FIV 101

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madalina28 spune:

MONILAND am urmat sfatul tau cu albusul de ou, am mancat 4 si chiar mi-a trecut burtica mai am niste mici intepaturi.Bafta multa azi la dr pt stabilirea medicatiei.

MADALINA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Madalina, imi astept soferul si o iau din loc.
Sa nu uiti de raportul cu embrionasii.



Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana p. spune:

Madalina,intr-adevar cam scump, dar ai raspuns foarte bine la tratament si asta conteaza foarte mult.Trebuie sa-mi refac calculele ca vad ca s-a diversificat tratamentul si mie ca ma trezesc ca nu am bani suficienti si o trebui sa ma imprumut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris86 spune:

Madalina28, tin pumnii astazi.
Moniland, sa vi cu vesti bune.
ADHNANA, AMR 1, tin pumnii sa sti ca ma gandesc la tine si am si eu emontii pt.maine

cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris86 spune:

Fetelor pe mine ma bate gandul sa ma duc si eu maine sa fac un BHCG ca sunt in Z9,credeti ca poate sa iasa ceva?

cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris86 spune:

Rectific, Z8

cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antosit spune:

Offfffff mai fetelor ce d-ati mai scris!!! Sunt cu restante multe la citit dar promit ca recuperez.
Moni iti tin pumnii azi sa vi de la intalnire cu vesti bune!
Fetele care mai aveti un pic de asteptat ma rog pt. voi sa veniti cu II!
Bun venit fetelor noi si sa fie cu reusita!

Despre mine: pe 12.02 merg la "intalnire" sa vad cand imi propune dr. startul pt o noua incercare. Pana atunci vreau macar o parte din analize sa le refac si...bag MACA la greu!
Va pupic pe toate,toate si sa auzim numai de reusite!

Anto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antosit spune:

Cris eu zic sa mai astepti 2-3 zile...... hai mai ai un pic de rabdare!

Anto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Danapmultumim pt. noul capitol 101 Dalmatieni cum zicea Moni. Te rog sa mai treci la pe Daniela 76 Fiv Szeged...dr. Zadori
Madalina28e normal ca medicamentatia ta sa fie mai scumpa...Gonalul e scump si la unguri, dar mult mai ieftin decat aici. Te astept cu vesti bune azi!!! De maine stai in patut..nu ai ce cauta la calc, dar ai putea sa-l rogi pe sotul tau sa intre sa ne spuna cum a fost la ET. Eu imi pregatesc terenul pentru un leptop... ca sa am ocupatie cat stau in pat Oricum sa-ti cumperi carti, filme si eventual rebusuri..ca-tin si mintea ocupata. Tin pumnii sransi
Adhnananu mai e mult pana maine. Tin pumnii Cum stai cu "pisicul"??
Cristu chiar vrei sa vin peste tine. Cum sa-ti faci BHCG in Z8??? Eu ti-am mai zis ca te bat...Nu ai motive sa-l faci, in cel mai fericit caz o sa iasa neconcludent..sau chiar negativ... e mult prea devreme, si dupa o sa fi suparata si o sa-ti pui fel si fel de intrebari si o sa te framnati..ceea ce la BB nu le face deloc bine.Si sa stai in continuare in pat. Sper sa ma asculti. Daca vrei sa-l faci mai repede iti dau verde in Z11
Kittaimi pare rau
Nicol FelicitariBebici sanatosi si sarcina usoara!!! Era clar ca sunt mai multi, de asta s-a pozitivat testul asa de repede
MonilandBafta azi!!! sa inteleg ca incepi stimularea??? Sa fie intr-un ceas bun si DD sa fie cu tine
Antoniscum te sinti de la MACA?? Eu abia ieri am inceput..si vreau sa stiu daca are vreun efect
Kora, Sheri, M_oanape unde umblati???
Galuscutao sa-ti trimit un mail
stuartcand incepi?? nu mai tin minte
BomboniqueBine ai venit!!! Cam tarziu iti zicpe cand te-ai hotarat??

Va pupacesc pe toate!

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina28 spune:

Am venit la raport: mie mi separe ciudat foarte ciudat.Am sunat ieri la 24 de ore si mi-a spus ca am 12 embrioni de calitate foarte buna.Sun azi la 48 de ore si-mi spune ca am 14 embrioni dar nu foarte buni.Ieri 12 si azi 14????????????????A mai zis ca imi transfera 3maine si ca am si de congelat din cate stiu eu nu congeleaza decat embrioni buni ca sa reziste procedeului.........
Nici nu stiu ce sa mai cred................Oricum eu sunt optimista si sunt sigura ca din toti unul va face ochisori.

MADALINA

Mergi la inceput