Aspirante opimiste>20 ani (50)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Si eu la fel fac. Lucrez ce lucrez si mai trag cate-un ochi aici, sunt obsedata!

Numeioana, e cu dus si intors cu secretiile astea, eu am tot avut cu vreo 5 zile inainte sa se instaleze uratii, eram mai mereu uda. Daniela nu a avut deloc secretii ca am intrebat-o si eu in perioada aia.

Scuze, credeam ca zici de Danielle, ea nu a avut secretii, Danielaradu a avut.

CLAU
astept surioara de Razvanel
http://tt.lilypie.com/pA1lp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrmoana spune:


Olivia al meu urmeaza tratamentul dat de doctor. A facut prima injectie cu Pregnyl martea trecuta, e la a doua luna de vitamina E si de duminica ia si Undestor 2/zi.Si ii dau si BU.

oana
http://tt.lilypie.com/uORkp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Fetele, multumesc ca sunteti alaturi de mine, nici nu va imaginati ce mult conteaza. Nu vreau sa va intristez, pana acum acceptam mai usor Z1 dar luna asta era singurul cadou pe care mi l-am dorit de ziua mea, dar se pare ca vreau prea mult. Am sperat, dar nu toate se intampla asa cum ne dorim sau cum planuim. Asta e, viata merge inainte, maine promit sa fiu mai vesela. Sper ca peste cateva luni sa-mi amintesc razand de aceste momente...




***************
Ce nu te omoara, te face mai puternic.
Asteptam barza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Ioana eu imi aduc aminte ca Dani spunea ceva de scurgeri,vezi ce spune ca poate ne lamurim

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns winter spune:

fetele! Abia acum am reusit sa intru. Fetele care le-au venit uratii...o sa-i punem pe fuga luna viitoare!!! Eu am facut azi un test de ovulatie - e negativ!Mai incerc unul maine! Sper sa ovulez pana in Z16 ca apoi tre' sa iau Duphaston si stiu ca inhiba ov. Luna trecuta am ov. in Z 17 (daca am ovulat) ca nu stiu ce sa mai cred. Dar simt ca luna februarie e norocoasa pt .noi! Fetele va tin pumnii la teste pozitive!!! Eu sunt asa de optimista ...nu stiu de ce. Doar ca azi ma simt bine. Si diseara o sa prestam ...poate se gaseste un mai descurcaret!

http://tt.lilypie.com/4klIp2.png"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Oana, imi poti spune, te rog, de care Vitamina E i-a prescris in Ro si cate pe zi? Ca aici i-a dat sa ia Vitamina E 400 dar cred ca e alta unitate de masura, nu mg. Eu am de 100mg de la biofarm si ma gandeam ca poate ii dau asa dar nu stiu cate sa-i dau pe zi. Aaa, si banuiesc ca la barbati se ia zilnic nu anumite zi din luna, nu?



***************
Ce nu te omoara, te face mai puternic.
Asteptam barza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Pai astept sa vad ce zice Daniela. Eu simt ca o piatra in burtica, ca o presiune...asa ceva... Incerc sa nu bag in seama si sa-mi fac iluzii.
Offf, trece asa de repede timpul, dar cand vine vorba de ciclu pare-mi-se ca trece foarte greeeu..

Olivia, noi avem aici vitamina e forte, de 100mg.

bebe?!



Ioana, cea mai optimista aspiranta

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Vrmoana, spune-mi te rog, maca se ia toata luna sau doar pana la ovulatie?

CLAU
astept surioara de Razvanel
http://tt.lilypie.com/pA1lp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Ioana, eu tot din Ro o am, cred ca vb de aceeasi. E intr-o cutie rosie.
Clau, Maca se ia zilnic timp de 3 luni. Si eu am luat luna asta. Daca afli ca esti , o opresti ca banuiesc ca nu mai e nevoie sa iei.
Winter, bafta la prestat si sper sa nimereasca drumul.

Fetelor, stiti cumva daca e posibil ca de la Maca sau de la extract de muguri de zmeur sa-ti vina ciclu mai repede? Ca la mine e prima data cand imi vine in Z25.. E ciudat ca nu ma doare deloc burta, ca pe mine de obicei ma durea tare in prima zi.



***************
Ce nu te omoara, te face mai puternic.
Asteptam barza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Fetelor eu am plecat acasa,vb maine.
va pup si o dupa-amiaza placuta va doresc

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput