FIV in Ungaria 8

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabitu spune:

Pussi ce mai faci? Vroiam sa te intreb despre Maca. Am vazut ca ai scris la FIV ca te intereseaza si ca poate o sa iei si tu inainte de FIV. Ce parere ai despre ea? Dar Chivu este de acord cu tratament de intarire a organismului inainte de FIV?
Nu stiu ce sa fac . Intuitia imi spune ca este bun un astfel de tratament dar nu as vrea sa stric ceva .
Astept si parerile voastre fetelor.
Va multumesc si va pe toate.

Gabita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tanyuta spune:

pussi,eu le-am facut in a 2 zi deoarece mi sa parut prea repede in prima zi,deoarece in prima zi abia daca curge.eu tot timpul le-am facut in a 2 zi deoarce am auzit ca e mai bine.daca ajungi inainte de 8 prinzi in prima tura cind le baga in aparatul ala si dureaza in jur de 1 si jumate.eu am ajuns la 8 si 10 min.si am asteptat 3 ore dupa rezultat.deoarece trebuiau sa fie gata alea din prima tura si dupaia le-a bagat pe urmatoarele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

salutare unguroaicelor
Zozelamultumim de vestiSper sa fie bine Liana si puiutul ei. Si sa-i zici lui Grasu sa-i cumpere leptop..ca merita, e investitie pe termen lung ca o sa vrea si Bebele sa se joace pe calc. si mamica sa scrie pe DC..si sa nu se bata ...mai bine rezolva acum problema si sa ne spui daca mai merge la Zadori la eco si cand??
Auburn, Zori, Camisv, Ioana71 eu weekendul asta nu sunt in TM...dar propun o intalneala pe weekendul viitor, daca puteti...E mai bine in cursul zilei ca sa avem timp, ca randul trecut s-a inchis Mall-ul pe noi Ce ziceti??
Pis pe unde esti???cand suni pentru programare?
GabituZadori nu stie de MACA, dar nu are ce rau sa-mi faca, e supliment nutrtiv si reglator hormonal... si eu dupa FIv cred ca trebuie sa ma reglez..desi nu ma simt dereglata, i-am dat si barbatelului sa nu se simta negrijat..ca eu i-au pastile si injectii si el nimic. Cand incep stimularea ma opresc. Daca vrei mai multe info: www.innovatics.ro . In leg. cu broscutele si ci elefantul..nu am facut nimic, tu?? Poate primesc cadou

va pupic pe toate

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pis spune:

Pussilina sunt pe aici , dar nu mai reusesc sa scriu numai va citesc pentru ca invat pentru un examen pe care il am pe 3-4 martie...intr-adevar cu Z2 este o adevarata teorie ...pentru mine a fost o "nebunie" in noiembrie cand a trebuit ca in Z2 sa fiu la Szeged si sa incep tratamentul (drumul Bucuresti-Szeged nu este chiar foarte usor de facut)...dar discutand cu dr.Z. m-a mai linistit si mi-a spus ca daca vine dupa ora 18 seara sa consider Z1 a doua zi si menstra inseamna nu pete maronii sau alte chestii ci sangerare...

Eu am sa-i scriu dr.Z. un e-mail lunea viitoare pe 5 februarie pentru programare , sa vedem ce imi raspunde...a si intre timp slabesc (am 3 kg la activ date jos) si fac un tratament naturist - gel de aloe vera si maca -

I week-end am vorbit cu Crinuta cand are sa poata are sa mai intre si ea sa va scrie.

la toate unguroaicele si mamici si viitoare mamici si mai ales aspirantelor la mamici...

Pis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pis spune:

Liana nu am putut sa amestec mesajul pentru tine cu cel dinainte, asa ca scriu separat pentru tine...

Felicitari iubita ...sa ai o sarcina usoara si sa dea DD ca peste 9 luni sa-ti stragi in brate...
Acum stai cumintica la pat ca de nu vin cu la tine , vezi ca drumul catre Szeged trece prin Craiova...asa ca fii cuminte...

pentru tine

Pis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Buna fetelor.

Irlandeza, imi pare asa de rau!! iti doresc sa
reusesti din nou cat mai curand si sa nu fie decat o intamplare nefericita! important e ca ai reusit dupa atata timp!
Liana, ai grija de tine acum , stai in pat ca se rezolva! asteptam maine cu nerabdare vesti de la tine!
Pis, succes cu slabitul !
Auburn, abia astept poza!
Pussi, bafta la analize! sa-ti iasa super!

Si multi alti pt toate fetele !




Andicu 17+
Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nmirela71 spune:

Miki,deabea astazi am vorbit cu dr. de aceea nu tiam putut raspunde.Biopsia se face la spit.2 la urologie.Mia spus numele profului care face dar scuze l-am uitat Vineri antreb din nou,ok? A spus ca e foarte bun,si ca un biolog de la clinica asista la interventie.

Pussi, daca ai noroc si la timp ati pun sangele an aparat an 2 ore ai rezultatele,daca nu

Liana iubire cu cine am vorbit eu?Daca te mai prind la comp.vin pana la Craiova cuTu ai spus ca nu-mi trebuie pasaport.

Mirelus cu parul roz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitu spune:

Pussi iubita. Deci, ca sa inteleaga si , ai inceput sa iei Maca? Ma bate gandul si pe mine. Ai inceput in prima zi, ca am auzit ca este bine sa iei din prima zi? Legat de elefant si de , am gasit un elefant in casa si l-am pus pe noptiera. Broscutele nu cred ca au legatura cu fertilitatea.
Pis ma bucur ca ai reusit sa slabesti. Mult succes la examen.
Mirelus cu parul roz nu mai esti racita, v-ati vindecat? M-as bucura sa aflu ca va simtiti mai bine.
Liana stai cuminte in pat si ai grija de samburel/ei.
Va .

Gabita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelianeli spune:

buna fetelor
irlandeza imi pare tare rau....stiu ca,cuvintele sunt de prisos acum dar incearca sa gasesti putere si sa mergi mai departe
fetelor si eu iau maca,n-am luat-o chiar de la inceputul CM dar m-am gandit ca rau nu are ce sa-mi faca....inca e prea devreme sa va spun daca are vreun efect pozitiv-negativ,mai vedem...
care sunt medicamentele date la szeged?in afara de gonal-f care se regaseste in majoritatea schemelor de tratament,ce se mai da?
si mi-e neclar un pic,corectati-ma inhibarea se face cu AC?
medicamentele luate din ungaria sunt mai ieftine decat in ro?cu mult?


"Un singur lucru face visele imposibile: frica de esec." (P.Coelho)



my ticker


POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela76 spune:

buna fetelor, multumesc inca odata pentru felicitarii.
Andicu spune-mi, te rog, daca ai cumparat progesteron injectabil din Constanta si de unde, eu caut inebunita la toate farmaciile si mi se spune ca nu se mai fabrica la noi. Eu mai am doar pentru maine si dr mi-a zis ca voi face mult timp de acum incolo...Voi mai incerca la depozitele farmaceutice, macar din import si tot trebuie sa gasesc...

danielal

Mergi la inceput