AJUTAŢI-MĂ SĂ ĪNVING CANCERUL

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ildiko66 spune:

Sambata apare in Jurnalul National un articol despre Emanuel. Va rog sa-l dati in atentia cunostintelor voastre.

Cu multumiri

Ildiko66

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmina_72 spune:

Bine ca ne-ai zis.

Tinem pumnii sa aiba rezultate si articolul.

Sanatate mult puiutului si nu numai.

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=74009&whichpage=19

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Flavia spune:

As trimite si eu ceva banuti dar pentru asta am nevoie de un IBAN din Romania. Merci,
Flavia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ildiko66 spune:

Draga Flavia,

multumesc mult pt intentia ta de a ajuta. Ii transmit intrebarea tatalui lui Emanuel. Eu sunt doar intermediara.

A aparut articolul despre Emanuel in Jurnalul National. http://www.jurnalul.ro/articol_72480/spam_il_faptelor_bune_citeste_si_da_mai_departe.html Ce ziceti, sa mai scriu si la alte ziare?

Cand vad cate durere este pe aceasta lume...

Va multumesc tuturora care va implicati.

Cu drag

Ildiko

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Ildiko, scrie la cat mai multe ziare, si la Formula AS, caci nu se stie cine si ce citeste!DOAMNE AJUTA!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ildiko66 spune:

Flavia: IBAN: RO93BTRL03201201E01500XX

(Scuze, lar la puzderia de bani. care o am, nu m-am ocupat deocamdata intensiv cu acest subiect )

Multumesc, Doina, asa voi proceda.

Succes tuturor la demersurile voastre si sanatate copiilor vostri (si nu numai).

Ildiko

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LYLY809 spune:

Ildiko, si eu iti tin pumnii, iti doresc reusita deplina in demersurile tale si ii doresc sanatate baietelului Emanuel.

Lacri si Razaciosul Alexandru 30 mai 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Antoanela23 spune:

Ildiko, eu inca nu am trimis banii, probabil ca o s-a fac maine. Oricum iti dau mesaj dupa ce fac transferul si-ti raspund si la celelalte intrebari din email-ul tau.
Scuze de intarziere, dar am avut o saptamana f dificila.

Toate cele bune si multa sanatate,

Antoanela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Antoanela23 spune:

Draga Ildiko,

Am incercat sa fac transferul azi, dar nu am putut pt ca fiind transfer international am nevoie si de codul BIC, in plus fata de cel IBAN.
Iata mesajul cu explicatii de pe PC Banking:

BIC code

When creating an international transfer with the IBAN code as the beneficiary, you also have to fill in the bank's BIC code.

The BIC code (Bank Identifier Code, previously the SWIFT code) is a unique code of 8 or 11 alphanumeric characters which identifies a bank or financial institution throughout the world for cross-border payments. You can only receive the BIC code from the beneficiary of this transfer. For example, the BIC code for Fortis in the Netherlands is FTSBNL2R.


Ai putea sa mi-l dai?
Mersi frumos,

Antoanela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ildiko66 spune:

Antoanela 23 - iti multumesc pt incercare. Scriu la Essen si procur nr. BIC.

In contul (Lei) din Romania pt Emanuel au mai intrat:

2 000 000 - Grigoriu Laura
500 000 - Baciu Monica
300 000 - Anduca Vasile

Nu stiu daca toti sunt cititorii desprecopii.com.

Va multumesc din suflet.

Despre contul din Germania inca n-am informatii, dar tatal lui Emanuel merge spre sfarsitul saptamanii la Essen si-mi va comunica si situatia de acolo.

Emanuel a primit primul bloc de citostatice (din cele 6) si-i merge bine, nu are reactii adverse prea severe. Este un mic mare luptator.

Va salut pe toti/toate.

Cu drag

Ildiko

Mergi la inceput