Mamici din Arad...??? (61)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maggda spune:

ups,ce intalnire,unde?nu am citi tot ce ati scris

Magda si Bianca 8 anisori




http://community.webshots.com/user/danut1965



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Magdae inteleg ca nu ai timp si citesti printre randuri, dar vezi ca tocmai in astea 2 pagini pe care zici ca le-ai citit vorbim de INTALNIRE SAPTAMANA VIITOARE JOI ORA 18 la mine.
Diana scumpa foc Timeea. Mi se pare ca s-a schimbat.
Mihaela de ce nu puteti veni si voi?
Flavia si la noi s-a luat curentul in pic dupa 12.
Am fost aseara la Metro si i-am luat la Tudor lenjerie de pat cu spider man. E foarte faina , dar nuare cearceaf, si mai costa si 100 lei.
Nu stiu de sunt asa scumpe astea cu desene. Am mai vazut cu winnie the pooh si cu bax banny.


Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

Gabi sunt curioasa si eu de calitatea asternutului de pat , Mel incepe deja sa se crieze cand vede sacul de dormit si noaptea da din picioare cand se prea rasuceste pe ea .Nu stiu cat va mai rezista.
Tot de la Metro am luat si eu niste pijamale pt mine si pt Ovi , la 20Ron super faine, ma refer calitativ.Din bumbac si a mea e prima pijama care mi-e buna efectiv, chiar ma crezi ca e a mea , Gabi tu intelegi ce vreau sa spun .


Melania (14.01.2005) si mama Carmen

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Salutare!
Am vorbit cu Ioana acum la telefon, asteapta sa vina cei de la rds.
Primisem de la ea 3 sms-uri goale si apoi m-a sunt ea, mi le-a trimis Alesio(sunt prima pe lista ei).

Gabi, dar de ce nu are cearceaf lenjeria?
Si voi sunteti cu Spiderman? Dragos vrea haine cu Spiderman si Scooby Doo. Are 2 solexuri(unu cu Spiderman si unu cu Scooby) si tot cu alea vrea sa mearga la gradi.

Carmen, mi-am amintit si eu aseara de 20 l lapte, dar n-am vrut sa te supar amintindu-ti...
N-am inteles faza cu pijamaua!?

Clau, eu habar n-am ce cadou sa-i cumperi la Raul. Ce-i mai place lui in afara de pistoale, mitraliere, masini de politie...?


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze 1, poze 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

quote:
Originally posted by alina morostes



Clau, eu habar n-am ce cadou sa-i cumperi la Raul. Ce-i mai place lui in afara de pistoale, mitraliere, masini de politie...?


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze 1, poze 2



Scooby Doo si Spiderman O zis tacsu ca-i cumpara costum de Spiderman
Raul e "puternic, frumos si bun ca Spiderman"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

Clau habar nu am nici eu ce sa-i cumperi lui Raul.Eventual ceva trenulet ?!
Alina nu pot sa uit , oricum nu am nici cum cu voi care tot povestiti despre Bblasi .Chiar vorbeam zilel astea cu maica-mea ca am uitat senzatia de disperare cand trebuia sa ma mulg .Am numai imaginea pungilor care nu mai incapeau in congelator .
Despre pijama vroiam sa spun ca singura care e pe masura mea , in rest toate sunt largi si lungi, ma cauti prin ele , chiar daca sunt cumparate din magazin .Cel mai mic nr e 40 sau 42 iar mie-mi trebuie 38 .


Melania (14.01.2005) si mama Carmen

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Carmen, aha, intelesei cum e cu pijamaua.

quote:
Raul e "puternic, frumos si bun ca Spiderman"

Clau, Raul e mortal!



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze 1, poze 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

Mey Clau ,desi se pare ca i-au murit laudarorii lui Raul , cred ca are dreptate

Melania (14.01.2005) si mama Carmen

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

quote:
Si voi sunteti cu Spiderman? Dragos vrea haine cu Spiderman si Scooby Doo. Are 2 solexuri(unu cu Spiderman si unu cu Scooby) si tot cu alea vrea
Tudor ma inebuneste! nu stiu ce joc a vazut cand am fost ultima data la selgros cu el, era ceva masina cu scooby doo, si acum dupa o luna o pomeneste. Are si el solex cu spidermen dar si-a pierdut interesul. Lenjerie cred ca mai bine ii luam cu winnie the pooh, din aia am si vazxut in oferta, dar cand l-am vazut pe spider am zis cu Cipri sa-i luam asa mai bine. I-a placut foarte tare, dar nu a vrut sa doarma pe perna, a zis sa il iau pe spider dar pare prea real, poate i-o fost frica
Alina, m-am fentat ca nu are cearceaf, scrie pe ambalaj cearceaf pilota, dar nu am vazut ca nu era virgula intre ele. Oricum e fain si de calitate foarte buna, nu se pune problema.
Clau TU DEJA TE GANDESTI LA CADOU?
Carmen spor la curatenie.
Edit: mama cate greseli am avut
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

Gabi cat era setul din oferta ? cu Winnie ?

Melania (14.01.2005) si mama Carmen

poze

Mergi la inceput