Aspirante opimiste>20 ani (50)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Olivia, eu cred ca ti-a venit ciclu mai repede pentru ca ai avut ovulatia mai devreme. Daca ai ovulat in Z 11 plus 14 faza luteala rezulta menstruatie in Z 25.

CLAU
astept surioara de Razvanel
http://tt.lilypie.com/pA1lp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Esti sigura ca-i ciclul?? Ti-a venit in forta? Poate datorita acestor tratamente naturiste scapi de durerile menstruale...

Ai ovulat in Z11??
bebe?!



Ioana, cea mai optimista aspiranta

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Eu asa am ovulat si pana acum in Z10 sau in Z11. Faza luteala o aveam de 16 zile. Nu e o regula sa fie de 14 zile, poate fi intre 10-16 zile. Nu e foarte mult dar nici spotting. Acum isi intra in drepturi. Incep sa ma gandesc ca e mai bine ca a venit mai repede, am mai castigat cateva zile Chiar, e posibil de la mladitele de zmeur sa nu ma doara ca scrie in prospect ca e bun si impotriva SPM.



***************
Ce nu te omoara, te face mai puternic.
Asteptam barza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

fetelor acum am ajuns si eu acasa! Si ma uit la un film pe HBO foarte dragut.. Tipa a ramas insarcinata, EL a parasit-o cand a aflat, s-a dus la parinti sa anunte marea veste! Cumnata-sa (nevasta fratelui) a izbucnit in plans cand a aflat marea veste, pt ca ei se chinuiau de vreo 5 ani sa faca un bebe! Super filmul!
A-propos m-am uitat la testul facut azi si la unul fals pozitiv de acum 2 luni... cel de azi e mult mai pozitiv ca sa zic asa! Nu prea-mi vine mie sa cred dar mai fac unul maine!
Ioana nici eu nu credeam... chiar ma gandeam sa astept o luuna doua dr cica sunt f.mari sansele sa raman imediat dupa avort! Dr-ita mi-a dat 80% sanse si plus de asta am ovulat exact la 2 zile dupa ultima sangerare. Acum nici eu nu stiu ce sa zic, ar fi prea de tot sa fie!




In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Olivia, e bine ca nu mai ai dureri si poate luna asta va fi cea norocoasa.

La mine gata a trecut invazia asa ca trebuie sa ma gandesc ce strategie adopt luna asta . Vreau neaparat sa vina bebe, nu mai am rabdare!

CLAU
astept surioara de Razvanel
http://tt.lilypie.com/pA1lp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Biby, Doamne ce frumos ar fi. Abia astept sa mai faci un test maine. Iti tin pumnii.
Clau, sa stii ca si eu mi-am cam pierdut rabdarea. Of, sper luna asta sa plecam toate la Odisee. Poate ne trage chiar biby.
Referitor la strategie, sa stii ca eu m-am gandit sa prestam zilnic in perioada fertila si pe cat posibil dimineata cand sunt mai de calitate



***************
Ce nu te omoara, te face mai puternic.
Asteptam barza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia25 spune:

multumesc fetelor de incurajari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Biby, am mai vazut filmul...Are happy end!
Sa dea DD sa fie bebe biby! Ti-ai luat un Barza?


bebe?!



Ioana, cea mai optimista aspiranta

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia25 spune:

eu inca nu am fost la doctor.dar dupa ce ma duc va dau toate informatiile si disc impreuna verdictul.
scuze ca sunt cam aeriana!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

quote:
Originally posted by numeioana

Biby, am mai vazut filmul...Are happy end!
Sa dea DD sa fie bebe biby! Ti-ai luat un Barza?


bebe?!



Ioana, cea mai optimista aspiranta



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.



Daaaaaaa ce dragut e filmul!! EL s-a intors la ea si tocmai a nascut.. un baietel!
Da! Mi-am luat Barza la betisor! Sa-l fac maine dimineata sau sa astept pana poimaine? Poate totusi vin uratzii maine...



In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput