sa ne spui cum a fost la IA.
catty, imi pare rau ca te-a incurcat sotul...pai, spune-i sa aiba grija ca suntem cu ochii pe el si
doinadoini te asteptam cu vesti de la dr.
vroiam sa va intreb daca stiti ce laboratoare lucreaza si sambata? mi-as face maine iar un bhcg ca sa stau mai linistita.
deocamdata durerie m-au lasat iar pete nu mai am deloc. alte simptome ar fi sanii, care se umfla mereu. si oboseala. nu am fost la serviciu, dar sunt f obosita.
kora, aurel va pup si abia astept sa ma bucur si eu pentru voi.
kora, pe cand fiv-ul? curand? cum merge?
marryan, cum te simti?
corinuk, bafta la urmatoarea incercare.
bebekom, ali, cristiama

danotino

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corinuk spune:

Danotino,synevio Plevnei!Si eu tot sambata imi fac analize acolo!Pupici pe burtici

http://pg.photos.yahoo.com/ph/corinuk_dent/my photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marryan spune:

danotino cum te simti?
las ca o sa treaca examenele important e bbele
eu cum sa ma simt, nustiu cam de doua zile am o foame de lup maninc ca scapata tot ce imi iese in cale, si sunt balonata in rest sinii sunt umflati ca de obicei inainte de CM si durerosi, chiar azi am fost la mamolog si mia zis ca e normal asa sa fie in caz ca astept bb.
Doamne ce bine ar fi sa fie asa, as fi cea mai fericita mamica, dar inca nu sper!
miine merg sa ma spovedesc si sa ma impartesesc ca am tinut post, si miine ar fi Z6 DPO cam cind sar putea sa se produca implantarea si o sa ma rog la biserica sa se intimple!
la toate fetele!

marryan

Mergi la inceput