Monica, Irinel si Irina Columbeanu (4)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Porumbita spune:

parca regulamentul avea niste limite si la barfa, nu?
una e sa barfesti si alta e sa jignesti... chiar si o persoana publica...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Prumbita , care anume e jignire?
Ca eu am spus "pe langa" si "muscat de fund" i sunt o nesimtita fara margini cu un vocabular de neimaginat

Cred ca fiecare spune parerea sa in limitele bunului simt , mi se pare stupida cenzura asta dusa la extrem.
Daca eu cred ca Monica a fost o prostituata "cu cap" e parerea mea si gata , poate sa jigneasca pe cine vrea , nu o sa tac malc , ca nu sunt pe vremea securitatii cand nici nu puteai sa te scobesti intre dinti ca se consemna imediat ce faceai.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenpit77 spune:

Buna fetelor,am vazut si eu o barfa de dim referitoare la Irinel C, tica a venit acasa de la nu stiu ce petrecere mondena "sustinut de badigarzi", la propiu. Or fi fost pe faza cei de la B1 sa filmeze pt emisiune?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Porumbita spune:

nu ma refeream la tine XIO ci la multe postari care apar aici si la topicul mihaela radulescu, andreea marin, postari care dupa parerea mea nu mai sunt barfe ci jigniri...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ama_kaly spune:

quote:
Originally posted by XIO

Laura , pt. Dumnezeu mai termina odata.
Este sectiunea de barfe , daca vreau stau si barfesc pana poimaine.
Nu ma intereseaza ca e mama , bunica sau Trica , vorbim de Monica Columbeanu si ne spunem parerile.
Era de apreciat daca in los sa te cobori mai jos decat o "barfa" te apucai sa scrii si tu ceva concret.Pt. ca da , la sectiunea femina intim se discuta despre problemele intime , la topicul intrebare nevinovat de intima se discuta despre lubrifierea naturala in timpul actului sexual samd.
Daca nu iti plac barfele (lol)atunci nu mai intra aici .
Mie cum nu imi plac icrele nu ma fortez sa le inghit in fiecare zi si sa-i injur printre dinti pe ceilalti de la masa.

Exact! Daca tot sustineti sus si tare ca nu va place barfa, de ce mai cititi sectiunea asta de pe forum oameni buni? Eu de Seby (27 aprilie 2006) Poze mami, tati si Seby Erik Sebastian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ama_kaly spune:

Porumbita, n-a jignit-o nimeni pe doamna Columbeanu, ceea ce s-a scris aici e exact ce s-a vazut la tv.Si este o sectiune in care fiecare are dreptul sa vina si sa isi spuna parerea, fie ea rea sau buna."Barfa" nu inseamna numai sa lauzi pe cineva, inseamna si sa critici.
Jignite am fost noi, cele care nu suntem in unanimitate de pareri cu alte persoane de pe aici..
Eu de Seby (27 aprilie 2006) Poze mami, tati si Seby Erik Sebastian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Stiu ca nu spuneai de mine , dar ma revolt si eu ca nu-mi place cenzura fortata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alé spune:

Pen' ca nu va potoliti, inchidem subeictul o saptamina!

Pina atunci va calmati si poate face si familia Columbeanu ceva demn de barfa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anky spune:

Noutati,ceva..da fara cearta

Anca,Bianca 02.02.03 si Cris 12.05.05

"Happyness is the key of your heart"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliana29s spune:

Nu inteleg ce atita scandal. Monica stia perfect in ce se baga iar Irinel stia cu ce se alege. Ei sunt multumiti. Unde e problema ??


Liliana si Dani cel viteaz (killer de balauri).
Dan Mihai

Mergi la inceput