FIV 102

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cris86 spune:

Fetelor eu nu cred ca am reusit, am repetat testul si a iesit cat se poate de negativ, si vad ca voua v-a iest din ziua a 10, eu sunt in ziua a 11 asa ca

cristina
http://community.webshots.com/user/cris8674

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris86 spune:

Eu nu stiu cu ce am gresit de trebuie sa platesc un pret asa mare sa nu pot avea un bb al meu,ca altele omoara o gramada si tot fac copii eu nu am omorat si nu am facut rau la nimeni.

cristina
http://community.webshots.com/user/cris8674

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurabyby spune:

BHCG e ultimul care da verdictul !
Asteapta sa vezi valoarea ca daca e mica nu iese la test .
La mine a iesit ca aveam 600 valoarea BHCG.
Nu dispera inca , asteapta stiu ca e cumplita asteptarea si incertitudinea dar DD ne incearca dar nu ne lasa .
Iti tin pumnii .
Nicol

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris86 spune:

Nicol,multumesc mult, sa de DD asa sa fie

cristina
http://community.webshots.com/user/cris8674

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

cris vrei sa te bat???????io chiar nu te inteleg fatooooo..prea te manca in..pai daca dc spune sa faci test in z14 cum doamne iarta'ma tu faci in alte zile??????hai ca ma superi rau..uite ca io nu am murit am asteptat 14 zile si a iesit..tu chiar nu mai poti astepta 2 zile???????ce mai comteaza 2 zile?pe lnga anii pe care i'am tot asteptat?ha?
ia vezi!!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Fetelor, cred ca textul cu fiecare organism reactioneaza diferit l-ati auzit, dar va zic eu unul nou: acelasi organism cu acelasi tratament reactioneaza diferit.
Dupa cum stiti la mine e al 3-lea tratament pentru FIV, dar e prima data cand nu mi s-a oprit menstruatia. De fapt nu cred ca evorba de M. propriu-zisa ci de niste pete maronii care nu imi mai trec.
Nu mai retin exact dar imi amintesc ca una dintre fetele care au facut recent FIV-ul a patit asa ceva. Cum a fost si ce a zis dr. Eu ma voi duce la control marti in ziua 6 de stimulare. Stiu ca menstruatia e de fapt eliminarea endometrului dar petele mele maronii ce-o fi insemnand. Oare cu petele astea endometru ce face? creste sau nu? Va dati seama ca incep sa ma agit

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Moni trebe sa fii calma..nici un fel de stres si se vor opri..ai incredere in je tin pumnii!!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Liana dar ma doare mijlocul de parca trebuie sa-mi vina cm. Si stau in pat mai mult decat de obicei mai ales ca e si we si bine ca am refuzat partida de ski.
Tu cum esti? Esti bine? Tie ti s-a oprit sangerarea?

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_80 spune:

fetele
Felicitari Adhnana, sa ai srcina usoara si bebic sau bebeici sanatosi si frumosi.
Am fost la Cluj si avand in vedere ca analiza sotului meu s-a mai imbutatatit putin, am decis sa mai repetem inca o data tratamentul (3 luni), poate vom reusi sa ajungem la un nr.mai mare de (poate chiar 2 mil )si astel poate, nu va mai fi nevoie de FIV si vom face IA.
Deci cu alte cuvinte mai asteptam 3 luni si ne rugam ca totul sa fie bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Moni stii ce'mi spunea mie unguru???meyy dac doare e de bineio am crezut ca e nebunsa se pare ca a avut dreptate;;asa ca nu ai decat sa stai in pat cuminte va fi bine..doar tu ai spus ca nu seamna una cu alta

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput