FIV 100

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cris86 spune:

Madalina M, nu credeam ca o sa vina o vreme in care o sa stau atat in pat si sa ajung sa-l urasc.Inainte visal la o zi doua de tolaneala in pat fara sa ma dau jos.

cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saftoiu_gina spune:

Delia tu l-ai alaptat pe RUDY ? Ca eu ii dau completare lu Ana ,am foarte putin lapte, ma chinui in fiecare zi sa-i dau sa suga macar cate putin .Eu zic ca din cauza tratamentului hormonal nu am lapte .

GINA printesei ANA-BEATRICE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galuscuta spune:

Chris - eu am facut la TM la Bega laparo iar FIV-ul la clinica particulara la dr. M..... si , da, si-a trimis asistenta sa-mi ceara atat....ce spuneti voi...

galuscuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galuscuta spune:

Fetelor de la Cluj - eu zic sa scrieti si voi pe prima pagina pretzurile si tel. dr. de la CJ sa se poata informa toate fetele care sunt interesate,nu?

galuscuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

Gina eu v-as spune acum ca am o fetita si un baiat (pentru ca asta imi doresc ) dar habar nu am cand o sa aflu. O sa-l rog pe M. pe 8 februarie sa se uite bine poate vede, daca nu sper la eco de 14 saptamani sa vada Iosup. Nu stiu ce ma mananca asa sa aflu ce sunt.
Frumoasa pereche cu gemenele .... diferenta de 30 de ani!

Cat despre fumat nu-ti imagina ca fumez tot 2 pachete/zi ca inainte. Sunt zile in care nu fumez deloc si zile in care fumez 2 tigari. Dar au fost si zile in care am fumat 10. Acum vad ca ma multumesc cu max 3 pe zi la cafeaua de dimineata.

Rau nu imi e deloc, chiar mi-e teama pe undeva, ma gandesc de ce nu mi-e rau.

lachi 11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris86 spune:

galuscuta,si dupa ce nu a reusit nu ti-ai trimis si tu sotu sa

cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris86 spune:

lachi,sa de dd sa ai ce iti doresti.
Tu ce sintome ai avut dupa ET?

cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galuscuta spune:

Chris - sigur ca daca l-as fi atzatzat putin s-ar fi dus , mai ales dupa a doua incercare cat de suparat a fost...acu' i-am spus de CJ si vrea sa aman austria sa mergem la CJ in August...da' io nu mai rezist...mai bine nu-i ziceam nik' ...dati-mi un nr. de tel. ca vrea sa sune acolo .Mai , oamenii astia , cateodata i-mi vine sa-i .Deja de 3 ani incercam si pe mine m-au controlat , gaurit, umflat,dezumflat...nu mai poooooooot sa astept iar el...doar contributia si aia ,ufff, doamne ce stress...

galuscuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saftoiu_gina spune:

Lachi stai linistita ca nici mie nu mi-a fost rau deloc in cele 9 luni .Mie la 21 de saptamani mi-a zis profu ce am .Si asa a fost .Iosup sigur iti spune .


GINA printesei ANA-BEATRICE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris86 spune:

galuscuta,te cred la mine e prima oara si deja simt ca nu mai pot da la tine de 3 ani.Dar la Gulesti de ce nu incerci?

cristina

Mergi la inceput