FIV in Ungaria 10

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

salutare!!
MikaLA MULTI ANI!!!

Deci, calculele mele..sunt pe prima varianta, adica:
duminica 04.03. opresc AC, in total o sa iau 23 de pastile
vineri 09.03. incep stimularea, am primit schema...raman doar pe suprefact si Gonal F ...suprefact o sa iau cel putin 7 zile...si Gonalul e doza mai mare, adica 150 Ui.
marti 13.03. primul eco din stimulare.

Chivu la fel de dragut, desi era pliiiinnnnnnn, am asteptat 2 ore ca sa intru. Ovarele emle arata super(dimensiuni de 1,9 cm..s-a indragostit de ele) era foarte incantat ca nu se mai vede ca am facut stimularea veche...si m-a intrebat daca am baut lichide multe, am zis ca eu beau 2l / zi. O sa-mi dea si mie progesteron injectabil dupa Et, in rest..mi-a ridicat moralul de numa...ca sunt tanara si am toata sansele, ca si randul trecut eu am reactionat foarte bine, ca acum sa nu mai fiu stresata ca vom reusiiii Nu am cuvinte...zboorrrrrrrrrrrr!!

Va multumesc ca ati fost alaturi de mine!!!! Si asa sa ramaneti

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

Pussi : iti tin pumnii in continuare, Dumnezeu sa te ajute, mult mult secces si fruntea sussi vreau sa aud ca esti
Paula 33: prietena ta s anu s eintristeze ca nici eu nuam ovulatie tot timpul si cind am ovulatie nu am foliculi destul de mari. Ultima data cind am vrut sa facem IA am avut cu stimulare folicului de 16 mm dar din pacate nu am facut din cauza oligozoospermiei cu astenospermie severa. Dr a zis ca alta sansa decit Fiv nu avem , dar datorita forumului am decis sa incercam la Szeged si sa nu imprastiem bani degeaba in Cluj.Curaj si taurul trebuie luat d ecoarne si mers mai departe Dd v-a a juta pe toata lumea.
Pupici pt toate fetele

DM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

Mika : LA MULTI ANI

DM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Pussi, sa-ti ajute Dumnezeu. Sa iasa cu ochisori.

Noi 2 singurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teacdrn spune:

pussi-sa fie cu noroc de data asta!!! suntem alaturi de tine,cu pumnii stransi!!!
salut toate fetele de la acest subiect si le urez mult noroc celor care au inceput sau vor incepe tratamentul si copii sanatosi celor care au reusit!!!
tea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitu spune:

Pussi felicitari . Poate ne vedem pe 20 la Szeged, pentru mult mai mult noroc. Bafta.
Pupici la toate si la FIV sa felicit reusitele.


Gabita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

magdasa sea Dumnezeu sa fiu !! Asta iti doresc si tie!!
Irlandezaasa sa fie, cu ochisori la amandoua!!
teamultumesc! ai primit mailul???
gabitu pe varianta asta cam pe 20 e punctia..o sa ne tinem de manuta prin clinica

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitu spune:

Pussi imi doresc sa reusesc sa te tin de manuta. Am mana buna, se prinde sigurrrrrr .
Pupici

Gabita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teacdrn spune:

pussi-nu l-am primit dar nu-ti fa probleme ca intre timp am butonat pe internet si l-am gasit.multumesc.
tea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

vai pussi as vrea si eu dar la noi is numa nori negrii si sapt sta am facut ceva hormonale si pe linga ca prolactina e mare al sotu e super mare si colac peste pupaza si tiroida e super ridicat. Deci noi ne mai confruntam cu vesti proaste. Nu stiucum va fi?! Cum a vrea DD
Oricum eu iti sunt alaturi si tin pumnii pt tine sa vi acasa cu bebe

DM

Mergi la inceput