Monica, Irinel si Irina Columbeanu (4)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Da' slipul il fac tanga sau normal?

Sim 17+ Stefan
Asa creste bebe
Poze bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mira_m spune:

Normal ca tanga!

Don't talk unless you can improve the silence!
Mami
&minunea mea ( mai 2004)
AM T'EI ANI!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamaruta spune:

Sper ca ati vazut aseara super discutia despre decapotabila de care are nevoie Monica?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

quote:
Originally posted by mamaruta

Sper ca ati vazut aseara super discutia despre decapotabila de care are nevoie Monica?






Nu. Ce zicea?

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

mai eu nu ma uit la emisiunea aia, dar am vazut exact faza cu ochelarii de soare si mi se pare ca in afara de fitze e decizie f bune, soarele e chiar periculos pt ochisorii aia mici si ii venea direct in fata:)
era frigut, deci trebuia tinuta fata la soare, insa cu protectie.



Sabina si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia


Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamaruta spune:

ufffffff mey cum sa ratati asa o discutie savanta.
Deci Monica avea nevoie de o masina cu 4 locuri ca sa o poata lua si pe cea mica. Numa ca n-am inteles de ce trebuia sa fie neaparat decapotabila.
La ora asta ea avea o decapotabila numa ca era doar de doo locuri
Mai mult nu am avut rabdare sa vad, deci fara intrebari suplimentare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ligia13 spune:

Discutia despre masini am ratat-o , insa am vazut repetitia pt botez. Au chemat o firma sa le faca o demonstratie cum ar putea amenaja curtea pt botez! Mi-a mi-a placut cu ce idei a venit tanti aia, trecand peste fitzele lui nea Iri!

Am mai prins un moment tandru intre tata si fiica. Iri statea de vorba cu aia mica, ii povestea ca vor face botezul, verzi si uscate. Aia mica se uita fascinata la camera si e duuuuuulce rau!
Concluzia: Irinelul se purta mult mai parinteste cu aia mica decat se poarta HorMonica! Pai "pustoaica" asta cu unghii de 2 metri si parul in vant o tzine ca pe bibeloul pe scumpa aia mica, ca sa nu zic ce o tzinea cu capul atarnat , deci sincer e chiar pe linga!
Si au aratat-o si pe tanti asistenta care are grija de aia mica! Clar e mai atashata de copil decat ma-sa!
Ieri fetitza era imbracata intr-o salopeta normala, din bumbac, nu blugi, strampi supraelastici sau alte alea... Nu or fi mai avand haine nici pt aia mica , astepata sa se duca la Paris


Eu si Raducu (22.04.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brazuca25 spune:

Dupa ce am vazut aseara ceva din emisiune, am ajuns la concluzia ca Moni citeste pe forumul nostru! S-a apucat sa o "alinte" pe bebelusha, dar mie tot falsa mi se pare. Ca sa nu mai zic ca la un moment dat i s-a luat un "interviu" in care "a jalonat cu niste idei".... si a folosit niste termeni de te luau durerile de cap! Vrea sa demonstreze ca "citeste"? Oare cat din ce spune este din capul ei? Ce "declara" ea acolo parea un discurs scris de altcineva.
Parerea mea .

23+ Maria

poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miriama spune:

Fratilor, faza cu slipul e bestiala! Abia acum am vazut despre asta ca nu urmaresc niciodata emisiunea, dar va citesc pe voi. Si slipul cum il imbraca: peste pampers sau direct? Si daca e direct si face pp pana o boteaza preotul?! E tare de tot! Mai mult snobism nici ca se poate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lgireada spune:

Poate face kk (mai urat diaree :D) si ii aduce noroc in viata!

Liliana
http://new.photos.yahoo.com/lgireada/albums

Mergi la inceput