Aspirante opimiste>20 ani (50)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Poate nu mai vin!! daca poti sa te abtii asteapta pana poimaine... daca poti am zis...


bebe?!



Ioana, cea mai optimista aspiranta

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Olivia, eu am prestat numai dimineata sa fie odihniti si tot nu s-a prins

CLAU
astept surioara de Razvanel
http://tt.lilypie.com/pA1lp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

olaa fetele!!

aku am ajuns si eu de la job!!
durerile de burtik sunt ink prezente... sigur vor veni uratzii...mama lor!!!
azi am fost al farmacie si mi-am luat 2 teste "asa doar sa fie" :)) dar cu durerea asta de burta nu cred ca mai apuc sa il fac......
azi m-am intalnit cu o fosta colega de la job : e insarcinata cu gemeni!!! era asa de mandra!!

EDIT : Byby iubita ma rog sa fie bb in burtik la tine!!! da Doamne sa fie bine!!! pusy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Aoleuu, mai fetelor, toata lumea face copii!? Inainte ori nu eram eu interesata, desi dintotdeauna mi-au placut gravidutele, ori nu zareai o gravida prea des! Acum unde te uiti numai gravidute! Creste populatia Romaniei! Ce-ar fi sa participam si noi activ la inmultire?


bebe?!



Ioana, cea mai optimista aspiranta

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Of, Clau, nici nu mai stiu ce-i de facut. La noi stiam ca sunt probleme de mobilitate la sotului dar speram totusi. Am inteles ca e posibil sa fie de proasta calitate si din cauza temperaturii crescute la...(de-aia si chilotii stramti dauneaza), si de cateva zile, saracu' de el, se spala cu apa rece dimineata si seara.



***************
Ce nu te omoara, te face mai puternic.
Asteptam barza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Of, mai Olivia, trebuie sa reusim si noi! Ma gandesc sa incep chiar de maine din Z 5 la 2 zile si apoi in perioada ovulatiei in fiecare zi. Nici nu stiu cum sa mai fac sa fie bine! Hai sa fim optimiste si la sfarsitul lui februarie sa venim cu II liniute. Da?

CLAU
astept surioara de Razvanel
http://tt.lilypie.com/pA1lp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Olivia, Clau, va tin pumnii!! Metoda la care te gandesti tu Clau am aplicat-o si noi luna asta... Sa vedem c-o iesi...dac-o iesi...

Eu am mancat azi non-stop si acum ma doare burta de foame... N-am mai pomenit asa ceva!!!Mi-e si rusine de cat am mancat si tot degeaba...

bebe?!



Ioana, cea mai optimista aspiranta

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

hai mai fetelor, ca vom reusi si noisigur in capitolul asta mai pleaca cateva la odisee
biby, asteptam sa ne dai vestea cea mare ct mai curand
va doresc o seara frumoasa tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

LIANA E INSARCINATA!!! Ce minunat!!! FELICITARI inca o data!
Clau, de acord.
Ioana, ce-i cu foamea ta? Nu cumva e ?





***************
Ce nu te omoara, te face mai puternic.
Asteptam barza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Liana, felicitari din tot sufletul! Bravo

Sa ai sarcina usoara si bebe sanatos si voinic!

CLAU
astept surioara de Razvanel
http://tt.lilypie.com/pA1lp2.png

Mergi la inceput