Cat sa dureze actul sexual???

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alex2 spune:

quote:

Mai mult am impresia ca fac fitness (si nu-mi place).


Ooo, ce bine ar fi... La general vorbesc, nu s-ar mai plange doamnele ca au cateva kg in plus.

quote:
Mai e cineva care are aceeasi parere?

Probabil majoritatea doamnelor .

quote:
cred ca majoritatea barbatilor pun pe primul plan dimensiunea, durata si ppm-urile

Dar oare de ce? Daca e prea mult se ajunge la ora de fitnes, daca e prea putin, nu stie ce i s-a intamplat.


Alexandru

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria spune:

on topic: sa dureze pana cand termina si ea.

V

“In curand, de cate ori am sa deschid gura in public, nici pe mine n-o sa pot sa ma mai cred.” – Gabriel Liiceanu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joxy spune:

adevarul este ca sunteti pretentioase.

Cu respect,
G.

www.siteaudit.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex2 spune:

quote:
Originally posted by joxy

adevarul este ca sunteti pretentioase.




Alexandru

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Intotdeauna am crezut ca un preludiu beton este mai important decat actul propriuzis. Asa ca, daca si voi, fetelor, confirmati afirmatia mea, poate ca ar trebui sa vorbim si despre "aperitiv"...daca nu, nu.

poze multe cu noiAna a implinit un an 20062007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

Mey se stie ca preludiu e cel mai important pentru femei. Altfel pana ajungi tu la nr de ppm-uri dorit ca sa aiba doamna orgasm deja ai terminat.

Durata nu conteaza ci conteaza ca domnul sa o aduca pe doamna la orgasm apoi sa termine si el cat de curand ca sa nu numere doamna crapaturile de pe pereti. La fel daca doamna e aproape si striga la domn sa continue cu acelasi ritm de ppm-uri iar domnul "se termina" chiar atunci normal ca apar frustrarile.
Plus ca mai exista momente cand si doamna si domnul vor sa se exploreze reciproc, sa incerce ceva diferit si atunci normal ca daca domnul termina a stricat tot ambientul.

Iote ca eu nu m-am uitat la ceas (asta ca sa ma laud ca sunt fericita la aspectul asta) dar am sa ma uit next time. Nu va uitati la mine ca sunt 2 in 1, acum cica e momentul ca tropaie hormonii.


Luna 16 sapt +Cosmin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MissParker spune:

Credeam ca vorbim de actul sexual in sine, nu de preludiu, act sexual, postludiu etc. Alea la noi dureaza peste o ora

Dar ca actul sexual in sine sa dureze 20', mai baieti, ori aveti un simt al timpului prea dilatat, ori nevestele voastre nu v-au comunicat un adevar elementar: 20' de frecare aduc durere, nu placere!

Cine e "maestru" isi aduce partenera pe culmi in max. 11 minute (vezi Coelho, explica el acolo foarte frumos ce si cum).


Felicia

Poze cu noi si vacantele noastre

************************************************
Pentru a-ti cuceri libertatea nu trebuie sa ajungi in America, e suficient sa pleci din Spania.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileanna spune:

J G, ymcar :) am avut tendinta sa ma oftic pt k faceti misto, dar c'mon ...

J G
Tease, da ...
Pana la urma tease inseamna multa preocupare pentru partener (si nu doar pt rating-ul la sex-ul saptamanii), sa-l cunosti f bine, adica sa-i acorzi atentie.

Nu poti face tease cu foc de artificii decat cuiva la care ai fost foarte atent => il cunosti f bine si te-a interesat sa afli ce butoane sa apesi.

Una peste alta e o chestie f misto si rafinata. No comparison cu clasicul tzaca-tzaca. Pana la urma si sexul ca orice altceva in relatie tb aprofundat si dus la alt nivel ca sa fie ferit de rutina.

Alex2 ... asa e, nici prea mult nici prea putin. Complicat cu femeile astea, nu? Stii bancul ala: dc ii aduci flori esti slab de inger, dc nu-i aduci esti magar .



Never say NEVER.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

MissParker iti spun eu ca se poate si mai mult de 11 min si fara dureri sau mai stiu eu ce ci in extaz. Si vorbesc din experienta nu din carti.

Coltofeanu ne dai si o optiune intre cele doua ca mie nu-mi place nici una.


Luna 16 sapt +Cosmin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileanna spune:

quote:
Originally posted by MissParker

Dar ca actul sexual in sine sa dureze 20', mai baieti, ori aveti un simt al timpului prea dilatat, ori nevestele voastre nu v-au comunicat un adevar elementar: 20' de frecare aduc durere, nu placere!




ufff ... deci nu sunt chiar singura care simte asa ...



Never say NEVER.

Mergi la inceput