sunteti la fel de indragostiti ca la-nceput?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Dupa 6 ani, il iubesc foarte mult, dar nu, nu sunt indragostita.


Daria & www.webshots.com/user/giulia16" target="_blank">GIULIA_(2004_08_16)
EkipaVerde: Delidana - Khristin - Daria - DianaR - Dulcetica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

quote:
Originally posted by mamagiuliei

Dupa 6 ani, il iubesc foarte mult, dar nu, nu sunt indragostita.


dar macar ai fost?

s-auzim numai de bine! si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

dupa 10 ani de casnicie, dragostea nu mai e la fel ca la inceput, e mai mare,am trecut impreuna peste toate pb,dragostea noastra a invins in tot.
Ne ghicim de multe ori gandurile.nu odata s-a intamplat sa ma sune tocmai cand ma gandeam la el, sau sa sunam amandoi in acelas timp, doar pt a ne intreba ce mai facem,nu ca am avea ceva important de spus.Inca stam ca la inceput si ne pierdem unul in ochii celuilat,ne alintam, gasim din orice un motiv de sarbatorit.

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alba spune:

Da, eu il iubesc la fel ca-n prima zi.
Si prima zi a fost pe 24.12.1998

Alba,mami de Darian (7 ani) & Cassian (1 anisor)

http://fotoalbum.web.de/gast/corinastella/Cassian




Cine este bogat in Dumnezeu este darnic cu cei din jurul lui.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana1177 spune:

noi abia am implinit 2ani, dar ne iubim si suntem pisicosi ca-n prima zi; a ramas la fel de atent cu mine, ma rasfata mereu; e un super scump, cu supercalitati pe care le credeam disparute la barbati

Oana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hanako2004 spune:

noi suntem mai incepatori
avem 4 ani jumate il iubesc mai mult ca la inceput..mai mult ca ieri
sunt si acum indragostita..ma indragostesc in fiecare zi
dimineata cand ma trezesc si il privesc in ochii simt inca un puls in stomacsperam ca aceste sentimente sa nu se schimbe
iubiti-va mult

POZICI NOI LA bucatarie
Mami si ingerasul EMILy.2005.01.06
0

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Nu, nu-l mai iubesc ca la-nceput acum il iubesc de mii de ori mai mult, socoteala ar fi cam asa 13 ani *365 zile=.
Suntem fericiti impreuna si asta o doresc tuturor.
Au fost bune si rele in casnicia noastra insa toate nu au facut decat sa ne uneasca in fiecare zi mai mult.Mama si tata s-au iubit la fel si eu mi-am dorit de cand ma stiu sa am si eu asa o legatura speciala cu cineva ,asa cum au avut ei doi,si iata ca dorintza mi s-a implinit.

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si 35+ album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Pot sa spun cu mana pe inima ca DA!sunt la fel de indragostita ca la inceput,sau poate mai mult!si au trecut 26 ani!Au fost ani cu bune si rele, cu multe greutati care ne-au unit si mai mult !Am invatat ca daca este iubire poti trece peste multe in viata!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rory76 spune:

Eu chiar nu as fi crezut ca am sa fiu si mai indragostita decat la inceput de sotul meu. Credeam ca dupa 10 ani de casnicie nu mai simti fiori in stomac, cand il vezi. M-am inselat! Ma bucur ca pot spune cu mana pe inima ca il iubesc pe sotul meu mai tare decat atunci cand ne-am luat. Cred ca intre timp am trait mai multe feluri de experiente impreuna, cele placute ne-au apropiat, cele neplacute ne-au legat pe vecie. Chiar imi doresc sa stie toata lumea cat de mult il iubesc si cum ma indragostesc de el in fiecare zi! Sunt o femeie fericita! Doresc la toata lumea sa aiba parte de asa ceva! E un sentiment unic!

"Nu crede in miracole, bazeaza-te pe ele!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingridnen spune:

Dupa 10 ani de casatorie...nu mai e desigur "indragosteala' de la inceput.. nu mi se mai pare greu cand trebuie sa plece cateva zile in delegatie... din contra, imi doresc sa plece
ma intreb cum va fi peste inca 10 ani ??

Ingrid si Cristi 3 ani si 11 luni

Mergi la inceput