FIV in Ungaria 8

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ioana78 spune:

Liana draguta, tu sa stai cumintica in pat! Acum trebuie sa ai grija de ( oare vei avea gemeni ?)! Cand te vei simti bine sa mai intri si pe la noi sa ne spui ce faceti
Miki noua ne-a zis dr Zadori ca biopsia se face la clinica vecina, pt ca ei nu au ceva ( nu mai tin minte daca e vb de dr sau aparatura necesara interventiei ). Ne-a asigurat ca dr care va face biopsia e f bun si ca va fi acolo si biologul de la KAALI . Cred ca e necesara o zi de spitalizare , dar pt siguranta am sa-l intreb pe barbatel, da daca el tine mai bine minte ! De urolog noi n-am intrebat, probabil ca daca aveau la clinica ne-ar fi recomandat sa mergem la el , avand in vedere problema noastra.
Irlandeza imi pare rau ! N-a fost sa fie ! Iti doresc sa poti trece cat mai repede peste aceste momente si sa ai curaj sa incerci din nou !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

irlandeza, imi pare tare rau .
Din cate stiu eu Stamatian pare a fi cel mai bun. E seful clinici OG 1 din Cluj. Am auzit ca e cel mai bun in ecografi. Toate astea ti le zic din auzite pentru ca nu sunt pacienta lui. Cu siguranta fetele de la "Prieteni dintotdeauna" Cluj sau Iasi iti vor zice.

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

fetelor!!
Vin cu vesti de la Liana(pe ea am legat-o de pat)..
Am mers azi cu ea la Dr. si i s-a spus ca totul pare a fi OK.Inca nu se vede BBicu"/cii..dar parca a fi ceva acolo..care ar putea fi BB.Sangerarea de care va spunea ea,Dr.zice ca ar fi mai degraba o secretie.Joi trebuie sa refaca Bhcg-ul,iar pana atunci trebuie sa stea in pat si sa-si ia constiincioasa pastilutzele!
Deci,daca o vede cineva pe Messenger sau Forum-va rog din suflet sa o trimiteti de urgentza la pat!!Va multumesc!
Edit-ca am uitat:-a zis sa va transmit ,sanatate si bafta-din partea ei;
-Irlandezei a spus sa-i transmit si multa forta si optimism ,sa tina capul sus..si privirea inainte,caci dupa ploaie-intotdeauna apare soarele!!!
Nunta noastra de vis



Viata fara dragoste..isi pierde sensul..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Liana , sanatate multa, si stai in pat, macar la tine sa fie bine.

Noi 2 singurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns auburn spune:

Felicitari noilor Daniela si Liana! eu doar azi am aflat...am intrat sa vad rezultatul Danielei si ce surpriza. ma bucur mult pentru amandoua.

Liana sa nu-mi vina sa cred cand am citit si am inceput sa ma agit de bucurie. ne-ai fraierit cu AMR-ul ala dar bine ca e .

Ioana1971 o urmezi pe Liana!

pussi, zori ne intalnim cat de curand si daca am noroc sa nu doarma bebelusa veti vedea cum danseaza burta mea de una singura.

andicu vei primi poza

pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

Of mai scumpa irlandeza.Dar nu abandona sifaptul ca ai ramas e un lucru tare bun.Sa dea domnul sa se repete minunea si sa te vedem mamica de 2007 sau de 2008!!!Chiar daca e greu,gandeste pozitiv!

Lianooo,vreau sa te pup si sa te felicit si aci!!!!Sarcina dusa pana la capat si bebe sanatos si norocos!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camisv spune:

Pussi, mie dr-ita mi-a spus ca daca CM vine seara sa consider a doua zi ca fiind z1, dar vorba ceea "cate bordeie, atatea obicee"
Felicit si eu noile gravidute si asteptam sa se ia ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Am vorbit acum cu un gine din Ro. ( o cunostinta), si a zis ca sub nici o forma sa nu fac operatie , ca e destul de riscant, si ca nu neaparat din cauza asta am pierdut. Si chiar daca fac operatie , sansele sa pierd o noua sarcina sau sa o duc la bun sfarsit sunt egale. Deci, fara operatie. Mai bine , ca-miera frica si nu prea as fi vrut sa o fac.


Noi 2 singurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

Irlandeza nu pot sa cred, imi pare foarte rau Ma rog sa te ajute Dumnezeu sa treci peste acest moment greu si sa-ti dea putere sa mai incerci! Pana la urma vei reusi sa ai bebelusul tau!

Ioana


Vreau si eu un

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitu spune:

Irlandeza . O sa rasara soarele si pe strada noastra. Multa sanatate iti doresc.
Te .

Gabita

Mergi la inceput