FIV in Ungaria 10

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adifle spune:

Irlandeza,imi pare rau pentru ce ti s-a intamplat,sa iti ajute D-ZEU sa depasesti cu bine momentul.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

MiKa e ziua ta ?!? LA MULTI ANI !!!
sa fii sanatoasa , fericita si implinita altauri de familia ta superba!

Ioana, ma bucur ca stai bine la analize! hai ca trece repede timpul si pana ne dezmeticim o sa facem galerie pt tine si Cornelia!
Gabitu, noi ne-am cam ferit sa lasam la vedere antiradarul. Sincer, nu stiu care e legislatia, dar decat sa ne riscam... am o prietena care in Italia a platit 700 eur amenda pt asta!

la toate!



Andicu 20+
Poze cu burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelianeli spune:

MiKa la multi ani!!!!!!! sa fiti sanatosi,fericiti si sa va bucurati de minunea din viata voastra
fetelor am gasit un site care prezinta orasul szeged si este in limba romana:
http://www.szegedvaros.hu/
pussi asteptam vesti
va pup pe toate

"Un singur lucru face visele imposibile: frica de esec." (P.Coelho)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

Andicu intr-adevar, abia asteptam sa vina vremea cand o sa ne faceti galerie!
Gabita si tu vei fi cam in aceeasi perioada cu noi, o sa ne faca fetele galerie si sa speram ca va fi cu noroc pentru toate trei!
Ma intrebai daca sotul meu a luat vreun tratament. Toata vara a luat BU de 3 ori /zi si Zn, dar apoi a facut o spermograma care nu a iesit prea grozava, am facut o IA unde am avut doar 5 mil. de mobili in total si am fost f. dezamagiti si s-a lasat de tratament. Iar acum, de vreo luna ia Maca 3/zi. Poate a contat si tratam cu BU, poate si Maca, desi ia de putina vreme. Si in plus, s-a lasat de fumat de vreo 7 luni.
Si ne-am si mutat la casa noua, poate ii prieste mai mult noul mediu

Va pe toate!


Ioana



Vreau si eu un

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

legaturooooooo sunt acicu pumnii stransii..
Mika iti mai spun inca odata "La multi ani sa fii iubita si fericita"
Delia sa'ti traiasca Rudyiertare ca m'a lluat valu ieri si am uitat sa'ti spun..
cornelianelimama io il tot invartii il tot sucii da tot pe ungureste eunde gasisi tu in romana?
andicu iauzi ce zice Tia ca baietii lui adela sunt Caius si Darius multumesc..ete ca te pusei la treaba
acu va pupez pe toate..fug sa pap ceva si revin..

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitu spune:

Andicu multumesc . Vroiam sa stiu daca putem sa il avem macar la noi, in bagaje. Am aflat ca poti sa il ai dar sa nu il folosesti. Mai caut
Ioana intradevar mai este un pic si o sa ni se faca galerie, la toate 3 . Sper sa fie cu bafta pentru toate. Cine stie de la ce a iesit analiza mai bine, chiar nu conteaza, asa sa ramana.
Prima cred ca merge Daria , parca lunea viitoare. Tinem pumnii sa fie bine.
Pussi ma gandesc la tine si ma sa fie bine.
Pupam fetele

Gabita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelianeli spune:

liana vezi ca in drepta sus ai doua stegulete unul englezesc si unul romanesc
iti trimit un pm

"Un singur lucru face visele imposibile: frica de esec." (P.Coelho)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antosit spune:

Sheri este ... felicitarile, masa si dansul la subiectul FIV!

Anto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Paula33 spune:

Buna fetelor,va multumesc pentru primire si pentru raspunsuri, sunteti super dragute va pe toate.
Andicu, am urmarit ambele FIV-uri ale tale si m-am intristat si bucurat alaturi de tine (din nefericire si eu il astept pe bebe de vre-o 8 ani).Iti doresc o sarcina usoara si un puiut sanatos si inimos ca mama lui.
Liana, si povestea FIV-ului tau transformat in IA am urmarit-o si ma bucur enorm pentru cei doi puiuti din burtica ta, gemeni mi-am dorit si eu mereu dar acum ma rog la DD macar pentru unul.Felicitari, sarcina usoara in continuare chiar daca greturile sunt duble si bebei sanatosi.
Delia21, iti multumesc pentru incurajare si da, asa ar trebui ca un medic sa-si dea tot interesul pentru rezultatele muncii lui... doar ca nu mereu se intampla asa.Poate ca in USA e altfel ,poate ca a avut prietena mea ghinion si nu a gasit un medic adevarat sau poate ca ghinion a fost ca si-a ales rau momentul pentru FIV(cand eram facuti albie de porci in toata presa de aici si considerati salbaticii din est care vor sa invadeze Anglia), oricum faptul e consumat important este ca vrea sa mearga mai departe.
Voi vorbi cu prietena mea despre Szeged si daca se hotaraste voi avea din nou nevoie de ajutorul vostru pentru programare daca nu apare Mirelus intre timp.

Sanatate multa si bebici la toata lumea!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Fetelor, ce de vesti bune sunt la FIV!!! 2 proaspete si sper sa mai urmeze!
Astept sa vina Pussilina cu ok pt mai departe.

Paula, multumesc mult pt cuvintele frumoase si va doresc tie si prietenei tale sa va impliniti visele cat mai curand! important e sa nu renuntati pt ca intr-un tarziu, Dumnezeu se indura de voi si va da ceea ce va doriti mai mult! cat despre mai multe info legate de Szeged, noi suntem aici si va ajutam cu toata placerea!



Andicu 20+
Poze cu burtica

Mergi la inceput