Barbatilor la place "tare"!

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

cateodata dau si eu volumul tare cand sunt stirile! si cand ne uitam la stirile din sport sau la vreun meci, dam sonorul tare.
problema este cand da volumul tare cand asculta muzica sau se uita la vreun film si eu n-am chef s-aud!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greierash78 spune:

Shi sotzul ...shi tata ...shi frate-miu....shi cumnata-miu....shi unchi-miu.....la fel tare dau volumul......la tv, radio..etc!In casa e linishte deplina.....dar volumul tot tare trebuie sa fie, iar daca vb cu al meu sotz..cica: "shi d c tzipi asha la mine?"
Iar eu vb .....cum vb de obicei!

ppv shi Sara Ioana(7 octombrie 2004)
pozele noastre:http://photos.yahoo.com/greierash78

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carla28 spune:

la fel si sotul meu...daca la inceput discutia in fiecare seara era, " da te rog sonorul mai incet", acum am renuntat si m-am obisnuit sa ma uit la TV cu sonorul aproape la maxim, in masina le fel...culmea, acum si cand sunt singura... fac la fel

Carla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shosho spune:

Imi vine sa rad pentru ca parca as citi descrierea scumpului meu sot. Sonorul la TV, cat se poate de tare, muzica in masina asurzitoare, nervi pe dansul ca vad filmele aproape pe mute, si urlete isterice cand suntem in masina si vreau sa deschid si eu gura, ca nu aude, chipurile, motorul...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bfly spune:

Fetelor, eu ma bucur ca nu sunt singura chinuita!
Totusi, nebuloasa despre care vorbeam la inceput persista! Ma intreb care e cauza ca sa stiu cum rezolv problema, mai ales ca in familia mea a mai aparut un barbat in devenire in varsta de 5 luni, care de-acum "umbla" dupa telecomanda...probabil cauta volumul!


"Nimic nu se pierde, nimic nu se castiga, totul se transforma."

Roxana, mamica lui Andutu grasunelu' bursucelu' scumpicu' zis "Piedone"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex2 spune:

quote:
Originally posted by Bfly
un barbat in devenire in varsta de 5 luni, care de-acum "umbla" dupa telecomanda...probabil cauta volumul!


Copiilor le place tot ce are butoane.
In ce priveste Tv+telecomanda, fi-miu cum se trezeste, isi infoaie pernele la spate si ia telecomanda in mana, imitandu-ma.

Alexandru

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bfly spune:

quote:
Originally posted by Alex2

quote:
Originally posted by Bfly
un barbat in devenire in varsta de 5 luni, care de-acum "umbla" dupa telecomanda...probabil cauta volumul!


Copiilor le place tot ce are butoane.
In ce priveste Tv+telecomanda, fi-miu cum se trezeste, isi infoaie pernele la spate si ia telecomanda in mana, imitandu-ma.

Alexandru

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...


Deci sunt si tatii buni la ceva!
Am observat ca ii plac butoanele...nici nu va inchipuiti ce fericit e cand il pun in fata tastaturii!


"Nimic nu se pierde, nimic nu se castiga, totul se transforma."

Roxana, mamica lui Andutu grasunelu' bursucelu' scumpicu' zis "Piedone"

Mergi la inceput