Aspirante opimiste>20 ani (50)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olim spune:

LIANA, FELICITARI PENTRU SI SA AI PARTE DE O SARCNA USOARA SI UN BEBE FRUMOS SI SANATOS!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nichi spune:

Pupici fetelor si sa speram ca acest capitol va fi cu noroc pt. cat mai multe dintre noi.
Olivia imi pare rau pt. Z1,nu-ti pierde speranta,o sa fie bine pana la urma ai sa vezi.
Eu sunt Z23,luna aceasta dupa ovulatie z16 am avut dureri de burtica f. mari ,astazi ma simt mai bine,dar nu stiu care o fi cauza ,iau o tinctura de mladite de zmeur,poate de la ea.
Oricum deocamdata sunt optimista sper ca luna aceasta sa fie cu noroc,am prestat corespunzator.
Fe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielaradu spune:

buna fetele mele
nu am mai avut timp sa intru pe aici , am inceput sesiunea si can dam un pic de timp liber dorm (bb asta al meu doarme tot timpul)
ioana: secretia mea era alba abundenta si ff consistenta
cine a mai ramas gravidutza?
aaa am uitat sa va spun: nasa mea e gravida si ea in 5 spatamani, asa co o sa nasca dupa mine la 2 spatamani

5+
o asteptam pe bebita
http://bd.lilypie.com/fHPZp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Mamaaaa, ce de vesti buneeee! Liana olteanca e gravidutaaa?? Felicitari, Liana!!!!!!

De unde ati aflat?
Am gasit... de aici:
Cand visele prind aripi!

Biby, trece-o repede pe Liana la gravidute, poate ne lipim si noi de ea!

bebe?!



Ioana, cea mai optimista aspiranta

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrmoana spune:


Olivia scuze ca raspund asa tarziu. El ia Vitamina E forte, 1/zi, 10 zile/luna, 3 luni.

oana
http://tt.lilypie.com/uORkp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Buna fetelor, acum am ajuns si eu acasa, nu am apucat sa citesc tot dar am o mare problema: sunt f ingrijorata de ciclul meu - sper sa nu dau "prea multe" amanute care sa derajeze pe cineva - de azi de dimineata nu a curs prea mult, m-a durut ingrozitoooor burta si la serv am vazut doar cheaguri rosu aprins si visiniu, iar cand am ajuns acasa un cheag cam cat un bob de strugure maro.
I s-a mai intamplat cuiva asa ceva? Sau stie cineva de ce am avut asa ceva? A fost raceala?

Va roog!!!


http://tt.lilypie.com/3Qjmp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Madutza, nu stiu ce sa-ti spun... Poate era niste sange vechi...Nu te ingrijora, eu zic ca nu e nimic si ca nu ai de ce sa te sperii.
Astept sa vad ce zic si fetele... Urmareste...vezi daca mai curge mult sau daca se opreste...


bebe?!



Ioana, cea mai optimista aspiranta

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

olivia, da asa e, e usor sa spui ca nu te mai gandesti la , cand ,dar tb incercat si asta.De aceea eu sunt de parere ca monitorizarea eco e mult mai buna din mai multe pc de vedere decat TB.
madutza, esti sigura ca nu era endometru?Oricum chiar daca erau cheaguri, se mai intampla, asta arata ca uterul se curata cum tb.
Bafta si fieca ca luna viitoare sa nu mai astefl de pb,defapt vreo 9 luni.

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Uuuuu..uuuuuu!!! Am plecat si eu....vad ca nu mai e nimeni pe-aici!
Vorbim maine, fetelor! Sa dea Domnul sa avem si maine o graviduta (macar!)


bebe?!



Ioana, cea mai optimista aspiranta

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

quote:
Originally posted by danielaradu

buna fetele mele
nu am mai avut timp sa intru pe aici , am inceput sesiunea si can dam un pic de timp liber dorm (bb asta al meu doarme tot timpul)
ioana: secretia mea era alba abundenta si ff consistenta
cine a mai ramas gravidutza?
aaa am uitat sa va spun: nasa mea e gravida si ea in 5 spatamani, asa co o sa nasca dupa mine la 2 spatamani

5+
o asteptam pe bebita
http://bd.lilypie.com/fHPZp2.png





daniela, dar burtika te-a durut inainte sa afli de bebe???? plsss spune-mi!!!

Mergi la inceput