Rahova sau apropiere..... (23)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns violeta69 spune:

bun venit Alina...si la subiect si in zona!!!
Mirelamultumesc pt informatii!
o sa vedem cum e si acolo si sper sa decidem cum e mai bine pt copil...
va pup si va spun "o seara" frumoasa..

Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv!


*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*
---------------------------------------------------
Vio,mamica de viitor "avionar"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Nu cred ca mai e cazul sa imi tineti pumnii. Spionul meu interior a primit un raspuns destul de sec care ma face sa cred ca mai mult ca sigur am un raspuns negativ. Asta e, ma asteptam. Va multumesc oricum, conteaza mult sa ai parte de sustinere.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta69 spune:

aissa nu stiu ce sa zic....
doar atat "ai invins mergi mai departe,n-ai invins mergi mai departe"!


Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv!


*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*
---------------------------------------------------
Vio,mamica de viitor "avionar"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

moama ce activitate intensa pe-aicinutelor
alinutza, bine ai venit, sarcina usoara si bb sanatos...uite-asa a venit si lexi cu burtica si acum are o frumusete de fetitza
cristina(aissa...traduc pentru fetele noi) eu zic sa nu te bazazi pe zvonuri...pana nu ai un raspuns clar...si chiar daca este sa nu fie al tau postul inseamna ca Doamne Doamne iti rezerva ceva mai bun.
andre-ea, te-ai mutat chiar la furtuna?...mai sa stii ca el mie ce mi-a spus a fost f bine, a fost ff dragutz, eu il sunam si cand nu eram in tzara si-mi spunea...ma rog ca la telefon cam ce sa-i dau...plus ca vine acasa cand il chemi, nu am facut nici un vaccin la policlinica...o singura data am fost acolo si apoi a venit el acasa...eu sunt multumita de el...oricum daca e o urgentza nu-l sun la 2 noaptea ci merg la camera de garda si daca consider ca tratamentul dat de el nu da rezultate atunci eu intreb si alti medici(chiar i-am zis si nu s-a suparat)...dar una peste alta...sunt multumita de el.
violeta, eu stiam ca si scoala 141(parca e numarul) vorbesc de ce de langa strada M Carpati, vis a vis de biserica...este o scoala buna, chiar am in bloc la mine o educatoare de acolo...toti copilashii o iubesc(desi pare ca e un pic cam dura) dar este f apropiata de elevi....probabil ca e dura doar de fatzada...aaa...si in scoala asta am fost la vot...este super curata...liceul unde predau eu nu este nici pe sfert cum este aici...
mire, super ca stai langa scoala...o sa fiti super aproape cand o sa cresteti mari
azi am facut o prajitura cu mere(blat de pandispan, mere rase si stafide, si deasupra am pus frisca si peste f putina nuca pisata) a iesit super...au mancat piticii si noi pe langa ei de ne-am spart
dory, tu ce-ai mai facut bun azi?
va pup pe toate, numai bine




monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIRCLAU spune:

imi pare tare rau cristinade vestile proaste si eu
care asteptam sa ne dai vesti bune sa avem motiv de intilnire
dar poate alta data....
alina si de mine stai relativ aproape daca ai nevoie de ceva
in legatura cu sarcina sa nu eziti sa ne ceri sfatul
la toate fetele si o seara minunata
pe maine

MIRE
http://new.photos.yahoo.com/mirela_s79

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Monica, adica sa inteleg ca premolarii nu sunt maselute, nu , cred ca NOI CU ULTIMUL PREMOLAR NE LUPTAM ACUM .Am facut azi de mancare chiftele din carne de pasare cu sos si piure de cartofi.Maine trebuie sa-i fac Alexei ceva de papa si nu mai stiu ce sa-i fac.Ia-s face ceva cu ficatel dar nu am idee ce si cum, asa ca astept sfaturi.Voi ce le mai faceti de mancare la copii??

Cristina, daca e sa nu te sune, si sa nu fie postul pt. tine nu uita: AI PIERDUT O LUPTA, NU SI RAZBOIUL .

Mirela, ce sa mai zic??Sper sa ne vedem cat de curand, tu l acate iei baiatu de la cresa??De regula tu pe unde te plimbi pe aici prin zona???

Andre_ea,

DORY & ALEXANDRA DENISA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

eu maine le fac peste asa pe gratar si cartofi natur
si fac pentru toata familia nu mai gatesc pentru pitici si pentru parinti

monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Neata!
Noi raportam o noapte linistita, cu trezite pt. lapte la 2.30si somn si la 6.30 iar lapte dupa care somn in continuare, inca doarme ,bine macar ca am reusit sa-i fac o mancarica si a fost linistita.

DORY & ALEXANDRA DENISA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preda_vicky spune:

Buna dimineata si de la mine!
Violeta, eu abia in dec. m-am mutat in Rahova. Si nu cunosc pe nimeni (in afara de voi) si nimic in zona. Sunt la capitolul scoli si invatatoare. Abia am gasit gradinita in zona si de bine ce am gasit, n-am mers o zi ca e in renovare! Nu stiu de ce scoala tine strada. Dar am inteles ca sc. 139 e mai bine cotata decat sc. 126, care e in spatele blocului meu. Asa ca si eu sunt in mare dubiu si in mare agitatie.
Alinutzaa, bun venit, si pe forum si in cartier.
si o zi buna.


http://community.webshots.com/user/viki39

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alinutzaa spune:

Saru'mana de primire fetelor.

Maaaaamaaaaaa da' ce de bunatati gatiti voi!!!! Bravo! Eu nu sunt mare bucatareasa dar din cand in cand imi fac si eu de cap prin bucatarie. In ultima vreme mai rar, ca principalele mele preocupari au devenit somnul si mancatul.

Multumesc si de ponturile referitoare la doctori. Eu deocamdata caut medic pentru mine ca in caz de doamne fereste am nevoie de ceva sa nu trebuiasca sa bat tot Bucurestiul. Medic pediatru...un picut mai incolo.

Va pup si sa aveti o zi frumoasa
Alina

14+

Mergi la inceput